Blog RC Sepetná
23 červen

Hledáte místo na firemní večírek?

Hledáte místo na firemní večírek?

Firemní akce, společenské setkání, event na jakékoliv téma by měly být nedílnou součástí firemní politiky. Spojení zábavy s obchodem je perfektním nástrojem pro budování vztahů nejen na pracovišti, ale také s potencionálními či stávajícími partnery, klienty. Její plánování je však mnohdy úkol, který není radno podceňovat. Pomoci vám může zázemí s letitou zkušeností s organizací.

Pochroumané vztahy na pracovišti nebo nové tváře zajisté zahýbou atmosférou na pracovišti, která se pak ráda odráží na tržních výsledcích společnosti. Firemní akce je tou nejvhodnější formou jak kolektiv blíže seznámit a stmelit. Když zvolíte vhodnou formu firemního večírku můžete své kolegy a zaměstnance také motivovat k lepším výsledkům a větší soutěživosti. Uspořádání podobné akce je také vhodným gestem poděkování za odvedenou práci.

Ať už tak či tak hotel Sepetnápenzion Sluníčko nabízí letité zkušenosti s organizací.

Perfektní catering, zázemí s ubytováním pod Lysou horou a konferenčními prostory až pro 200 hostů, 7 sálů a moderní vybavení je samozřejmostí. Co vám však Rekreační centrum Sepetná přináší navíc je individuální přístup, organizace na míru a bohatý výběr zábavních, hudebních a sportovních programů, které promění každou vaši akce v něco výjimečného a nezapomenutelného.

Zaměřte se na Rekreační centrum Sepetná v Beskydech, tady se nikdo nudit nebude.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome