Pobyty

Léto v Beskydech pro rodiny s dětmi

Léto v Beskydech pro rodiny s dětmi

Krásná beskydská příroda kolem, čerstvý horský vzduch, vodní radovánky v bazénu nebo na koupališti. To je léto na Sepetné! Připravili jsme pro vás jako tradičně pobyty s polopenzí a rodinným animačním programem. Máme pro vás ale také tipy na výlety a aktivity v okolí včetně regionální slevové karty. Rezervujte si pobyt do 1. 4. 2023 a získejte slevu 10 %!

Letní prázdniny pod Lysou horou s polopenzí a animačním programem

(pobyty na 5 | 7 nocí nebo víkendové pobyty)

Tato nabídka je platná pro pobyty v období od 30. 6. do 3. 9. 2023. Pobyty prozatím prodáváme od neděle do pátku či neděle nebo během víkendů. Při dodržení nájezdových dnů jsou možné i pobyty delší než 7 nocí. Na začátku prázdnin, kdy jsou státní svátky a nemusíte tedy čerpat tolik dnů dovolené, jsou naopak v nabídce kratší varianty. 

Cena pobytu zahrnuje:

  • ubytování dle vybraného typu pokoje
  • snídaně formou švédských stolů včetně studených a teplých nápojů
  • večeře formou rautu
  • animační program

Bonus navíc:

  • volný vstup na koupaliště s tobogany, dětským brouzdalištěm a vířivkou v areálu Sluníčko (za příznivého počasí)*
  • volný vstup do krytého bazénu s 90m toboganem v Relaxcentru Sepetná*
  • slevová karta Beskydy Valašsko Card

* v případě provozní uzavírky bazénů nebo jejich částí nevzniká nárok na kompenzace

V ceně pobytu zahrnuto parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek, dětské hřiště. 

Cena pobytu nezahrnuje místní poplatek z pobytu (20 Kč/osoba 18-69,9 let). Tento poplatek se platí v hotovosti na recepci při příjezdu.

Dětské ceny/slevy jsou rozděleny do několika věkových kategorií a liší se dle typu pokoje a lůžka (pevné lůžko / přistýlka). Dítě do 2,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc).

Příplatek za psa: 300 Kč/noc, od 4 nocí paušálně 1150 Kč/pobyt. 

Check-in: 14:00, check-out: 10:00


Rezervace pobytu: rezervace.sepetna.cz


Poznávejte Beskydy s dětmi

Naplánovat program pro všechny členy rodiny je někdy náročné. Ale my vás v tom nenecháme. Máme pro vás připravených 21 tipů na aktivity s dětmi v Beskydych. Víte, že přímo v Ostravici můžete potkat medvěda (i když jen vyřezávaného v Ráji dřevěných soch)? Nedaleko na Čeladné je skvělá bobová dráha a kousek od hotelu je lanový park Opičárna. Tipy na další výlety jsme pro vás sepsali na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz.

Dostanete od nás jako dárek kartu Beskydy Valašsko Card, která vám přinese slevy na aktivity a vstupy v regionu. Na recepci si také můžete vyzvednout zdarma mapu okolí, kterou pro vás v rámci projektu Po medvědích tlapkách vytiskl místní spolek cestovního ruchu Beskydhost. Projděte si medvídkové trasy, které vás zavedou na místa, která mnohdy neznají ani místní.

Animační program

Naši animátoři připravují jako každoročně doprovodný animační program , kde si vaše děti (ale někdy i vy) vyzkouší zajímavé aktivity nebo vyrazí za poznáním okolí. Vy si v mezidobí můžete dopřát třeba masáž nebo kávu na terase restaurace, odkud jsou nádherné výhledy na okolní přírodu. 

Koupání za každého počasí

Malé i velké děti se mohou vyřádit ve vnitřním bazénu v Relaxcentru Sepetná nebo na koupališti Sluníčko (cca 1 km od hotelu Sepetná). Tam i tam jsou jedním z hlavních lákadel tobogany. Koupaliště prošlo během covidové doby rekonstrukcí a v areálu je nyní i parádní vzduchová trampolína. Bezplatné vstupy do krytého bazénu a na koupaliště máte v rámci pobytu jako bonus navíc. 

Beskydské hudební léto 2023

Svůj pobyt si můžete také naplánovat v termínu, kdy bude v areálu Hotelu Sluníčko probíhat některý z koncertů. Na program a termíny koncertů se můžete podívat zde: beskydskehudebnileto.cz

Půjčovna Hotelu Sepetná

Během pobytu můžete poznávat Beskydy na kole, elektrokole, koloběžce nebo třeba s průvodcem si objet Ostrou horu na segway vozítku. Více informací o půjčovně...


Jak rezervovat?

Rádi vám připravíme cenovou nabídku, zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420731444355, sepetna@sepetna.cz.

Rezervaci samozřejmě můžete provést také online na rezervace.sepetna.cz.

Při závazné rezervaci vyžadujeme zálohu ve výši 60 % celkové částky.

Akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele.

Těšíme se na vás!


Více informací nejen o letních pobytech najdete v naší sekci: Pobyty v Beskydech


 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome