Pobyty

Léto v penzionu Sluníčko

Léto v penzionu Sluníčko

Dalším střediskem Resortu Sepetná je penzion Sluníčko s domáckou atmosférou, krásnými výhledy na okolní krajinu nejen z terasy restaurace, privátním wellness a dalšími službami. Jak naznačuje název penzionu, tady "svítí sluníčko", i když je trochu pod mrakem. Kdo by rád ještě více soukromí, může využít ubytování v chatě Měsíček. Celkově můžete na Sluníčku využít 17 pokojů.

Co vše v rámci pobytu získáte...

  • ubytování ve vybraném typu pokoje (v penzionu je celkem 15 pokojů několika typů, ve vedlejší chatě Měsíček pak jsou 2 apartmá ; velká část pokojů nabízí možnost přistýlek)
  • snídaně včetně teplých a studených  nápojů
  • večeře formou teplého bufetu + 1 nápoj k večeři (rozlévaný nealko nápoj 0,3 l nebo malé pivo nebo 0,2 l vína)
  • animační program - aktivity pro děti, případně celou rodinu (dalších 21 tipů pro rodiny s dětmi)
  • jako tradičně připravila po děti úkoly také místní čarodějnice Hana. Za úspěšné vyřešení získají děti malou odměnu. 
  • slevovou kartu Beskydy Card pro návštěvníky regionu se spoustou výhod (pobyty na 2 a více nocí) nebo třeba slevy do Dolní oblasti Vítkovice

Jako bonus navíc mají hosté také volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná (cca 1 km od Sluníčka).

Více informací o podmínkách a omezeních tohoto bonusu 


Rezervace

Rádi vám připravíme cenovou nabídku na vámi vybraný termín. Nabízíme také ubytování se snídaní, kde jsou však některé výše uvedené výhody omezeny. 

Kontakty: +420731444355, +420603852100, slunicko@sepetna.cz 

Pobyty si můžete rezervovat také v našem on-line prodejním systému na stránce rezervace.sepetna.cz.

Máte obavy rezervovat vaši dovolenou? U nás máte garanci změny rezervace zdarma ještě 14 dnů před příjezdem. Přečtete si o této garanci a dalších "koronaopatřeních" v Resortu Sepetná. Více zde


Další informace

Nabídka je platná od 28. 6. do 27. 8.. V ceně ubytování je zahrnuto parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek a hřiště.

Cena pobytu nezahrnuje místní poplatek z pobytu (20 Kč/osoba 18-69,9 let). Tento poplatek se platí v hotovosti na recepci při příjezdu.

Animační program bude probíhat denně v období od 28. 6. do 28. 8..

Dítě do 2,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc). 

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, pobyty na 4 a více nocí - paušál 990 Kč/pobyt.

Check-in: 14:00, check-out: 10:00 

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby


Další letní nabídka Resortu Sepetná

Léto v hotelu Sepetná

Léto v bungalovech Sepetná

Resort Sepetná najdete uprostřed krásné beskydské přírody. Kousíček od vašeho ubytování se můžete napojit na dvě turistické trasy na královnu Moravskoslezských Beskyd - Lysou horu (1323 m n. m.). Možností na pěší nebo cyklo turistiku je v okolí nespočet. Rádi vám poradíme, případně se můžete podívat na naše informační stránky www.poznavejteBeskydy.cz.

Ale můžete samozřejmě jen tak relaxovat. Resort Sepetná nabízí celou řadu sportovních a relaxačních služeb - masáže, bowling, badminton, stolní tenis, kurty, půjčovnu kol, elektrokol, doporučujeme také 4km vyhlídkový sjezd na koloběžkách od Dřevjanky U Zbuja na Sepetnou. Více o službách najdete na webu relax.sepetna.cz

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome