Společnost Sepetná podporuje projekty, které dávají smysl.

Čisté Beskydy

I v roce 2018 se RC Sepetná podílelo na již 4. ročníku nejrozsáhlejší úklidové akce v Beskydech. Pytle na směsný odpad jsme všem dobrovolníkům rozdávali na jednom z 8. výchozích míst - u transformátoru pod LH. Zároveň jsme spolku Čisté Beskydy, který celou akci pořádá, poskytli zázemí pro společné setkání dobrovolníků tentokrát v duchu táboráku v areálu penzionu Sluníčko... Číst dál.

www.cistebeskydy.cz

Ostravický kros

Rekreační centrum Sepetná bylo i v roce 2018 jedním z partnerů běžeckého závodu Ostravický kros, který se konal v říjnu v areálu Golf & Ski Resortu v Ostravici. Akci organizují místní sportovci Jan a Jakub Zemaníkovi z klubu Podlysáci. Byli jste proběhnout a zazávodit si v areálu golfového hřiště s výhledem na beskydské vrcholky, případně podpořit účastníky?... Číst dál.

www.podlysaci.cz

www.ostravickykros.cz 

Beskyďáček, Ostraváček

Beskyďáček a Ostraváček jsou volejbalové projekty, které učí děti a mládež základním pohybovým a motorickým návykům se zřetelem na míčovou průpravu. Cílem projektů je podpořit zdravý životní styl a zvýšit zájem dětí o sport, potažmo o volejbal. V rámci projektů každoročně sportuje přes 1500 dětí z oblasti Pobeskydí a Ostravska. RC Sepetná sponzoruje jejich motivační program.

Prostě ve formě

Slévárna GIFF a. s. pořádala 2. ročník skoroceloroční soutěže s příhodným názvem Prostě ve formě. Cílem bylo dosažení 30 zajímavých cílů mezi něž patří mohyla Johna Lennona na úpatí hory Smrk nebo i hrob Maryčky Magdonové na Starých Hamrech. Již 2. ročník soutěž podporujeme i my. Na sportovní akci jsme věnovali nejen trochu toho sportu! Výherci si můžou zahrát třeba badminton... Číst dál.

www.prosteveforme.cz

Fotbalový klub FC Baník Ostrava

Rekreační centrum Sepetná se nově stalo partnerem fotbalového klubu FC Baník Ostrava. Naše reklamní bannery jste poprvé mohli vidět na stadionu během pondělního utkání se Spartou Praha. V rámci spolupráce se u nás objeví některé mládežnické týmy. Sepetná nabízí celou řadu možností pro soustředění sportovců. Samozřejmě rádi přivítáme pod Lysou horou i všechny fanoušky klubu... Číst dál.

www.fcb.cz

Florbalový klub 1.SC TEMPISH Vítkovice 

V dubnu 2018 vyvrcholila česká florbalová sezóna Superfinálem v Ostravě, kde se bojovalo o tituly v ženské a mužské nejvyšší soutěži. V těchto zápasech jsme drželi palce ženám a mužům z klubu 1. SC TEMPISH Vítkovice, jehož je RC Sepetná partnerem. Oplatilo se. Ženy vybojovaly mistrovský titul! Tento florbalový svátek se v moravském regionu uskutečnil poprvé... Číst dál.

www.florbalvitkovice.cz

Frýdlantský hudební spolek

Každoročně mile rádi podporujeme Frýdlantský hudební spolek a jeho Vánoční koncert. Letos se ve velkém sále Kulturního centra ve Frýdlantě nad Ostravicí, v sobotu 15. 12. v 18 hodin, uskutečnil jeho již 30. ročník. Zahrál si zde Dechový orchestr FHS v čele s dirigenty Josefem Vráblíkem a Janem Viláškem. Těšit jste se mohli na ty nejhezčí a nejoblíbenější české i zahraniční koledy... Číst dál.

www.fhsorchestr.cz

Symfonický orchestr Frýdek-Místek

Orchestr je již dlouhodobě součástí kultury města Frýdku-Místku. Tradiční koncerty vždy zaplňují sály Národního domu. Na všechna vystoupení je však nutná kvalitní příprava. Ta zahrnuje i víkendová soustředění v hotelu Sepetná. Nejen hotelem, ale celými Beskydami se pak rozeznívají tóny symfonie L. V. Beethovena či Čajkovského klavírní koncert. Symfonie pro tělo i duši... Číst dál.

www.sofm.cz

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome