Aktuality
21 září

Nezapomenutelný vánoční večírek

Nezapomenutelný vánoční večírek

Prodlužte si předvánoční čas setkáním s kolegy či přáteli. Zapomeňte na chvíli na všední starosti a užijte si společné chvíle při gurmánských zážitcích, relaxaci či jiných aktivitách v Resortu Sepetná v Beskydech. Jste na konci roku zavaleni objednávkami a prací? Firemní vánoční večírky jsou tradičně oblíbenou a vyhledávanou formou, jak poděkovat zaměstnancům, obchodním partnerům či zákazníkům za celoroční práci.

V Resortu Sepetná pod Lysou horou vám zajistíme firemní akce od A do Z pro skupiny až do 200 osob. Nabízíme komplexní nabídku - ubytováni, stravování a catering, ale také doprovodný program na míru. Účastníci akcí jistě ocení i bohatou nabídku relaxačních služeb - krytý bazén, saunu, masáže, bowling, badminton, tělocvičnu a další. Pro skupiny nad 50 osob doporučujeme Hotel Sepetná, pro menší skupiny pak Hotel Sluníčko. 

Pokud budete chtít během akce zhodnotit uplynulý rok, máme k dispozici konferenční sály a salónky. Chcete se prostě "jen" sejít s přáteli a zažít při tom něco neobvyklého? Díky výběru vánočních aktivit najdete v Resortu Sepetná vynikající zázemí.

Jak zpestřit váš večírek?

  • zážitkový beskydský večer - tematické soutěže, možnost doplnění programu odegustaci vín, degustaci rumů
  • připravíme pro vás soutěžní nebo zábavný víceboj (indoor/outdoor); vyzkoušejte lezeckou stěnu, badminton, vánoční beskydský biatlon, pavoučí síť, diskgolf, střelba nebo bumper ball
  • uspořádejte si firemní turnaj v bowlingu
  • zajistíme vám DJ či jiný hudební doprovod pro vaši večerní zábavu

Pro další informace, rezervace, plánování večírku a výběru vánočních aktivit, nás prosím kontaktujte.

Tel: +420 603 852 111

E-mail: akce@sepetna.cz

 

Více informací o firemních akcích, školeních, konferencích nebo kongresech v Beskydech najdete na stránce firmy.sepetna.cz

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome