Aktuality
22 červen

Volné termíny v hotelu Sepetná v červenci

Volné termíny v hotelu Sepetná v červenci

Už víte kam vyrazíte v létě na dovolenou nebo ještě stále přemýšlíte? Pokud máte rádi hory, tak přijeďte objevit Moravskoslezské Beskydy. Hotel Sepetná najdete přímo pod jejich nejvyšším vrcholem, Lysou horou. Máme pro vás připraveny pobytové balíčky jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry. Přinášíme vám přehled vybraných volných termínů a speciálních nabídek v červenci.

Níže uvedené termíny nejsou jediné volné během léta. Máme celou řadu variant pobytových balíčků, které zahrnují v ceně nejen ubytování, ale i mnoho dalších výhod. Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Rádi vám připravíme kalkulaci pro váš termín dovolené.

Rezervace / informace: +420 603852111 nebo sepetna@sepetna.cz 


První letní víkend - LAST MOMENT se slevou 800 Kč na pokoj

Hned na začátku léta vám v termínu od pátku 29. 6. do neděle 1. 7. vám nabízíme víkendový balíček se slevou 800 Kč na pokoj. Pobytový balíček zahrnuje v ceně také polopenzi formou rautu, volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná, 1x celodenní volný vstup na koupaliště Sluníčko, kredit na sportovní a relaxační služby a další výhody.

První letní víkend - 29.6.-1.7. - LAST MOMENT

První letní víkend - 29.6.-1.7. - LAST MOMENT Rezervovat
Hotel Sepetná
3980 Kč


Začátek léta v pokoji LUX

Hned na začátku léta vám od neděle 1. 7. vám můžeme nabídnout pobyt na 3 noci v prostorném pokoji LUX s vířivou vanou. Pobytový balíček zahrnuje v ceně také polopenzi formou rautu, volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná, 1x celodenní volný vstup na koupaliště Sluníčko, animační program a další výhody.

Léto v hotelu Sepetná (3 noci)

Léto v hotelu Sepetná (3 noci) Rezervovat
Hotel Sepetná
9600 Kč


Uvolnil se nám balkónový pokoj od 8. 7. 

Rodinám s dětmi nabízíme v létě nejen standardní pobyty na 5 nocí nebo 7 nocí. Od 8. července se nám uvolnil jeden balkónový pokoj s 1-2 přistýlkami. Užijte si animační program se spoustou aktivit pro děti i dospělé. 

Léto v hotelu Sepetná (5 nocí)

Léto v hotelu Sepetná (5 nocí) Rezervovat
Hotel Sepetná
15650 Kč
 


Přijeďte v létě na Sepetnou, u nás se určitě nudit nebudete. 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome