Společnost Sepetná podporuje různé projekty, které dávají smysl.

Čisté Beskydy

I v roce 2018 se Resort Sepetná podílelo na již 4. ročníku nejrozsáhlejší úklidové akce v Beskydech. Pytle na směsný odpad jsme všem dobrovolníkům rozdávali na jednom z 8. výchozích míst - u transformátoru pod LH. Zároveň jsme spolku Čisté Beskydy, který celou akci pořádá, poskytli zázemí pro společné setkání dobrovolníků tentokrát v duchu táboráku v areálu Sluníčko... Číst dál.

www.cistebeskydy.cz

Ostravický kros

Resort Sepetná byl i v roce 2018 jedním z partnerů běžeckého závodu Ostravický kros, který se konal v říjnu v areálu Golf & Ski Resortu v Ostravici. Akci organizují místní sportovci Jan a Jakub Zemaníkovi z klubu Podlysáci. Byli jste proběhnout a zazávodit si v areálu golfového hřiště s výhledem na beskydské vrcholky, případně podpořit účastníky?... Číst dál.

www.podlysaci.cz

www.ostravickykros.cz 

Beskyďáček, Ostraváček

Beskyďáček a Ostraváček jsou volejbalové projekty, které učí děti a mládež základním pohybovým a motorickým návykům se zřetelem na míčovou průpravu. Cílem projektů je podpořit zdravý životní styl a zvýšit zájem dětí o sport, potažmo o volejbal. V rámci projektů každoročně sportuje přes 1500 dětí z oblasti Pobeskydí a Ostravska. Resort Sepetná sponzoruje jejich motivační program.

Prostě ve formě

Slévárna GIFF a. s. pořádala 2. ročník skoroceloroční soutěže s příhodným názvem Prostě ve formě. Cílem bylo dosažení 30 zajímavých cílů mezi něž patří mohyla Johna Lennona na úpatí hory Smrk nebo i hrob Maryčky Magdonové na Starých Hamrech. Již 2. ročník soutěž podporujeme i my. Na sportovní akci jsme věnovali nejen trochu toho sportu! Výherci si můžou zahrát třeba badminton... Číst dál.

www.prosteveforme.cz

Frýdlantský hudební spolek

Každoročně mile rádi podporujeme Frýdlantský hudební spolek a jeho Vánoční koncert. Letos se ve velkém sále Kulturního centra ve Frýdlantě nad Ostravicí, v sobotu 15. 12. v 18 hodin, uskutečnil jeho již 30. ročník. Zahrál si zde Dechový orchestr FHS v čele s dirigenty Josefem Vráblíkem a Janem Viláškem. Těšit jste se mohli na ty nejhezčí a nejoblíbenější české i zahraniční koledy... Číst dál.

www.fhsorchestr.cz

Symfonický orchestr Frýdek-Místek

Orchestr je již dlouhodobě součástí kultury města Frýdku-Místku. Tradiční koncerty vždy zaplňují sály Národního domu. Na všechna vystoupení je však nutná kvalitní příprava. Ta zahrnuje i víkendová soustředění v hotelu Sepetná. Nejen hotelem, ale celými Beskydami se pak rozeznívají tóny symfonie L. V. Beethovena či Čajkovského klavírní koncert. Symfonie pro tělo i duši... Číst dál.

www.sofm.cz

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome