Pobyty

Poznávejte Beskydy - 3 noci za cenu 2

Poznávejte Beskydy - 3 noci za cenu 2

Satinské vodopády ukryté v hluboké soutěsce horského potoka. Málo známý vrchol Smrčina nad Sluníčkem, kde se můžete kochat nádhernými výhledy na Lysou horu nebo Smrk. Nová stezka v oblacích na Pustevnách. To je jen pár míst, které vám doporučíme navštívit. Přijeďte na podzim poznat Beskydy. V rámci této nabídky máte nejen jednu noc zdarma, ale také pár dalších bonusů navíc.

Nejen 1 noc zdarma, ale také …

  • pěší výlet se zkušeným průvodcem, který vám ukáže pár “tajných” míst pod Lysou horou
  • ochutnejte ostravické pivo v Beskydském pivovárku. Ze Sluníčka je to příjemná 3km procházka a od nás dostanete voucher, který vám vyjde minimálně na 2 piva
  • vyzvedněte si na recepci vaši slevovou kartu Beskydy Card a využijte některou z výhod během vašeho výletu
  • určitě vám doporučíme také místní stezky Po medvědích tlapkách. Mapa zdarma.
  • další tipy na výlety najdete na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz

Tip pro vás || Chtěli byste toho stihnout poznat v Beskydech co nejvíce? Půjčte si u nás elektrokolo. Nabízíme buď půjčení “dotovaných” elektrokol za 95 Kč na 2 hodiny nebo možnost půjčení kol na ½ dne nebo celý den s 20% slevou. Více o půjčení kol


Rezervujte si pobyt on-line

Cena pobytu zahrnuje ubytování na 3 noci za cenu 2 ve vybraném typu pokoje v penzionu Sluníčko, snídaně formou švédských stolů včetně teplých a studených nápojů, servírované večeře o 2 chodech (výběr ze 3 hlavních jídel).

Sluníčko je součástí Rekreačního centra Sepetná a tak máte během pobytu volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná (cca 1 km od Sluníčka). Více informací o dalších sportovních a relaxačních službách najdete na relax.sepetna.cz .

Rezervujte si pobyt ve vámi požadovaném termínu na rezervace.sepetna.cz

Pobyty je možné rezervovat také telefonicky nebo emailem. 

Kontakty: +420603852100, +420731444355, slunicko@sepetna.cz 


Nabídka je platná pro pobyty od neděle do pátku od 1. 9. do 15. 11. mimo termín 27.-30. 10. (podzimní prázdniny). Výjimka - 2. 11. je možné zahájit pobyt již v sobotu. 

V ceně ubytování zahrnuto parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek.

Cena nezahrnuje ubytovací poplatek OÚ ve výši 12 Kč/noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

Cena osoby na přistýlce (ubytování, polopenze, krytý bazén) je 1770 Kč. Sleva pro dítě od 4 do 11,9 let - 210 Kč/pobyt. Dítě do 3,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc). 

Příplatek za psa: 250 Kč/noc 

Check-in: 14:00, check-out: 10:00

Bonusy - výlet s průvodcem se koná 1x týdně; voucher do Beskydského pivovaru má hodnotu 100 Kč a dostanete 1 voucher na pokoj. 

Termíny sanitárních dnů a uzavírek v RelaxCentru Sepetná najdete zde

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby


Chtěli byste zůstat déle? Pobyt je možné prodloužit dle volné kapacity o 1 až 2 noci za zvýhodněnou cenu ubytování. Nejdéle však vždy do pátku daného týdne. V případě zájmu o delší pobyt nás prosím kontaktujte předem - +420603852100, +420731444355, slunicko@sepetna.cz 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome