Sepetna A-Z

Společnost JAKA21, s.r.o., která provozuje Resort Sepetná v Ostravici v Moravskoslezských Beskydech, hledá nové zaměstnance na níže uvedené pozice. Resort má 2 ubytovací střediska (Hotel Sepetná a Hotel Sluníčko), 2 restaurace, sály a salónky pro skupinové akce, plus nabízí celou řadu sportovních a relaxačních služeb (Relaxcentrum Sepetná s krytým bazénem, půjčovna kol, elektrokol, koloběžek a dalších vozítek, koupaliště Sluníčko a privátní wellness Sluníčko).

Rozvíjejte svou kariéru ve stabilní společnosti v krásném prostředí pod Lysou horou.

Hledáš brigádu na léto? My ji máme!

Aktuálně hledáme:

  • plavčíka/plavčici (od 18 let)
  • obsluhu ve stánku s občerstvením na koupališti (od 18 let)
  • obsluhu do restaurace
  • pokojskou
  • pomocnou sílu do kuchyně

Provozní / manager Resortu Sepetná

Co vás čeká:

  • zajištění hladkého provozu Resortu Sepetná
  • kontrola jednotlivých středisek Resortu Sepetná
  • aktivní péče o spokojenost hostů
  • výběr a vedení zaměstnanců
  • komunikace s firemní klientelou včetně tvorby nabídek a zajištění bezproblémového průběhu akcí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • vyučení a praxi v oboru gastronomie/hotelnictví (min. 1 rok na vedoucí pozici)
  • samostatnost, organizační schopnosti
  • bezúhonnost
  • flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • schopnost vést personál

Výhodou bude, pokud budete umět: znalost cizího jazyka, znalost platforem- Agnis, Bookolo, booking.com

Co vám můžeme nabídnout:

  • férové ohodnocení
  • firemní benefity, např. příspěvek na důchodové připojištění
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zázemí stabilní společnosti

Údržbář / zahradník pro Resort Sepetná

Pro Resort Sepetná hledáme šikovného údržbáře na 12h směny ((krátký/dlouhý týden včetně víkendů).

Náplň práce: údržba zeleně, drobné práce elektrikářské, instalatérské, stolařské práce, oprava nábytku, dveří atp.; malířské a natěračské práce - úprava výmalby, nátěry apod., svoz hostů.

Zkušenosti s bazénovou technologií výhodou.

Požadujeme a nabízíme:

  • chuť do práce, manuální zručnost

  • ŘP sk. B

  • práce na HPP s férovým ohodnocením

  • personální stravování

  • možnost dopravy do zaměstnání z FnO

Pokud máte zájem o práci v Resortu Sepetná, pošlete životopis spolu s průvodním dopisem na adresu prace@sepetna.cz nebo volejte na +420 736 501 140.

Zasláním životopisu společnosti JAKA21, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům zpracování pracovních nabídek. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome