Aktuality
05 srpen

Rezervace pobytů v Resortu Sepetná

Rezervace pobytů v Resortu Sepetná

Resort Sepetná pod Lysou horou v Beskydech nabízí několik možností ubytování. Vybrat si můžete Hotel Sepetná, Hotel Sluníčko, bungalovy nebo chatu Měsíček. Snadno a rychle provedete rezervaci a výběr na webu rezervace.sepetna.cz. V článku se dozvíte, jak celá on-line rezervace probíhá, kde najít speciální balíčky a akce. Věřte nám, za chvíli zvládne rezervaci pobytu každý.

Nenechte si ujít slevové akce

Během roku máme v nabídce také speciální zvýhodněné akce a balíčky, které vidíte přímo při rezervaci nebo můžete využít "tajné kódy", které naleznete v našich aktualitách nebo již brzy na naší speciální facebookové skupině. Přidejte se už teď a nenechte si ujít žádnou z našich super akcí! Níže se dozvíte, kde můžete pobyty rezervovat a jak využít slevové kódy. 

Kde rezervovat pobyt?

Pobyty v Resortu Sepetná můžete jednoduše rezervovat na webu rezervace.sepetna.cz, kde se zobrazí k výběru Hotel Sepetná (součástí jsou bungalovy) a Hotel Sluníčko (součástí je chata Měsíček). 

Po volbě Hotel Sepetná/Hotel Sluníčko se zobrazí stránka s aktuálním termínem (1), nabídkou pobytů (2) a volných pokojů (zobrazeny níže na stránce). Pro slevový kód slouží políčko vpravo s textem "Zadejte promo kód" (3). Termín pobytu jde jednoduše upravit kliknutím na kalendář. V řádku vedle je potřeba také nastavit počet osob.

Jak využít slevový kód?

Pro využití slevy vložte slevový kód do pole s nápisem "ZADEJTE PROMO KÓD". Ceny pokojů se přepočítají a stačí si už jen vybrat pokoj a rezervovat.  

Rezervace krok po kroku

1) Klikneme na rezervace.sepetna.cz

2) Zvolíme Hotel Sepetná nebo Hotel Sluníčko

3) Kliknutím na kalendář nastavíme požadované datum.

4) Navolíme počet osob včetně dětí.

5) Níže na stránce se zobrazí volné pokoje, pod nimi vždy aktuální nabídka.

6) Pokud máme slevový kód, zadáme do označeného pole (na obrázku výše označeno č. 3). Cena se přepočítá, můžeme rezervovat se slevou.


V případě dotazů nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, rádi vám připravíme nabídku. 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome