Vaše hodnocení

Děkuji za výbornou organizaci naší výjezdní porady

Autor: Mgr. Ivana M. odbor Center na podporu integrace cizinců Správa uprchlických zařízení MV

Dobrý den,
dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za výbornou organizaci naší výjezdní porady, která se uskutečnila minulý týden 26.9.- 27.9.2017. Vše bylo skvěle přichystáno, domluveno, ubytování bylo perfektní, kuchyně skvělá a obsluha v restauraci moc milá.
Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.  

Datum: 02.11.2017     Zdroj:email

Děkuji za skvělé služby

Autor: Bc. Lenka S. vedoucí personalista Národní divadlo Brno

Vážená paní ředitelko,
vyplňování dotazníků opravdu nepatří k mým oblíbeným činnostem.
Mám-li stručně zhodnotit pobyt ve Vašem zařízení (od 28.9. do 1.10.2017), pak opravdu po všech stránkách perfektní, úžasné, dokonalé,… Interiér i exteriér luxusní a doslova „vyláskovaný“, personál – samí vstřícní profesionálové – jak na recepci, tak v restauraci i na masážích.
Budu Vás všude chválit!
Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji za skvělé služby.

Datum: 01.11.2017     Zdroj:email

Gurmánský víkend byl skvělý!

Autor: Helena Sládková

Na Sepetnou jsme se vrátili po delší odmlce... 7.7.2012 jsme zde zažili nádherný svatební den. Vše bylo super! Rádi jsme si zavzpomínali. Tento víkend ve stylu luxusních pochutin a krás Beskyd jsme si užili moc. Gurmánský víkend byl skvělý.   

Datum: 07.02.2016     Zdroj:facebook.com

Jedinečná základna pro aktivní sportovce

Autor: Libor Uher

Se společností Sepetná spolupracujeme několik let a to, že se zde rádi vracíme je známkou toho, že jsme s jejich službami zcela spokojeni. Jedinečná poloha Sepetné blízko vrcholu Lysé hory je ideální pro ty, kteří se chtějí věnovat sportovním aktivitám. Navíc si po sportovních výkonech na Sepetné můžete užít i skvělý relax.  

Datum: 30.01.2016     Zdroj:www.lh24.cz

Rodina s malými dětmi

Autor: Jana V.

Tento hotel mohu vřele doporučit : pobyt s rodinou o jarních prázdninách 2015 byl super, byli jsme velmi spokojeni - skvělé jídlo !!, příjemné prostředí, milý a ochotný personál. Měli jsme cenově výhodný balíček vč. bazénu a sportovních aktivit.Pro děti animační programy. Lyžování blízko.

Datum: 26.10.2015     Zdroj:Czechadvisor.cz

Krásný hotel v Beskydech

Autor: Martin N.

Na tento hotel řeknu jen samé pozitiva. Příjemné místo uprostřed přírody s perfektním výhledem na hory. Perfektní servis ať už na recepci, v restauraci či u animátorů. Jídlo chutné. Pokoje čisté a útulné. Do tohoto hotelu se jistě ještě vrátím. Je vhodný jak pro páry, rodiny či partu kamarádů. Každý si zde najde své. Doporučuji!

Datum: 06.09.2015     Zdroj:www.tripadvisor.cz

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome