Pobyty

Jarní prázdniny na Sepetné

Jarní prázdniny na Sepetné

Kam se vydat od 31. 1. do 15. 3. během školních prázdnin? U nás pod Lysou horou se vaše děti ani vy určitě nudit nebudete. Budete na čerstvém horském vzduchu, můžete vyrazit na procházky či túry do okolí, v ceně pobytu máte volný vstup do krytého bazénu s 90m toboganem, před večeří a po ní zabaví vaše děti animátoři. Sjezdovky na Bílé, Opálené nebo v Malenovicích jsou na dosah.

Co vše zahrnuje cena pobytů "Jarní prázdniny na Sepetné"?

 • ubytování v hotelu nebo bungalovech Sepetná na 3 a více nocí
 • snídaně formou švédských stolů včetně studených a teplých nápojů
 • večeře formou rautu + 1x rozlévaný nealko nápoj k večeři 0,3 l nebo malé pivo nebo 0,2 l vína
 • volný vstup do krytého bazénu s 90m toboganem v RelaxCentru Sepetná
 • každý den proběhnou 2 bloky animačního programu pro děti - 1. blok před večeří / 2. blok po večeři

Další výhody (hlavně pro děti): 

 • získáte kredit na sportovní a relaxační služby (dle počtu dětí a nocí) *
 • lyžaři mohou přes den vyrazit na sjezdovky v blízkém okolí - máme pro vás slevy na skipasy (v hotelu pro vás je k dispozici úschovna lyží a lyžařské obuvi)
 • jedete do Beskyd z větší dálky? Tak si udělejte výlet do Světa techniky v Dolní oblasti Vítkovice. I tam pro vás máme slevy na vstupenky, pokud se tam vydáte během vašeho pobytu.
 • dostanete od nás také slevovou kartu Beskydy Card se spoustou dalších výhod v regionu.
 • beskydská čarodějnice Hana opět připravila pro děti několik zapeklitých úkolů. Za jejich splnění získají malou odměnu.
 • zdarma půjčíme boby pro bobování na kopci v areálu Sluníčko (omezený počet bobů)
 • děti si tady najdou kamarády, se kterými si mohou hrát v dětské herně nebo dětském koutku. Případně vám půjčíme společenské hry na pokoj.
 • a free wifina tady taky je :-)

Garance změny rezervace - pobyt je možné přesunout zdarma na jiný volný termín/pobyt do konce roku 2020 (v případě vyšší ceny vám budeme účtovat rozdíl v ceně). Změna je možná jak z důvodu nepříznivých sněhových podmínek, tak z důvodu nemoci - nejpozději 7 dnů před příjezdem. 

Termíny prázdnin v České republice 

Termíny prázdnin na Slovensku

Rádi vám připravíme kalkulaci pobytu dle vašich požadavků, zavolejte nám (tel: +420731444355) nebo napište (sepetna@sepetna.cz

Pobyty je možné rezervovat také on-line na webu rezervace.sepetna.cz.

Na Sepetné a Sluníčku si užijete prázdniny za každého počasí. Ať už tady bude kupa sněhu nebo pokvete jarní kvítí. Těšíme se na vás!


Doplňující informace

Check-in: 14:00, check-out: 10:00 (v případě volné kapacity lze za příplatek prodloužit).

Cena pobytu nezahrnuje místní poplatek z pobytu. Tento poplatek se platí v hotovosti na recepci při příjezdu. Více informací o změnách tohoto poplatku od 1. 1. 2020

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, pobyty 4 a více nocí - paušál 990 Kč/pobyt

Parkování u hotelu nebo bungalovů zdarma 

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby


* Jak funguje kredit na služby? 

Kredit na sportovní a relaxační služby Resortu Sepetná je částka, kterou vám virtuálně připíšeme na váš hotelový účet. Pokud si rezervujete masáže, bowling, badminton, privátní wellness a podobně, pak lze kredit použít k úhradě" vybraných služeb, případně bude odečten jako sleva z ceny služby pokud je vyšší než hodnota kreditu.  

Pozn. Nevyčerpaný kredit nevracíme, nelze jej vyčerpat na ubytovací služby (doplatky, příplatky atp.), úhradu v restauraci (kromě obědů) nebo kiosku. Doporučujeme rezervovat služby předem.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome