Pobyty

Letní prázdniny v Hotelu Sluníčko

Letní prázdniny v Hotelu Sluníčko

Dalším střediskem Resortu Sepetná je Hotel Sluníčko s domáckou atmosférou, krásnými výhledy na okolní krajinu nejen z terasy restaurace, privátním wellness, kurty na tenis a míčové sporty. A také letním koupalištěm. Jak naznačuje název hotelu, tady "svítí sluníčko", i když je trochu pod mrakem. Kdo by rád ještě více soukromí, může využít ubytování ve stylové Chatě Měsíček.

Koupání za každého počasí

Za osvěžením ve vodě nemusíte na Sluníčku daleko, stačí sejít pár kroků od hotelu. Koupaliště, které je oblíbené i kvůli dvěma toboganum, prošlo v covidové době rekonstrukcí a v areálu přibyla také parádní vzduchová trampolína. 

A když se počasí zhorší, tak můžete využít cca 1 km vzdálený vnitřní bazén v RelaxCentru Sepetná a i ten má 90metrový tobogan. Bezplatné vstupy do krytého bazénu a na koupaliště máte v rámci pobytu jako bonus navíc.

Poznávejte Beskydy s dětmi

Naplánovat program pro všechny členy rodiny je někdy náročné. Ale my vás v tom nenecháme. Brzy aktualizujeme 21 tipů na aktivity s dětmi v Beskydych. Víte, že přímo v Ostravici můžete potkat medvěda (i když jen vyřezávaného v Ráji dřevěných soch)? Nedaleko na Čeladné je skvělá bobová dráha a kousek od hotelu je lanový park Opičárna. Tipy na další výlety jsme pro vás sepsali na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz.

Dostanete od nás jako dárek kartu Beskydy Valašsko Card, která vám přinese slevy na aktivity a vstupy v regionu. Na recepci si také můžete vyzvednout zdarma mapu okolí, kterou pro vás v rámci projektu Po medvědích tlapkách vytiskl místní spolek cestovního ruchu Beskydhost. Projděte si medvídkové trasy, které vás zavedou na místa, která mnohdy neznají ani místní.

Animační program

Naši animátoři připravují jako každoročně doprovodný animační program , kde si vaše děti (ale někdy i vy) vyzkouší zajímavé aktivity nebo vyrazí za poznáním okolí. Vy si v mezidobí můžete dopřát třeba masáž nebo kávu na terase restaurace, odkud jsou nádherné výhledy na okolní přírodu. 


Pobyty na 5 nebo 7 nocí nebo víkendové pobyty

Tato nabídka je platná pro pobyty v období od 1. 7. do 28. 8.. Pobyty prozatím prodáváme od neděle do pátku či neděle nebo během víkendů. Při dodržení nájezdových dnů jsou možné i pobyty delší než 7 nocí. Na začátku prázdnin, kdy jsou státní svátky a nemusíte tedy čerpat tolik dnů dovolené, jsou naopak v nabídce kratší varianty. 

Cena pobytu zahrnuje:

  • ubytování ve vybraném typu pokoje v Hotelu Sluníčko nebo Chatě Měsíček
  • snídaně formou švédských stolů včetně studených a teplých nápojů
  • večeře formou rautu + 1x rozlévaný nealko nápoj k večeři 0,3 l nebo malé pivo nebo 0,2 l vína
  • doprovodný animační program hlavně pro děti

Další bonusy navíc:

  • volný vstup na koupaliště s tobogany a vířivkou v areálu Sluníčko, volný vstup do krytého bazénu s 90m toboganem a dalšími atrakcemi v RelaxCentru Sepetná (podmínky bonusového vstupu do bazénů)
  • slevová karta Beskydy Valašsko Card

V ceně pobytu zahrnuto parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek, dětské hřiště. 

Cena pobytu nezahrnuje místní poplatek z pobytu (20 Kč/osoba 18-69,9 let). Tento poplatek se platí v hotovosti na recepci při příjezdu.

Dětské ceny/slevy jsou rozděleny do několika věkových kategorií a liší se dle typu pokoje a lůžka (pevné lůžko / přistýlka). Dítě do 2,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc).

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, od 4 nocí paušálně 990 Kč/pobyt. 

Check-in: 14:00, check-out: 10:00


Jak rezervovat?

Rádi vám připravíme cenovou nabídku, zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420731444355, slunicko@sepetna.cz.

Rezervaci samozřejmě můžete provést také online na rezervace.sepetna.cz.

Při závazné rezervaci vyžadujeme zálohu ve výši 60 % celkové částky.

Akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele.

Těšíme se na vás!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome