Pobyty

Letní dovolená ve dvou. Půjčíme vám elektrokola zdarma.

Letní dovolená ve dvou. Půjčíme vám elektrokola zdarma.

Je to fajn pocit, když můžete zase někam vyrazit. A asi se shodneme, že cestovat po ČR bude letos jednodušší. Už jste byli na “dálném východě” v Moravskoslezských Beskydech? Resort Sepetná najdete přímo pod jejich královnou Lysou horou. Abyste to poznávání místních krás zvládli rychleji, přidali jsme vám k ubytování s polopenzí navíc také půjčení elektrokol na půl dne.

Poznávejte Beskydy

Resort Sepetná má skvělou polohu pro poznávání Beskyd, pěšky i na kole. Kousíček od hotelu najdete dvě značené turistické trasy na Lysou horu a cyklotrasu vedoucí na vrchol. Ale Beskydy nejsou jen Lysá hora, těch zajímavých míst a cílů tady najdete spoustu. Další kopce, přírodní krásy, rozhledny a vyhlídková místa, dřevěné kostely a další památky nebo třeba několik skvělých pivovarů. Tipy na výlety jsem pro vás sepsali na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz.

Dostanete od nás jako dárek kartu Beskydy Valašsko Card, která vám přinese slevy na aktivity a vstupy. Na recepci si také můžete vyzvednout zdarma mapu okolí, kterou pro vás v rámci projektu Po medvědích tlapkách připravil místní spolek cestovního ruchu Beskydhost.

Vyzkoušejte elektrokola

Jak už jsme uvedli v úvodu, tato nabídka zahrnuje v ceně možnost si půjčit elektrokola na půl dne. Pokud už máte s elektrokolem zkušenost, tak víte, že vám elektropohon v kopcích určitě pomůže. Za půl dne tak najedete docela dost kilometrů ve zvlněné beskydské krajině. A pokud jste ještě na elektrokole nejeli, tak si můžete vyzkoušet, proč ve vašem okolí hodně lidí uvažuje o jeho koupi.

Relaxujte po výletu

Po výletech se můžete osvěžit v bazénu - vnitřním v RelaxCentru Sepetná nebo na koupališti Sluníčko. Případně si dopřejte masáž nebo některou z dalších relaxačních služeb.


Letní pobyty pod Lysou horou již od 2 nocí

Tato nabídka je určena pro max. 2 osoby a přijet můžete na 2 a více nocí v období od 25. 6. do 29. 8.. Příjezd a odjezd není povolen vždy v sobotu a také v pondělí 5. 7., kdy je státní svátek. 

Cena pobytu zahrnuje:

 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Sepetná nebo hotelu Sluníčko
 • snídaně formou švédských stolů včetně studených a teplých nápojů
 • večeře formou rautu + 1x rozlévaný nealko nápoj k večeři 0,3 l nebo malé pivo nebo 0,2 l vína
 • zapůjčení elektrokol na 1/2 dne (jednou za pobyt, nutná včasná rezervace z důvodu omezené kapacity kol)

Další bonusy navíc:

 • volný vstup do krytého bazénu s 90m toboganem a dalšími atrakcemi v RelaxCentru Sepetná, volný vstup na koupaliště s tobogany a vířivkou v areálu Sluníčko (podmínky bonusového vstupu do bazénů)
 • 10% sleva na vybrané masáže
 • slevová karta Beskydy Valašsko Card

V ceně pobytu zahrnuto parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek. 

Cena pobytu nezahrnuje místní poplatek z pobytu (20 Kč/osoba 18-69,9 let). Tento poplatek se platí v hotovosti na recepci při příjezdu.

Dítě do 2,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc). 

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, od 4 nocí paušálně 990 Kč/pobyt. 

Check-in: 14:00, check-out: 10:00


Jak rezervovat?

Rádi vám připravíme cenovou nabídku, zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420731444355, sepetna@sepetna.cz. Rezervaci můžete provést také online na rezervace.sepetna.cz.

Při závazné rezervaci vyžadujeme zálohu ve výši 60 % celkové částky.

Akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele.


Během letošního léta budeme muset všichni počítat s jistými omezeními a opatřeními vlády ČR z hlediska koronaviru, např. včetně potvrzení o  testu, očkování nebo prodělání nemoci covid-19 (aktuální podmínky a informace jsme sepsali zde).

Jak se to týká případného storna nebo přesunu pobytu?

Z hlediska případného zrušení rezervace mohou nastat tyto situace:

 • pokud nebude vládními nařízeními zakázáno ubytování: zdarma přesun rezervace nejpozději 14 dnů před příjezdem
 • pokud bude vyhlášen zákaz ubytování: zaplacenou zálohu vám vrátíme do 14 dnů od plánovaného odjezdu; rozhodnete-li se však pro přesun rezervace a nebudete vyžadovat vratku, navýšíme zálohu o 10 %, které můžete čerpat na služby Resortu Sepetná v novém termínu.

V ostatních případech platí standardní obchodní podmínky Resortu Sepetná.

Pojistění storna pobytu

Současně s rezervací vám můžeme sjednat za výhodných podmínek pojištění proti zrušení pobytu u Evropské pojišťovny.

Platí pro zrušení pobytu z důvodu:

 • akutního onemocnění nebo úrazu vás nebo vašeho nejbližšího příbuzného
 • onemocnění COVID-19 vás nebo vašeho spolucestujícího (pozn. pozitivní test jinak není důvodem k bezplatnému zrušení rezervace)
 • nezaviněné ztráty zaměstnání
 • rozvodového řízení
 • konání opravné zkoušky v termínu pobytu
 • rozsáhlého poškození vašeho bydliště

Spoluúčast hosta na případném stornu je 20 %, v případě hospitalizace pak 10 %. Rádi vám zašleme informační leták a odpovíme na vaše dotazy.


Nabídka letních rodinných pobytů: 

Letní prázdniny v hotelu Sepetná

Letní prázdniny v hotelu Sluníčko a chatě Měsíček

Léto v bungalovech Sepetná

 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome