Pobyty

Podzimní prázdniny v Resortu Sepetná

Podzimní prázdniny v Resortu Sepetná

Zavřete oči a sněte....turistika nebo relax na podzim v Beskydech, aktivní horský pobyt, beskydské tradice. Nechte se hýčkat v našem Relaxcentru. Sbírejte zážitky na podzimních toulkách beskydskou krajinou. Léčivé ticho a pestrý animační program pro děti ve dnech 25.10.-30.10. 2022  v Hotelu Sepetná nebo Hotelu Sluníčko. Paprsky slunce prostupující barevnými korunami stromů. Vzduch voní po dešti. Slyšíte to ticho? Cítíte tu vůni podzimu?  

Animační program

Naši animátoři připravují jako každoročně doprovodný animační program , kde si vaše děti (ale někdy i vy) vyzkouší zajímavé aktivity nebo vyrazí za poznáním okolí. Vy si v mezidobí můžete dopřát třeba masáž nebo kávu na terase restaurace, odkud jsou nádherné výhledy na okolní přírodu.

Sportovní a relaxační služby

V Relaxcentru Sepetená můžete využít vnitřní bazén v Relaxcentru Sepetná a i ten má 90metrový tobogan. Bezplatné vstupy do krytého bazénu máte v rámci pobytu jako bonus navíc.

Malí sportovci jistě ocení tělocvičnu se dvěma badmintonovými kurty, lezeckou stěnu či sportovní trenažér nebo také bowling

Z outdoorových aktivit jsou nejoblíbenější segway vozítka, koloběžky či elektrokola.

Na Sepetné si vybere každý. U nás se nudit nebudete. 

Poznávejte Beskydy s dětmi

Naplánovat program pro všechny členy rodiny je někdy náročné. Ale my vás v tom nenecháme. Vybrali jsme pro vás 21 tipů na aktivity s dětmi v Beskydych. Víte, že přímo v Ostravici můžete potkat medvěda (i když jen vyřezávaného v Ráji dřevěných soch)? Nedaleko na Čeladné je skvělá bobová dráha a kousek od hotelu je lanový park Opičárna. Tipy na další výlety jsme pro vás sepsali na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz.

Dostanete od nás jako dárek kartu Beskydy Valašsko Card, která vám přinese slevy na aktivity a vstupy v regionu. Na recepci si také můžete vyzvednout zdarma mapu okolí, kterou pro vás v rámci projektu Po medvědích tlapkách vytiskl místní spolek cestovního ruchu Beskydhost. Projděte si medvídkové trasy, které vás zavedou na místa, která mnohdy neznají ani místní.


Podzimní prázdninový pobyt

Tato nabídka je platná v termínu 25. 10. - 30. 10. 2022. Pobyt prodáváme pouze v tomto stanoveném termínu na 4 nebo 5 nocí.

Cena pobytu zahrnuje:

  • ubytování dle vybraného typu pokoje snídaně formou švédských stolů včetně studených a teplých nápojů
  • večeře formou rautu + 1x rozlévaný nealko nápoj k večeři 0,3 l nebo malé pivo nebo 0,2 l vína
  • animační program ve dnech 25.10.-30.10. 2022

Další bonusy navíc:

  • volný vstup do krytého bazénu s 90m toboganem v Relaxcentru Sepetná
  • slevová karta Beskydy Valašsko Card

V ceně pobytu zahrnuto parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek, dětské hřiště. 

Cena pobytu nezahrnuje místní poplatek z pobytu (20 Kč/osoba 18-69,9 let). Tento poplatek se platí v hotovosti na recepci při příjezdu.

Dětské ceny/slevy jsou rozděleny do několika věkových kategorií a liší se dle typu pokoje a lůžka (pevné lůžko / přistýlka). Dítě do 2,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc).

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, od 4 nocí paušálně 990 Kč/pobyt. 

Check-in: 14:00, check-out: 10:00


Jak rezervovat?

Rádi vám připravíme cenovou nabídku, zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420 731 444 355, sepetna@sepetna.cz nebo slunicko@sepetna.cz.

Rezervaci samozřejmě můžete provést také online na rezervace.sepetna.cz.

Při závazné rezervaci vyžadujeme zálohu ve výši 60 % celkové částky.

Akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele.

Těšíme se na vás!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome