Rezervace

Rezervujte nyní

Hotel s tradicí od roku 1910

Díky skvělé poloze pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd a nádherným výhledům na další vrcholy je Sepetná oblíbená pro rekreaci už od roku 1910.

Ať už si Sepetnou vyberete pro rodinnou dovolenou, sezónní pobyt nebo jako místo konání firemní akce, konference či akce sportovního charakteru, tak tady v Ostravici pod Lysou horou (1323 m n. m.) si užije každý. Navíc je toto místo vzhledem k dobré dopravní dostupnosti nedaleko od ruchu okolních měst. Vždyť do Ostravy je to autem jen 30 minut.

Přijeďte si užít klid a pohodu uprostřed krásné beskydské přírody. Hotel Sepetná je ideálním místem pro celoroční aktivní i wellness relaxaci.

Ubytování a rezervace

Hotel Sepetná disponuje pokoji a apartmá v kategorii *** superior a také několika pokoji LUX, které splňují požadavky **** standardu. Všechny pokoje i prostory hotelu jsou nekuřácké. Více informací najdete v popisu jednotlivých typů pokojů. V ceně ubytování je snídaně formou rautu včetně studených a teplých nápojů. Připravujeme také zajímavé nabídky pobytů, které kromě ubytování zahrnují v ceně celou řadu výhod včetně sportovních a relaxačních služeb Resortu Sepetná.

Hotel Sepetná nabízí také ubytování v bungalovech Sepetná, které se nachází cca 100 metrů nad hotelem. Bungalovy disponují stejným standardem jako pokoje v hotelu a jsou oblíbeny po celý rok zejména pro svou prostornost, soukromí a výhled do údolí.

Speciální balíčky

V průběhu celého roku pro vás připravujeme zvýhodněné nabídky pobytů na více nocí zahrnující v ceně různé služby a výhody. V této sekci najdete především dlouhodobější nabídky. Akční nabídky a last minute nabídky najdete v sekci Aktuality.

Informace vám samozřejmě rádi poskytnou recepce našich středisek.

Hotel a bungalovy Sepetná – +420 603 852 111, sepetna@sepetna.cz

Hotel Sluníčko a chata Měsíček – +420 603 852 100, slunicko@sepetna.cz

Ubytování si můžete rezervovat také v našem on-line prodejním systému.

Konference

Firemní akce / Konference /
Oslavy

Resort Sepetná je ideálním místem pro různé typy akcí od 10 do cca 200 účastníků. Školení a vzdělávací akce, odborné konference a kongresy, firemní porady, zasedání a schůzky, prezentace, firemní dny a incentivní akce, večírky, ale také teambulding a rozvoj různých dovedností zaměstnanců. Autem jen 30 minut od Ostravy a přibližně hodinu z Olomouce, Žiliny a části polského Slezského vojvodství.

Nabízíme zázemí pro firemní akce, školení a kongresy pro přibližně 200 účastníků, moderně vybavené konferenční prostory, 4 typy ubytování, sportovní a relaxační služby, krytý bazén, kde mají ubytovaní hosté volný vstup. Připravíme vám rádi originální sportovní, teambuildingové a zábavné aktivity na míru. Ideální lokalita pro společné setkání firem a účastníků akcí z České republiky, Slovenska a Polska.

Restaurace

Restaurace Sepetná je součástí stejnojmenného hotelu a nabízí příjemné posezení v prostorách s tradiční architekturou. Najdete zde plápolající krb, kamenné sloupy, kravské zvony nebo třeba stylové barové židle v podobě ovcí. Pro veřejnost je otevřena každý den od 11:00, pokud zde není firemní či jiná akce. Najdete nás přímo na červené turistické značce vedoucí z Ostravice na Lysou horu. Tak se stavte během výletu!

Od 17:30 do 20:00 je restaurace vyhrazena pro večeře ubytovaných hostů.

JÍDELNÍ LÍSTEK – ke stažení zde

NÁPOJOVÝ LÍSTEK – ke stažení zde

Wellness & Relax

Ubytovaní hosté a také veřejnost mají možnost využít služeb Relaxcentra Sepetná s největším nerezovým hotelovým bazénem v Beskydech. Součástí bazénu je whirlpool, dětské brouzdaliště, 90metrový tobogan, vodní chrlič a jiné atrakce. V Relaxcentru nabízíme další služby jako masáže, koupele, bowling, sportovní halu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu, stolní tenis a saunu.

V Hotelu Sluníčko (necelý 1 km od Hotelu Sepetná a Relaxcentra) se nachází privátní wellness s whirlpoolem, infra kabinou a vyhřívanou odpočívárnou.

Animační programy

Okolí Resortu Sepetná pod Lysou horou nabízí mnoho možností pro různé aktivity v přírodě. Během roku je animační program zejména pro rodiny s dětmi součástí pobytových balíčků. Tradičně jsou to jarní prázdniny, Velikonoce, letní prázdniny, podzimní prázdniny, Mikuláš a závěr roku okolo Silvestra.

Animační program nabízíme také pro firemní klientelu, kdy po formální části může přijít na řadu zábava. Na výběr jsou outdoorové a indoorové programy, které mohou účastníci absolvovat ve skupinách volně nebo soutěžní formou.

Kontakty

Hotel Sepetná

Ostravice 0956,
739 14 Ostravice

49.5496117N,
18.4044031E

Hotel Sluníčko

Ostravice 1279,
739 14 Ostravice

49°32’43.5″N,
18°24’16.6″E

Relax Sepetná

Ostravice 0956,
739 14 Ostravice

49.549155,
18.405344

Sídlo firmy: JAKA21, s.r.o.

Lesní 693,
664 01 Bílovice n.S.

DIČ: CZ14261791
IČ: 14261791

Společnost je vedená u Krajského soudu v Brně
spisová značka: C 127469

Bankovní spojení:
Raiffeisenbank a.s. Prague, Czech republic
Číslo účtu: 5544339929/5500
IBAN: CZ1455000000005544339929
SWIFT: RZBCCZPP

Jak se k nám dostanete

Naše provozovny – Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko a Relaxcentrum Sepetná, se nachází v obci Ostravice v Moravskoslezských Beskydech

Ze směru Ostrava, Frýdek – Místek:
Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:
Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.