Aktuality
17 listopad

Firemní akce a teambuilding v penzionu Sluníčko

Firemní akce a teambuilding v penzionu Sluníčko

Podzimní sezóna firemních akcí, konferencí a kongresů je v plném proudu. Menším firmám a týmům doporučujeme pro tyto účely využít penzion Sluníčko, kde mohou najít ideální zázemí pro školení či teambuilding. Penzion Sluníčko nabízí ubytování v 18 pokojích, k dispozici je velká školící místnost o kapacitě 50 osob a herna pro 20 osob, kterou je také možné k těmto účelům využít.

Tady pod Lysou horou najdete klid a zázemí pro vaše firemní či týmové porady a školení. Nabízíme vám vše na jednom místě:

  • ubytování
  • stravování a catering během akce
  • prostory pro školení, poradu atp.
  • doprovodný program a aktivity
  • účastníci akcí mají volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná (cca 1 km od penzionu). V RelaxCentru je také možnost zahrát si bowling, využít tělocvičnu s badmintonovými kurty a další služby. 
  • v budově penzionu se nachází privátní wellness

Více o penzionu Sluníčko

Víte, že u nás na Sepetné vám můžeme připravit doprovodný program bez nutnosti kontaktovat specializovanou firmu? Naši animátoři za sebou mají desítky programů na míru. Vyzkoušejte lukostřelbu, bumper ball, segway nebo třeba horský golf. Vydejte se s průvodcem do horských hospůdek, Beskydského pivovárku (možnost zajištění exkurze) nebo klidně na vrchol Lysé hory. Večer vám také můžeme připravit zábavný program. Možností jak si zpestřit vaši akci je celá řada.

Potřebujete na chvíli změnit tradiční prostředí vaší firmy a kanceláří? Přijeďte k nám do Beskyd. Rádi vám připravíme nabídku. 

Kontakty / informace: +420603852100, slunicko@sepetna.cz

Více o firemních akcích a kongresech na Sepetné

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome