Pobyty

Aktuální akční nabídky

Aktuální akční nabídky

Projděte si akční nabídky Resortu Sepetná na nejbližší období... || Aktuálně jsme například připravili akci spojenou se znovuotevřením po nucené koronavirové přestávce. Přijeďte v červnu opět do Beskyd, udělejte si rezervaci v hotelu nebo bungalovech Sepetná na 2 a více nocí, navštivte během pobytu zajímavá místa v okolí a získejte zpět 13 % z ceny ubytování a další výhody.

Podrobnější informace o akci Získejte zpět 13 % z ceny ubytování najdete zde.

Kromě zpětného bonusu, který získáte jen tím, že vyrazíte na výlet (pěšky, na kole, případně je u nás možné si půjčit elektrokola), můžete získat v rámci této akce i některou z dalších 5 výhod.

1. Vezměte do přírody na čerstvý vzduch také své děti. Pro děti (od 3 do 11,9 let) máme malý dárek - vstupenku na nedávno otevřenou bobovou dráhu Boboffka (dospělí si mohou na recepci hotelu koupit vstupné za zvýhodněnou cenu).  

2. V případě, že si na celou dobu ubytování objednáte také večeře pro všechny osoby nad 3 roky, dostanete od nás na túru k vybranému cíli svačinový balíček (je potřeba nahlásit na recepci den před výletem do 18:00).

3. Přijeďte mimo víkend (pobyt nezahrnuje noc z pátku na sobotu nebo soboty na neděli) a získejte 10% slevu na sportovní a relaxační služby (masáže, půjčovna elektrokol, bowling, badminton atp.)

4. Vystavíme vám zdarma regionální slevovou kartu Beskydy Card plnou různých výhod.

5. Zašlete nám fotku z vybraného cíle na email promo@sepetna.cz nebo nám ji nasdílejte na náš profil na Facebooku s hashtagem #zpetvbeskydech. Na konci této akce vylosujeme jednoho z vás, kdo získá dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na služby Resortu Sepetná.

A samozřejmě máte jako bonus také volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná. Více informací o tomto bonusu

Konečně je zase možné si dopřát na pár dnů aktivní odpočinek na horách. Akce je platná pro pobyty od 26. 5. do 26. 6. (odjezd).

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome