Pobyty

Jarní prázdniny v Beskydech

Jarní prázdniny v Beskydech

Kam se vydat v únoru nebo březnu během školních prázdnin? Možná i vy hledáte odpověď na tuto otázku. U nás pod Lysou horou se vaše děti určitě nudit nebudou. Většina miluje vodu a tady se do sytosti vyřádí v bazénu s 90m toboganem. Připravujeme pro ně zajímavý animační program přizpůsobený počasí. Budou pár dnů na čerstvém horském vzduchu. A myslíme, že si odpočinete i vy.

Děti budou v pohodě...a vy tím pádem taky :-)

  • kolikrát asi tak sjede vaše dítě během pobytu 90metrovým toboganem? U nás máte volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná (i v den odjezdu po celý den).
  • lyžaři mohou přes den vyrazit na sjezdovky v blízkém okolí (nyní v březnu se stále lyžuje na Bílé), večer pak relaxovat v bazénu - máme pro vás slevy na skipasy
  • děti si vyzkoušejí v rámci animačního programu různé aktivity, případně se společně s animátory vydají na nenáročné výlety do okolí. Dospělí se mohou samozřejmě přidat nebo využít chvilku volného času pro sebe. Animační program přizpůsobujeme aktuálnímu počasí.
  • čarodějnice Hana pro ně opět připravila několik zapeklitých úkolů. Za jejich splnění získají malou odměnu.
  • uspořádejte rodinný turnaj v bowlingu, badmintonu nebo třeba stolním tenisu. Dáme vám kredit na služby, který můžete využít právě na některou z těchto aktivit.
  • jedete do Beskyd z větší dálky? Tak si udělejte výlet do Světa techniky v Dolní oblasti Vítkovice nebo muzea vozidel Tatra v Kopřivnici. I tam pro vás máme slevy na vstupenky. Dostanete od nás také slevovou kartu Beskydy Card se spoustou dalších výhod v regionu.
  • děti si tady najdou kamarády, se kterými si mohou hrát v dětské herně nebo dětském koutku. Případně vám půjčíme společenské hry na pokoj.
  • a free wifina tady taky je :-)

 

Podívejte se, jak probíhal jeden den prázdnin v roce 2018...

Jaké pobyty během prázdnin můžete využít? 

Pobyty s polopenzí nabízíme na 2-7 nocí. Balíčky jsou platné v době pololetních a jarních prázdnin. Víte, kdy mají vaše děti prázdniny?

Můžete si vybrat ze 4 typů ubytování (hotel Sepetná, bungalovy u hotelu Sepetná, penzion Sluníčko nebo chata Měsíček). Rádi vám poradíme, které pro vás bude ideální. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem (+420731444355, sepetna@sepetna.cz). 

Slevy pro děti poskytujeme až do 15 let (počet dětí 12+ se slevou dle vybraného typu pokoje).

Garance změny rezervace - pobyt je možné přesunout zdarma na jiný volný termín/pobytový balíček do konce roku 2019 (v případě vyšší ceny vám budeme účtovat rozdíl v ceně balíčků). Změna je možná jak z důvodu nepříznivých sněhových podmínek, tak z důvodu nemoci - nejpozději 7 dnů před příjezdem.

 

Rezervujte si pobyt ve vámi požadovaném termínu a délce na rezervace.sepetna.cz

Rádi vám připravíme kalkulaci pobytu dle vašich požadavků, zavolejte nám (tel: +420731444355) nebo napište (sepetna@sepetna.cz


Akční nabídka pro pobyty od 10. března (prázdniny v okresech OPAVA, OLOMOUC) - DĚTI NA PŘISTÝLKÁCH ZDARMA


Informace k ceně pobytového balíčku

V ceně ubytování je zahrnuto také parkování, wifi připojení k internetu, dětský koutek, dětská herna v hotelu Sepetná (bez dozoru), úschovna lyží, půjčovna bobů pro bobování na kopci u penzionu Sluníčko (omezený počet bobů), půjčovna stolních her, transfer zdarma na začátku/konci pobytu z/do obce (pokud přijedete autobusem nebo vlakem). 

Check-in: 14:00, check-out: 10:00 (v případě volné kapacity lze za příplatek prodloužit).

Cena balíčku nezahrnuje ubytovací poplatek OÚ ve výši 12 Kč/noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, pobyty 4 a více nocí - paušál 990 Kč/pobyt

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby


 Na Sepetné a Sluníčku si užijete prázdniny za každého počasí. Ať už tady bude kupa sněhu nebo pokvete jarní kvítí. Těšíme se na vás!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome