Pobyty

Podzimní speciál se slevou 25 %

Podzimní speciál se slevou 25 %

Využijte výhodnou akci a naplánujte si výlet do malebných Beskyd. U pobytů od 2 nocí v Hotelu Sluníčko můžete při zakoupení večeří na všechny dny získat slevu 25 %. Okolí Resortu Sepetná přímo láká k výletům a procházkám. Možností je mnoho, stačí si jen vybrat. Tak co třeba Lysá hora, Medvědí skála nebo Satinské vodopády a pak třeba relaxace v privátním wellness? 

Podmínky využití slevy 25 %

Podmínkou získání slevy 25 % na ubytování je dokoupení večeří pro všechny osoby na všechny dny pobytu. Pokud večeře host neobjedná v rezervaci, budou mu přičteny recepcí. 

Rezervace pobytu: 

Svůj pobyt v Hotelu Sluníčko si můžete snadno rezervovat zde: rezervace.sepetna.cz


Pro platbu akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele.

Rádi vám poradíme, zodpovíme dotazy. Zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz 

Možností na turistiku a výlety je v okolí Resortu Sepetná celá řada. Rádi vám poradíme, kde se vydat, případně se můžete podívat na naše informační stránky www.poznavejteBeskydy.cz.

Nejen po výletu či procházce určitě oceníte bohatou nabídku masáží a jiných relaxačních služeb. Dále můžete využít bowling, badmintonové kurty nebo stolní tenis. Kompletní informace o relaxačních a sportovních službách najdete na relax.sepetna.cz.  

Přijeďte do Beskyd načerpat pozitivní energii.

 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome