Pobyty

Klidný Silvestr na Sluníčku

Klidný Silvestr na Sluníčku

Pokud až tak nevyhledáváte bujaré silvestrovské oslavy, tak vám přijde vhod naše novinka - pobyty na konci roku bez silvestrovského večera. Proto jsme tuto nabídku nazvali "Klidný Silvestr". Přijeďte si hlavně odpočinout. A kdybyste se přece jen chtěli jít bavit, tak vám nabízíme možnost přikoupit si zábavný silvestrovský večer v hotelu Sepetná. Pobyty nabízíme již od 2 nocí.

Na konci roku už jen relaxujte

V ceně pobytu máte také:

  • kredit v hodnotě 600 Kč na pokoj, který můžete využít při rezervaci relaxačních a sportovních služeb. Rezervujte si třeba privátní wellness přímo v penzionu. Standardní cena na 1 hodinu je 690 Kč, pokud však použijete kredit, tak doplatíte jen 90 Kč.
  • kredit můžete čerpat také na animační program, který bude probíhat od 28. 12. do 1. 1. (výlety do okolí s průvodcem, aktivity pro děti atd.)
  • volný vstup do krytého bazénu s whirlpoolem, parní kabinou, masážními lavicemi, toboganem a dalšími atrakcemi v RelaxCentru Sepetná *
  • Silvestr - bude pro vás navíc připraven malý raut před půlnocí a půlnoční přípitek; na terase penzionu pak můžete sledovat ohňostroj u hotelu Sepetná

Rezervujte si pobyt on-line

Cena pobytu zahrnuje ubytování na 2 a více nocí ve vybraném typu pokoje v penzionu Sluníčko nebo sousední chatě Měsíček, snídaně formou švédských stolů včetně teplých a studených nápojů, večeře formou teplého bufetu.

Rezervujte si pobyt on-line, stačí kliknout na banner, případně si zadejte požadovaný termín na rezervace.sepetna.cz

Pobyty je možné rezervovat také telefonicky nebo emailem. 

Kontakty: +420603852100, +420731444355, slunicko@sepetna.cz  


Nabídka je platná pro pobyty, které zahrnují noc 31. 12. - 1. 1. . V období od 26. 12. do 5. 1. nabízíme podobné pobyty "Povánoční relax" a "Začátek roku v Beskydech". 

V ceně ubytování zahrnuto parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek, slevová karta Beskydy Card.

Cena nezahrnuje ubytovací poplatek OÚ ve výši 12 Kč/noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

Velká část pokojů nabízí přistýlky. Sleva pro dítě je platná od 4 do 11,9 let. Dítě do 3,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc). 

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, od 4 nocí paušálně 990 Kč/pobyt. 

Check-in: 14:00, check-out: 10:00 (1. 1. - v případě volné kapacity do 12:00)  

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby


* RelaxCentrum Sepetná se nachází cca 1 km od penzionu Sluníčko. Kromě krytého bazénu zde můžete využít také bowling, tělocvičnu s badmintonovými kurty, sportovní trenažér, stolní tenis a další služby. Více na relax.sepetna.cz

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome