Hledáte ubytování v Beskydech? Rekreační centrum Sepetná nabízí vše: od nadstandardních pokojů LUX Hotelu Sepetná, přes apartmá a rodinné pokoje penzionu Sluníčko, ubytování v soukromí bungalovů s výhledem do údolí Ostravice, po stylovou chatu Měsíček s 2 vlastními apartmány v Jurkovičově stylu. A to vše přímo pod královnou Beskyd - Lysou horou.

Své ubytování v Beskydech si u nás vybere zkrátka každý - od jednotlivců, přes páry, rodiny s dětmi, po větší skupinky hostů. Pro každého máme připravené pobytové balíčky na míru, které v sobě obsahují mix toho nejlepšího, co mohou Beskydy a Rekreační centrum Sepetná nabídnout. Všechny náklady na pobyt v Beskydech si můžete snadno spočítat předem.

  • Hotel Sepetná - rodinný horský hotel s komfortním ubytováním ve 34 dvoulůžkových pokojích, 7 pokojích LUX a 5 stylových apartmá. Součástí je RelaxCentrum s krytým bazénem, tobogánem, whirlpoolem, saunou, tělocvičnou...
  • Penzion Sluníčko - ideální penzion pro rodinnou dovolenou, pořádání školení, rodinných oslav a svateb. Součástí penzionu je koupaliště Sluníčko, hřiště, horostěna, pískoviště.
  • Bungalovy Sepetná - ideální ubytování pro rodiny s dětmi a skupinky přátel. Klid a soukromí, vybavený minibar, trezor a wifi. Bungalovy jsou v blízkosti Hotelu Sepetná a tedy se vším potřebným zázemím.
  • Chata Měsíček - 2 soukromé beskydské apartmány v Jurkovičově stylu. Ubytování až pro 12 osob. Apartmány jsou v blízkosti Penzionu Sluníčko a tedy se vším potřebným zázemím.

Poznávejte Beskydy, využijte ubytování pod Lysou horou a přijeďte k nám ― rezervujte si své ubytování ještě dnes!

Ideální lokalita na trávení volného času

Lysá hora je oblíbeným přírodním místem, které každým rokem takřka denně v jakémkoli ročním období navštěvují hromady turistů. Někdo si touží nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd vyšplhat po svých, jiní volí přilbu a kolo. Ať už se však na vrchol Lysé hory vydáte jakkoliv, už nyní si můžete být jisti, že to nebude jediný výstup. Ten výhled rozhodně budete chtít vidět znovu, ať už bude léto nebo třeba zima. Proto si do Beskyd zajeďte rovnou na dovolenou!

Ubytování v Beskydech nebudete hledat těžce. K mání je hned několik možností. Chatky, penziony nebo hotely jsou plně k dispozici v RC Sepetná. Hotel Sepetná nabízí možnost i relaxace a odpočinku. Dovolenou proto spojte třeba i s wellness v Beskydech. Po náročném výšlapu na krásnou Lysou horu rozhodně zatoužíte po troše odpočinku a wellness služby či oblíbený bazén bude pro vás vážně fantastické završení skvělého dne – tím si můžete být jisti.

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome