Sepetna A-Z

Kuchař/kuchařka

Pro Resort Sepetná v Ostravici přijmeme zaměstnance na 12h pracovní směny - práce na dlouhý/krátký týden i během víkendů a státních svátků. Hledáme kuchaře se zkušenostmi v podobně velkém provozu kongresového typu, ale třeba i jen nadšence do vaření, který si na to troufne. Pracanta, kterého tato práce baví a naplňuje, je svědomitý a odpovědný, týmového hráče, ale současně samostatnou osobnost, která si umí poradit v různých situacích. 

Jaké u nás má kuchař úkoly? Přípravu, úpravu a podávání teplých i studených jídel, předkrmů nebo moučníků. Podílí se na sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů, nebo na vytváření sezónní a obědové nabídky hotelové restaurace. Sleduje množství zboží, dohlíží na jeho přejímku, skladování a konzervaci. Aktivně spolupracuje s ostatními středisky resortu. Zná a dodržuje hygienické předpisy platné pro provoz kuchyně (HACCP). 

Nabízíme dobré platové ohodnocení včetně zajímavé základní mzdy, rozmanitou práci - od přípravy snídaní, hotovek, až po náročné rauty. Možnost seberealizace, absolvování různých kurzů apod., firemní benefity - slevy na služby, slevu na telefon, možnost ubytování v době směn a další. 

Snídaňový/pomocný kuchař/kuchařka

Hledáme komunikativního člověka na pozici snídaňového/pomocného kuchaře či kuchařky. Pracovní doba dle dohody - klidně i zkrácený úvazek minimálně na výdej snídaní od 6 do 12 hodin, ale mohou být i 12h nebo 8h směny. Vyučení v oboru není nutné, stačí zájem a chuť pracovat.

Pracovní náplní je příprava snídaní před hosty - hemenex, omelety, palačinky apod.. Dále úklid, příprava na další den, příprava salátů a dezertů.

Plat dle zkušeností od 100 Kč/čistého na hodinu. 

Pokojská

Pro penzion Sluníčko v Ostravici přijmeme zaměstnance na 12h pracovní směny - práce na dlouhý/krátký týden nebo týdenní turnusy i během víkendů a státních svátků. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, spolehlivost. Nabízíme stabilní pracovní poměr na dobu neurčitou, zaměstnanecké benefity, možnost ubytování během směn. 


Pokud máte zájem o práci v Resortu Sepetná, pošlete životopis spolu s průvodním dopisem na adresu prace@sepetna.cz nebo volejte na +420731444437

Zasláním životopisu společnosti Sepetná v.o.s dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům zpracování pracovních nabídek. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome