Pobyty

Zvýhodněný mimovíkendový pobyt

Zvýhodněný mimovíkendový pobyt

Před létem jsme pro vás připravili zvýhodněné mimovíkendové pobyty na 2, 3 a 4 noci. Dopřejte si klid a pohodu v Beskydech. V ceně balíčku je výlet s průvodcem zakončený návštěvou Beskydského pivovárku, slevová karta Beskydy Card, ale také kredit 300 Kč/pokoj, který můžete využít na některou z masáží nebo koupelí z naší nabídky. Získáte tak masáž zdarma nebo se slevou.

Kredit je ale možné využít i na další služby RC Sepetná, jako třeba bowling, půjčení elektrokol, půjčení vyhlídkového vozítka atp.. Hosté mají během pobytu volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná (od 3.6. volný vstup také na koupaliště Sluníčko). 

Tento pobytový balíček doporučujeme seniorům, rodinám s malými dětmi, ale i všem ostatním, kteří chtějí poznat Beskydy před hlavní letní sezónou. 


Rezervace

Pobyty rezervujte on-line (stačí kliknout na příslušný banner), případně telefonicky nebo emailem.

Kontakty

Hotel a bungalovy Sepetná: +420603852111, sepetna@sepetna.cz

Penzion Sluníčko a chata Měsíček: +420603852100, slunicko@sepetna.cz


Cena pobytového balíčku zahrnuje:

  • ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji hotelu Sepetná nebo penzionu Sluníčko. Velká část pokojů nabízí možnost 1-2 přistýlek (v případě dostupnosti a volné kapacity je možné si rezervovat za příplatek pokoje vyšší kategorie s 50% slevou ze standardního příplatku). Balíček nabízíme také v bungalovech Sepetnáchatě Měsíček.
  • výhodné podmínky pro děti od 4 do 12 let na přistýlce - cena 250 Kč/noc včetně stravy a vstupu do bazénu nebo na koupaliště (dítě do 4 let zdarma bez nároku na lůžko)
  • snídaně formou švédských stolů včetně teplých a studených nápojů
  • večeře formou servírovaného menu nebo teplého bufetu (dle aktuální nabídky daného střediska)
  • volný vstup do krytého bazénu s whirlpoolem, parní kabinou, 90metrovým toboganem a dalšími atrakcemi (od 3.6. volný vstup také na koupaliště Sluníčko)
  • kredit 300 Kč/pokoj na sportovní a relaxační služby RC Sepetná dle vlastního výběru (masáže, relaxační koupele, sauna, privátní wellness, bowling, badminton, elektrovozítko, elektrokola atp.). Kredit lze použít k “úhradě” vybraných služeb, případně bude odečten jako sleva z ceny služby pokud je vyšší než hodnota kreditu. Nevyčerpaný kredit nevracíme, nelze jej vyčerpat na ubytovací služby (doplatky za pokoje vyšší kategorie, příplatky atp.), úhradu v restauraci nebo kiosku.
  • vždy v pondělí pěší výlet s průvodcem v rámci Ostravice s návštěvou Beskydského pivovárku (1 pivo/dospělá osoba zdarma; v případě, že výlet nebudete moci absolvovat, tak vám dáme voucher do pivovárku (1 voucher/pokoj), který můžete využít během individuální návštěvy)
  • Beskydy Card - slevovou kartu pro návštěvníky Beskyd na různé turistické aktivity a služby. Karta má roční platnost a tak ji můžete využít i mimo tento pobyt, 
  • transfer zdarma z Ostravice (nádraží/autobusové stanoviště) do hotelu/penzionu a zpět pokud přijedete  vlakem nebo autobusem

V ceně ubytování zahrnuto wi-fi připojení k internetu, parkování, úschovnu kol, dětský koutek, možnost využít dětské hřiště. Check-in: 14:00, check-out: 10:00

Cena balíčku nezahrnuje ubytovací poplatek obecnímu úřadu ve výši 12 Kč/noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome