Sepetna A-Z

Kuchař/kuchařka

Pro Resort Sepetná v Ostravici přijmeme zaměstnance na 12h pracovní směny - práce v týdenních turnusech (7 dnů v práci / 7 dnů volno). Hledáme kuchaře se zkušenostmi v podobně velkém provozu, pracanta, kterého tato práce baví a naplňuje, je svědomitý a odpovědný, týmový hráč. Ubytování mezi směnami možné, ČM od 28000 Kč.

Recepční

Máte rádi hory, rádi komunikujete s lidmi, jste ochotni řešit problémy zákazníků a u toho se na ně pořád usmívat? Pokud jste si odpověděli na všechny otázky ano, tak neváhejte a pošlete nám životopis.

Náplň práce: komunikace s klienty, check-in a check-out hostů, práce s rezervačním a pokladním systémem (zaučíme), administrativní práce.

Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost AJ výhodou, ne však podmínkou, příjemné vystupování a chování, samostatnost, schopnost řešit problémy.

Nabízíme: zajímavou práci na horách na 12hodinové směny, možnost školení a profesního růstu v oboru, zaměstnanecké benefity. Plat: 18000-24000 Kč.

Servírka

Pro hotel Sepetná v Ostravici přijmeme servírku na 12h pracovní směny - týdenní turnusy i během víkendů a státních svátků. Požadujeme samostatnost, dochvilnost, spolehlivost, zodpovědnost. Požadujeme vyučení nebo praxi v oboru. Nabízíme stabilní pracovní poměr na dobu neurčitou, zaměstnanecké benefity, možnost ubytování během směn.

Pokojská

Pro penzion Sluníčko v Ostravici přijmeme pokojskou na 12h pracovní směny - týdenní turnusy i během víkendů a státních svátků. Požadujeme samostatnost, dochvilnost, spolehlivost. Nabízíme stabilní pracovní poměr na dobu neurčitou, zaměstnanecké benefity, možnost ubytování během směn.

Pokud máte zájem o práci v Resortu Sepetná, pošlete životopis spolu s průvodním dopisem na adresu prace@sepetna.cz nebo volejte na +420731444437

Zasláním životopisu společnosti Sepetná v.o.s dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům zpracování pracovních nabídek. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome