Blog RC Sepetná
21 červen

Proč navštívit hotel Sepetná v Beskydech?

Proč navštívit hotel Sepetná v Beskydech?

Hotel Sepetná je situován v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd horské vesničky Ostravice, kde společně s dalšími středisky tvoří Rekreační centrum Sepetná. Hotel je díky svému umístění perfektním výchozím bodem pro dosažení Lysé hory, nejvyššího vrcholu Beskyd. Ubytování je zajištěno v komfortních pokojích a apartmánech. Nechybí zde ani stylová restaurace.

Styl kamene, dřeva a detailu z pálených cihel horského hotelu Sepetná jen podtrhává krásu oblasti, ve které se nachází. Na úpatí Ostré hory s výhledem na Smrk, zároveň nejlepší polohu pro výšlap na Lysou horu. Ať už zvolíte trasu po červené turistické značce, která je mezi místními velmi oblíbená nebo si výšlap prodloužíte se zastávkou v Dřevjance U Zbuja, po modré a zelené turistické značce, dostane se vám těch nejkrásnějších výhledů.

Pochutnejte si v Beskydech

Po příjemném, ale náročném výšlapu doporučujeme navštívit ovečky, ale ne jen tak ledajaké. Barové stoličky ve tvaru oveček jsou jen malým detailem ve stylovém prostředí restaurace hotelu Sepetná v Beskydech. Stěny zdobí dobové fotografie a k posezení vás lákají dřevěné lavice. Nejen design restaurace je spjatý s Moravskoslezkem, také v nabízeném menu hraje prim místní kuchyně i suroviny.

Komfortní ubytování v oblíbené oblasti

K pobytu si můžete vybrat hned z několika typu pokojů. Horský hotel Sepetná nabízí ubytování pro jednotlivce, páry i celé rodiny. Vybrat si můžete z 34 pokojů ***standardu, s balkónem pro lepší prožitek s výhledu, či z 5 stylových apartmá, pokoje. Několik pokojů Lux také splňuje požadavky ****standardu.

U nás se nudit nebudete

Heslo Rekreačního centra Sepetná je jasné U nás se nudit nebudete. RelaxCentrum Sepetná zajišťuje všechny druhy zábavy a aktivit. Největší nerezový krytý bazén v Beskydech s 90m toboganem, whirlpool, dětskou částí a parní kabinou je všem hostům k dispozici zdarma. RelaxCentrum však nabízí také dvoudráhový bowling, dva badmintonové kurty s horolezeckou stěnou, sál na stolní tennis, finskou saunu nebo třeba sportovní trenažér. V případě, že venku vládne léto, můžete navštěvovat areál koupaliště penzionu Sluníčko, který je stejně jako hotel součástí Rekreačního centra Sepetná.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome