Pobyty

Zimní pobyty v Beskydech

Zimní pobyty v Beskydech

Sice stále nevíme, kdy budeme moci otevřít a v jakém režimu, ale i tak jsme pro vás připravili nabídku zimních pobytů, ať už pro páry, tak pro rodiny s dětmi během jarních prázdnin. Zimní nabídka pobytů na 2 a více nocí se nese ve znamení 13% slevy na ubytování a celé řady bonusů. Upravili jsme také rezervační a obchodní podmínky - rezervujte zimní pobyty bez rizika!

Ubytování pro dospělé osoby s 13% slevou

U nás na Sepetné není třináctka nešťastné číslo. Právě naopak. Z Resortu Sepetná máte na dosah dva nejvyšší vrcholy Moravskoslezských Beskyd, třináctistovky Smrk (1276 m n. m.) a hlavně Lysou horu (1323 m n. m.), které jsou i v zimě oblíbenými cíli pro turisty (půjčíme vám případně nesmeky pro větší bezpečí).

Už tušíte, proč je sleva z pultové ceny ubytování pro dospělé právě 13 %? Platí pro pobyty na 2 a více nocí v období od 3. 1. do 31. 3..

Vybrat si můžete z různých typů ubytování v hotelu Sepetná nebo hotelu Sluníčko, případně zvolit bungalovy Sepetná nebo chatu Měsíček, nabízející ubytování v soukromí se zázemím hotelu a celého resortu.

Cena zimních pobytů zahrnuje také polopenzi.

Děti 3-11,9 let platí jen 500 Kč za noc. Tato cena zahrnuje také polopenzi.


Jak rezervovat?

Rádi vám připravíme cenovou nabídku, zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz 

Pobyty si můžete samozřejmě rezervovat také v našem on-line prodejním systému na stránce rezervace.sepetna.cz.

Akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. 

Rezervujte bez rizika

Uvědomujeme si, že aktuálně je pro vás těžké plánovat a rezervovat pobyty na nejbližší období, když nikdo z nás neví, kdy bude ubytování v hotelech opět povoleno. Ale také z vašich telefonických a emailových dotazů víme, že se zajímáte o pobyty během zimy a jarních prázdnin nebo Velikonoc. Proto jsme upravili obchodní a rezervační podmínky pro pobyty do 5. dubna. Rezervujte bez rizika


Nejen sleva na ubytování, ale i celá řada bonusů

Hosté, kteří si rezervují pobyty v rámci této zimní nabídky, získají také následující bonusy:

1. volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná  (podmínky bonusu)

2. 10% slevu na vybrané sportovní a relaxační služby. Kompletní nabídku služeb najdete na stránce relax.sepetna.cz. Dopřejte si po výletu masáž, koupel, saunu či privátní wellness, zahrajte si s rodinou nebo partnerem či přáteli bowling, badminton nebo stolní tenis. 

3. pro děti máme v době prázdnin (29. 1. - 13. 3.) připraven animační program a jako tradičně mohou plnit také úkoly čarodějnice Hany (za splnění získají malou odměnu). 

4. vystavíme vám Beskydy Card nabitou slevami a výhodami u turistických operátorů v regionu. Můžete třeba lyžovat se slevou na beskydských sjezdovkách. Nad rámec Beskydy Card pro vás máme i další slevy u partnerů - např. bobová dráha Boboffka nebo vstupy na aktivity/prohlídky v Dolní oblasti Vítkovice. 

5. transfer z/na nádraží v Ostravici pro ty z vás, kteří dorazí na dovolenou vlakem nebo busem (vždy jen na začátku a konci pobytu; objednávejte předem na recepci)

6. hlavně pro děti - v areálu Sluníčka je kopec na bobování, půjčíme vám tam zdarma boby; pokud byste se přece jen nudili, tak vám na recepci půjčíme i společenské hry

7. pokud se vydáte během pobytu na Lysou horu, tak si na recepci vyzvedněte voucher v hodnotě 100 Kč, který můžete využít při úhradě občerstvení v Chatě Maraton na vrcholu (1 voucher během pobytu)


Resort Sepetná najdete uprostřed nádherné beskydské přírody. I v zimě se můžete vydat na spoustu zajímavých výletů. Pěšky, na běžkách, skialpech, na vzdálenější místa autem (doporučujeme ale určitě nezapomenout na sněhové řetězy, které jsou na spoustě komunikací včetně příjezdové cesty na Sepetnou dle pravidel silničního provozu nutnou výbavou).  

Tipy na výlety najdete na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz. Na recepci pro vás máme zdarma mapu stezek Po medvědích tlapkách. Rádi vám poradíme i osobně. 


Doplňkové informace

V Resortu Sepetná samozřejmě dodržujeme všechna nařízení a opatření v rámci aktuální koronavirové situace. Což se může týkat i námi poskytovaných služeb - ubytování, stravování, vstupu do bazénu, sportovních a relaxačních služeb, animačního programu atp.. Budeme ale dělat vše proto, abyste si pobyt u nás v Beskydech maximálně užili. 

Nabídka je platná pro pobyty na 2 a více nocí v období od 3. 1. 2021 do 31. 3. 2021. 

V ceně pobytu zahrnuto také parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna lyží a lyžařských bot, dětský koutek. 

Cena pobytu nezahrnuje místní poplatek z pobytu (20 Kč/osoba 18-69,9 let). Tento poplatek se platí v hotovosti na recepci při příjezdu.

Dítě do 2,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc). 

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, od 4 nocí paušálně 990 Kč/pobyt. 

Check-in: 14:00, check-out: 10:00

Rádi odpovíme na vaše další případné dotazy.

Těšíme se na vás!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome