Aktuality
24 leden

Kolem světa všemi smysly | David Švejnoha

Kolem světa všemi smysly | David Švejnoha

V sobotu 24.02.2024 od 16 h proběhne v sále Horského hotelu Sepetná beseda "Kolem světa všemi smysly" s cestovatelem Davidem Švejnohou. Návštěvníci se dozví mnoho zajímavého o místních lidech (ženy žirafích krků, stromoví lidé, kanibalové), kam za nejkrásnější přírodou v Africe a Asii nebo o světové exotické kuchyni. Vstupenky zakoupíte snadno a rychle online.

Na besedě s cestovatelem Davidem Švejnohou se společně vydáme na cestu kolem světa.

A na co se můžete těšit?

Zajímaví lidé celého světa: zajímavá etnika, ženy žirafích krků, ženy s hliněnými talířky ve rtech, obličejové tetování, stromoví lidé, kanibalové)

Kam za nejkrásnější přírodou: safari v Africe, velká migrace zvířat, gorily, šimpanzi, šelmy, orangutani a nosaté opice na Borneu, šnorchlování v Polynesii, pouště a pralesy v Asii a Africe.

- Exotické kuchyně celého světa: zajímavé ovoce, koření, pěstování rýže, čajů, extrémní kuchyně celého světa (hmyzí kuchyně, pití hovězí krve u Masajů, tržiště v Asii apod.)

A k tomu máme pro Vás připravenou malou ochutnávku.

 


Cena vstupenky: 350,- Kč | Prodej vstupenek zde


David Švejnoha

V současnosti žije v Brně. Od mládí horlivě cestuje. Více jak 20 let pořádá cestopisné besedy a zeměpisné projekce pro školy a veřejnost. Jeho koníčkem je cestování a fotografování. Navštívil řadu zemí v Africe, Jižní Americe a Asii. Jeho zájem se soustředí na mapování přírodních národů napříč celým světem. Je zakladatelem webu planetalidi.cz. Kromě cestování provozuje virtuální galerii autentického domorodého umění z celého světa a realizuje dobrodružné poznávací výpravy v Africe pro cestovní kancelář Livingstone. V roce 2015 vydal se svými kolegy knihu Hmyz na talíři, která se věnuje entomofágii.

https://www.facebook.com/planetalidi/
www.planetalidi.cz
www.livingstone.cz

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome