Pobyty

Silvestrovský pobyt s wellness a zábavou

Silvestrovský pobyt s wellness a zábavou

Prožijte konec roku v klidu a pohodě. Ano, na Silvestra se můžete těšit na zábavný večerní program a ohňostroj po půlnoci. Ale v silvestrovském pobytovém balíčku najdete i různé relaxační služby. Dopřejte si s partnerem sklenku sektu v privátním wellness. Máte volný vstup do krytého bazénu nebo slevu na vybrané masáže. V penzionu Sluníčko nabízíme pobyty už od 2 nocí.

Na konci roku už jen relaxujte

V ceně pobytu máte... 

  • privátní wellness přímo v penzionu Sluníčko + lahev sektu (1 hodina/pokoj/pobyt)
  • volný vstup do krytého bazénu s whirlpoolem, parní kabinou, masážními lavicemi, toboganem a dalšími atrakcemi v RelaxCentru Sepetná * 
  • 15% slevu na vybrané masáže

Rezervujte on-line:

Rezervovat můžete i telefonicky nebo emailem.

Kontakty: slunicko@sepetna.cz, +420 603 852 100


Pobyty nabízíme od 2 do 7 nocí. Vyberte si z několika typů ubytování. Nabízíme i pokoje s přistýlkami. V ceně ubytování zahrnuto wi-fi připojení k internetu, parkování, úschovna lyží včetně vysoušeče lyžařské obuvi, dětský koutek.

Na Nový rok určitě nemusíte vstávat brzy. Můžete opustit pokoj až do 15 hodin. 

Penzion Sluníčko má ideální polohu pod Lysou horou. Vyrazte na nenáročné procházky beskydskou krajinou. Tipy na výlety najdete na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz. Pro hosty připravujeme také doprovodný animační program (od 28. 12. do 1. 1.), kdy můžete vyzkoušet zajímavé aktivity nebo se vydat s animátory na výpravy do okolí. 

 Co ještě máte v ceně silvestrovského pobytu v penzionu Sluníčko? 

  • polopenzi formou bufetu (snídaně a večeře)
  • silvestrovský zábavný večer (druhá večeře formou rautu, láhev sektu na půlnoc, ohňostroj, zábavný program)
  • Beskydy Card - slevovou kartu pro návštěvníky Beskyd, se kterou získáte na řadě míst v regionu zajímavé výhody. Karta má roční platnost, takže ji můžete využít i během roku 2019.

Cena balíčku nezahrnuje ubytovací poplatek OÚ ve výši 12 Kč/osoba/noc. Tento poplatek se hradí při příjezdu.


* RelaxCentrum Sepetná se nachází cca 1 km od penzionu Sluníčko. Kromě krytého bazénu zde můžete využít také bowling, tělocvičnu s badmintonovými kurty, sportovní trenažér, stolní tenis a další služby. Více na relax.sepetna.cz

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome