Počasí na Ostravici

Jaro v údolí začíná mnohem rychleji než na vrcholku nejvyšší hory Moravskoslezských Beskyd, Lysé hory. Může se vám tak stát, že zatímco v Ostravici budete odhazovat svršky a po sněhu nebudou ani památky, na Lysé hoře bude stále vládnout zima. Teploty se v jednotlivých jarních měsících poměrně liší. Zatímco březen hraje prim zimním kabátům s průměrnou teplotou okolo 4-6°C, v dubnu už je to 2x tolik a v květnu po zimě ani pes neštěkne.

Letní měsíce se drží nad 20°C, ale horkých dní, okolo 30°C, není během června, července a srpna zrovna málo. Koupaliště penzionu Sluníčko je proto ideálním zchlazením.

Záříjové teploty jsou podobné květnovým 14-16°C a v říjnu je dle statistik nejméně srážek, za to je to jeden z nejbarevnějších měsíců i díky hustým smíšeným beskydským lesům. Listopad je stále průměrně teplejší než březen, ale ani první sníh není výjimkou.

Prosincové teploty se postupně snižují a naopak sněhové srážky zvyšují. Leden a únor jsou měsíci ledovými a proto byste si neměli zapomenout přibalit nejen lyže, ale i sněhové řetězy.

Ať už venku mrzne až praští, padají trakaře nebo je takové horko, že zajisté dostanete úžeh, u  nás v Resortu Sepetná se nudit nebudete a Beskydy si užijete!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome