Rezervace

Rezervujte nyní

Ubytování pod Lysou horou v tříhvězdičkovém standardu

Resort Sepetná, jehož je hotel Sluníčko součástí, má ideální polohu uprostřed Moravskoslezských Beskyd přímo pod nejvyšší vrcholem – Lysou horou (1323 m n. m.). V hotelu s domáckou atmosférou se můžete ubytovat v jednom ze 17 pokojů včetně přilehlé stylové chaty Měsíček.

Nádherné výhledy budete mít i na další beskydské vrcholy – Ondřejník, Skalku či Smrk. Samozřejmě nemusíte se na ně jen dívat, můžete vyrazit do okolí na pěší túry, objevit krásy Beskyd ze sedla vlastního či půjčeného kola nebo elektrokola. V zimě pak jsou v dosahu sjezdovky a trasy pro běžkaře. Další tipy na výlety a aktivity v Beskydech najdete na našem informačním webu www.poznavejteBeskydy.cz.

Ubytování a rezervace

Všechny pokoje i prostory hotelu jsou nekuřácké. Více informací najdete v popisu jednotlivých typů pokojů. V ceně ubytování je snídaně formou rautu včetně studených a teplých nápojů. Připravujeme také zajímavé nabídky pobytů, které kromě ubytování zahrnují v ceně celou řadu výhod včetně sportovních a relaxačních služeb Resortu Sepetná.

Hotel Sluníčko nabízí ubytování také v Chatě Měsíček, která stojí hned vedle hotelu. Dvě stylová apartmá disponují stejným standardem jako Hotel Sluníčko.

Speciální balíčky

V průběhu celého roku pro vás připravujeme zvýhodněné nabídky pobytů na více nocí zahrnující v ceně různé služby a výhody. V této sekci najdete především dlouhodobější nabídky. Akční nabídky a last minute nabídky najdete v sekci Aktuality.

Informace vám samozřejmě rádi poskytnou recepce našich středisek.

Hotel a bungalovy Sepetná – +420 603 852 111, sepetna@sepetna.cz

Hotel Sluníčko a chata Měsíček – +420 603 852 100, slunicko@sepetna.cz

Ubytování si můžete rezervovat také v našem on-line prodejním systému.

Konference

Firemní akce / Konference / Oslavy

Resort Sepetná je ideálním místem pro různé typy akcí od 10 do cca 200 účastníků. Školení a vzdělávací akce, odborné konference a kongresy, firemní porady, zasedání a schůzky, prezentace, firemní dny a incentivní akce, večírky, ale také teambulding a rozvoj různých dovedností zaměstnanců. Autem jen 30 minut od Ostravy a přibližně hodinu z Olomouce, Žiliny a části polského Slezského vojvodství.

Nabízíme zázemí pro firemní akce, školení a kongresy pro přibližně 200 účastníků, moderně vybavené konferenční prostory, 4 typy ubytování, sportovní a relaxační služby, krytý bazén, kde mají ubytovaní hosté volný vstup. Připravíme vám rádi originální sportovní, teambuildingové a zábavné aktivity na míru. Ideální lokalita pro společné setkání firem a účastníků akcí z České republiky, Slovenska a Polska.

Restaurace

Restaurace Sluníčko slouží jak ubytovaným hostům, tak příchozím turistům (400 m od červené turistické značky vedoucí na Lysou horu). Vedle restaurace najdu děti koutek s pohádkovými postavičkami a skluzavkou. V letní sezóně je otevřena terasa, ze které je nádherný výhled do údolí řeky Ostravice a také na okolní hory.

Od 17:30 do 20:00 je restaurace vyhrazena pro večeře ubytovaných hostů.

JÍDELNÍ LÍSTEK – ke stažení zde

NÁPOJOVÝ LÍSTEK – ke stažení zde

Koupaliště

V letních měsících patří mezi největší lákadla areálu koupaliště s tobogany, dětským brouzdalištěm a whirlpoolem. Kromě toho se děti mohou vyřádit na vzduchové trampolíně, kolotoči nebo si hrát v „mořském pískovišti“.

Koupaliště Sluníčko leží ve výšce 550 m n. m. a kromě osvěžení nabízí nádherné beskydské výhledy. Vrcholová plošina toboganu může posloužit také jako malá rozhledna.

Wellness

V Hotelu Sluníčko se nachází privátní wellness, které tvoří whirlpool, infra kabina a vyhřívaná odpočívárna s výhledem na hory. Privátní wellness je oblíbené příznivci soukromí a ideálním doplňkem romantických pobytů. Whirlpool mohou najednou používat maximálně 4 osoby. Vzhledem k velké obsazenosti je nutná rezervace předem.

Animační programy

Okolí Resortu Sepetná pod Lysou horou nabízí mnoho možností pro různé aktivity v přírodě. Během roku je animační program zejména pro rodiny s dětmi součástí pobytových balíčků. Tradičně jsou to jarní prázdniny, Velikonoce, letní prázdniny, podzimní prázdniny, Mikuláš a závěr roku okolo Silvestra.

Animační program nabízíme také pro firemní klientelu, kdy po formální části může přijít na řadu zábava. Na výběr jsou outdoorové a indoorové programy, které mohou účastníci absolvovat ve skupinách volně nebo soutěžní formou.

Kontakty

Hotel Sepetná

Ostravice 0956,
739 14 Ostravice

49.5496117N,
18.4044031E

Hotel Sluníčko

Ostravice 1279,
739 14 Ostravice

49°32’43.5″N,
18°24’16.6″E

Relax Sepetná

Ostravice 0956,
739 14 Ostravice

49.549155,
18.405344

Sídlo firmy: JAKA21, s.r.o.

Lesní 693,
664 01 Bílovice n.S.

DIČ: CZ14261791
IČ: 14261791

Společnost je vedená u Krajského soudu v Brně
spisová značka: C 127469

Bankovní spojení:
Raiffeisenbank a.s. Prague, Czech republic
Číslo účtu: 5544339929/5500
IBAN: CZ1455000000005544339929
SWIFT: RZBCCZPP

Jak se k nám dostanete

Naše provozovny – Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko a Relaxcentrum Sepetná, se nachází v obci Ostravice v Moravskoslezských Beskydech

Ze směru Ostrava, Frýdek – Místek:
Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:
Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.