Pobyty

Jarní prázdniny pod Lysou horou

Jarní prázdniny pod Lysou horou

Jarní prázdniny letos proběhnou od 6. 2. do 19. 3. 2023 v 6 turnusech dle okresů. Jako každý rok nabízíme v Resortu Sepetná v tomto období nabídku pobytů s polopenzí pro rodiny s dětmi. Přijeďte do Beskyd, kde kromě čerstvého horského vzduchu určitě oceníte další bonusy k pobytu - doprovodný animační program pro děti, vstup do bazénu s toboganem nebo slevy na aktivity v okolí.

Proč přijet během jarních prázdnin právě na Sepetnou nebo Sluníčko?

Zimní aktivity máte na dosah. Do 15-20 km od vašeho ubytování je několik sjezdovek, které vyhovují i začínajícím lyžařům. Bobovat či sáňkovat můžete například na kopečku u Hotelu Sluníčko. Nově můžete využít cenově výhodný Skipas Beskydy Valašsko, který platí v 7 areálech.

Jelikož Resort Sepetná leží uprostřed krásné beskydské přírody přímo pod jejich královnou Lysou horou (1323 m n. m.), tak samozřejmě můžete vyrazit i na nějaký pěší výlet (nebo běžky). Tipy na výlety najdete na našich info stránkách www.poznavejteBeskydy.cz.

Nebudete se tady však nudit ani tehdy, když nebude sníh. Největším lákadlem nejen pro děti je krytý bazén s 90metrovým toboganem. Volný vstup do bazénu mají všichni hosté Resortu Sepetná jako bonus navíc k rezervaci pobytu. V Relaxcentru Sepetná si můžete také zahrát bowling, badminton nebo stolní tenis (rodiče si pak mohou dopřát uvolňující masáž). V obou hotelech jsou hezké dětské koutky.

A během pobytu probíhá také doprovodný animační program (v jednotlivých týdnech se může lišit).

Na řadě míst můžete využít regionální slevovou kartu Beskydy Valašsko Card, kterou vám rádi vystavíme zdarma po příjezdu.


Kdy mají vaše děti jarní prázdniny? 

Termíny prázdnin v České republice 


Jak rezervovat?

Rádi vám připravíme cenovou nabídku, zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420731444355, sepetna@sepetna.cz 

Pobyty si můžete rezervovat také v našem on-line prodejním systému na stránce rezervace.sepetna.cz, kde si vyberte buď Hotel Sepetná nebo Hotel Sluníčko, zadejte požadovaný termín a osoby.

Pro platbu akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. 


Ubytování / stravování

Hotel Sepetná nabízí 8 různých typů pokojů, které jsou vhodné pro 2 až 6 osob. Preferujete-li více soukromí, tak doporučujeme ubytování v bungalovech Sepetná (standard pro 4-6 osob, lux pro 2-4 osob). 

Hotel Sluníčko nabízí také několik typů pokojů, které jsou vhodné pro 2 až 6 osob. Nabízíme také ubytování v chatě Měsíček (horní apartmá - kapacita 3 dospělé osoby + 2 děti, dolní apartmá - pro max. 3 osoby). 

Cena pobytu zahrnuje také polopenzi - snídaně včetně teplých a studených nápojů a večeře formou rautu (k večeři pro každého hosta 1x rozlévaný nealko nápoj 0,3 l nebo malé pivo nebo 0,2 l vína).


Doplňkové informace

V ceně pobytu zahrnuto také parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna lyží a lyžařských bot, dětský koutek. Informace o podmínkách bonusového vstupu do krytého bazénu v Relaxcentru najdete zde

Cena pobytu nezahrnuje místní poplatek z pobytu (20 Kč/osoba 18-69,9 let). Tento poplatek se platí v hotovosti na recepci při příjezdu.

Dětské ceny jsou rozděleny do 3 věkových kategorií - 3-7,9 let, 8-11,9 let, 12-14,9 let (tato kategorie má zvýhodněnou cenu jen na přistýlce). Dítě do 2,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc).

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, od 4 nocí paušálně 990 Kč/pobyt. 

Check-in: 14:00, check-out: 10:00


Užijte si prázdniny v Beskydech za každého počasí. Ať tady bude kupa sněhu nebo už pokvete jarní kvítí. Těšíme se na vás!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome