Na konci roku celý areál RC Sepetná pod Lysou horou ožívá pulzující silvestrovskou nocí, tancem a ohňostroji. Zažijte jedinečný Silvestr v Beskydech a REZERVUJTE si pobyt ještě dnes. Jedině tak vám neunikne největší událost roku.

 

Ohňostroj na Sepetné

Přesně o půlnoci se nebe nad Sepetnou rozzáří barvami ohromujícího ohňostroje. Nenechte si ujít jedinečný zážitek mistrovství pyrotechniků - na ukázku své dovednosti se těší celý rok :-)

Silvestrovská párty

Tanec a hudba nesmí na silvestrovské párty chybět. Pečlivě vybíráme živou hudbu, dýdžeje a připravujeme zábavný program, abyste se mohli skvěle bavit až do časných ranních hodin. Třešničkou na dortu je slavnostní celovečerní raut s lahví sektu na půlnoc. Rezervace silvestrovské párty se obvykle velmi rychle prodávají, tak neváhejte a rezervujte si Silvestr na horách ještě dnes!

Silvestrem zábava nezačíná ani nekončí

Máme pro vás připravený bohatý program během celého silvestrovského pobytu. Hudební večery, výpravy a aktivity pro děti a rodiče v rámci animačního programu, volný vstup do krytého bazénu s tobogánem, whirlpoolem, parní saunou, masážní lavicí a dětským bazénkem. Máme pro vás připraveny i další atrakce, wellness, sportoviště, slevy na skipasy a odvezeme vás na blízké sjezdovky, pokud si to budete přát.

Osvěžující výlety nejen na Lysou horu

Lysá hora láká turisty ze všech koutů světa a není nic lepšího, než si na Nový rok pročistit hlavu pořádným výšlapem. V okolí hotelu je ale spousta nádherných turistických cest i pro méně zdatné výletníky. Vezměte své přátele a rodinu, vyrazte na hory a zažijte beskydskou přírodu naplno!

Jste připraveni na letošní silvestrovskou noc?  REZERVUJTE si svůj Silvestr v Beskydech ještě dnes.

Podívejte se na fotogalerii s obrázky s animačním programem, kerý nabízíme v průběhu celého pobytu.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome