Pobyty

Silvestr na horách v Hotelu Sepetná

Silvestr na horách v Hotelu Sepetná

Jako každoročně jsme pro naše hosty připravili oblíbený pobyt “Silvestr na horách” v Hotelu Sepetná nebo Bungalovech až pro 6 osob. Prožijte s námi nezapomenutelný pobyt, kterým nás bude provázet prvotřídní gastronomie, exkluzivní relax služby, skvělá zábava, naším cílem se stane magická silvestrovská party, kdy společně přivítáme Nový rok 2023.

 

Jak rezervovat?

Rádi vám připravíme cenovou nabídku, zavolejte nám nebo napište. Kontakty:  +420603852111, sepetna@sepetna.cz 

Pobyty si můžete rezervovat také v našem on-line prodejním systému na stránce Hotel Sepetná, zadejte požadovaný termín a osoby.

Pro platbu akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele.

Animační program

Každoročně připravujeme pro hosty Resortu Sepetná animační program a ani letošní rok nebude jiný.

Bude prostor i na relax

V rámci pobytu máte volný vstup do krytého bazénu s toboganem, whirlpoolem, parní kabinou, masážní lavicí, dětským brouzdalištěm a dalšími atrakcemi.

Ohňostroj na Sepetné

Přesně o půlnoci se nebe nad Sepetnou rozzáří barvami ohromujícího ohňostroje. Nenechte si ujít jedinečný zážitek na beskydské obloze. 

Silvestrovská párty

Tanec a hudba nesmí na silvestrovské párty chybět.  Je pro vás připravený DJ a zábavný program, abyste se mohli skvěle bavit až do časných ranních hodin. Třešničkou na dortu je slavnostní celovečerní raut s lahví sektu na půlnoc. Silvestrovské balíčky se obvykle velmi rychle prodávají, tak neváhejte a rezervujte si Silvestr na horách ještě dnes!

Osvěžující výlety nejen na Lysou horu

Lysá hora láká turisty ze všech koutů světa a není nic lepšího, než si na Nový rok pročistit hlavu pořádným výšlapem. Jako bonus navíc na Nový rok je late check-out do 15 hodin bez příplatku. 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome