Na Sepetné ve výšce 550 m n. m. se mohou hosté koupat po celý rok za jakéhokoliv počasí. Celoročně mohou využít indoor bazén v RelaxCentru Sepetná, v letní sezóně pak outdoor bazén v rámci koupaliště Sluníčko (info o létě 2020 níže). 


Hosté, kteří si své ubytování/pobyt rezervují přímo přes naše rezervační oddělení či recepci (kontakty) nebo on-line na rezervace.sepetna.cz, získají jako bonus volný vstup do krytého bazénu v provozní době, která je zpravidla denně od 10:00 do 21:00. Omezení bonusu najdete níže. 

Více informací o krytém bazénu v RelaxCentru Sepetná

Pokud si hosté rezervují ubytování, pobyt nebo voucher na ubytování přes zprostředkovatelský portál nebo CK (např. slevové servery, booking.com atp.), tak se vstup řídí obchodními podmínkami dané nabídky (vstup může být zpoplatněn, omezen časově atp.). O "nepřímou" rezervaci se jedná i v případě, pokud zákazník následně komunikuje s recepcí hotelu Sepetná nebo penzionu Sluníčko, např. o uplatnění voucheru v určitém termínu.


Stejným režimem se řídí také vstup na koupaliště Sluníčko v letní sezóně. Tedy hosté rezervující napřímo mají vstup na koupaliště jako bonus zdarma, u rezervací přes externího partnera platí obchodní podmínky dané nabídky.

Koupaliště v létě 2020

Na koupališti Sluníčko probíhá aktuálně rekonstrukce, je tedy nyní zavřeno. V průběhu léta bude dle postupu prací, které bohužel zbrzdilo červnové a červencové  deštivé počasí, spuštěna dětská sekce s tobogany, brouzdalištěm a vířivkou. 


Omezení bonusu

Vstup do krytého bazénu nebo na koupaliště získají hosté rezervující přímo u nás jako bonus zdarma. Vstup není zahrnut v ceně ubytování nebo pobytových balíčků. Platí proto, že v případě provozní uzavírky celého krytého bazénu/koupaliště, případně některé části (tobogany, vířivka, parní kabina atd.), nemají hosté nárok na slevu z ceny pobytu či náhradní plnění.

O aktuálních i plánovaných uzavírkách krytého bazénu či koupaliště informujeme na našich webových stránkách relax.sepetna.cz a na recepci hotelu nebo penzionu. Otevírací doba koupaliště se řídí také aktuálním počasím. 

Aktuálně se provoz krytého bazénu řídí nařízeními Vlády ČR, tak aby byla zajištěna všechna potřebná hygienická a bezpečnostní opatření pro omezení nákazy koronavirem. Může tak docházet k dalším provozním omezením oproti běžnému provozu. Kapacita návštěvníků je také omezena, proto nyní doporučujeme i ubytovaným hostům rezervovat si bazén ve vybraném časovém bloku. Bez rezervace vám negarantujeme vstup v daném čase. 

Provoz bazénu je nyní rozdělen do následujících bloků: 10:00-11:30, 12:00-13:30, 14:00-15:30, 16:00-17:30, 18:00-19:30, 20:00-21:00. 

Do šaten bude návštěvník vpuštěn vždy na začátku bloku uvedeného výše, opustit šatny musí nejpozději za 1,5 hodiny. Následuje sanitace. Limit 1,5 hodiny je tedy včetně  převlékání atd..

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome