Webkamera Lysá hora

Pro ty, kdo chtějí vědět, jak je zrovna teď na nejvyšší hoře Moravskoslezských Beskyd na Lysé hoře, je tady online webkamera. Zabírá pohled od chaty horské služby směrem k vrcholové mohyle.

webkamera lysá hora

A pokud by někomu nestačil jen digitální pohled webkamery, můžeme mu doporučit pěší výlet na Lysou horu nebo cyklovýlet na elektrickém kole půjčeném na Sepetné.

Když máme chvilku volného času, většinou se rozhodujeme, co podnikneme. Přece jenom trávit volný čas doma v peřinách není zrovna činnost, díky které bychom nasbírali hromadu zážitků a díky čemuž by byl náš život trochu bohatší. Jak se říká, že před smrtí nám před očima proběhne celý život, měli bychom dbát na to, abychom se měli na co dívat. Proto žádný volný čas nepromarněme a vydejme se na nějaký výlet, který nám ukáže, že svět kolem nás je opravdu krásný. Pokud si chceme odpočinout a utéct z běžné rychlé reality, rozhodně bychom měli volit výlety do přírody, kde se čas doslova zastavil a kde se nám dostane té pravé relaxace. Hlava najednou zapomene na běžné starosti, které nám jen krátí nervy.

Jen málo míst je k dispozici celoročně. Do zoologických zahrad se vydáváme většinou v létě, na hory zase v zimě. Ovšem taková turistická místa jsou vhodná po celý rok, protože výšlapy na vrcholky hor jsou jedinečné pokaždé, v kterémkoli ročním období. Nádherně je zejména na Lysé hoře v Beskydech. Lysá hora je pro výšlapy ideální. Jedná se o krásný výlet během volného víkendu, ovšem pokud zvažujete, jestli se sem vydat, mrkněte na online webkameru, jež vám vždy poskytne pohled na to, jak krásně na Lysé hoře aktuálně je a kolik lidí se tam nachází.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome