Aktuality
03 červenec

Last minute v Hotelu Sepetná

Last minute v Hotelu Sepetná

Využijte výhodné nabídky Hotelu Sepetná na pokoje s balkónem a užijte si pobyt v Beskydech se slevou 5 %. Relaxovat můžete aktivně třeba výstupem na Lysou horu a po návratu se osvěžit v bazénu Relaxcentra, ve vířivce nebo na koupališti Sluníčko. Další zážitky zajistí animační program. Stačí rezervovat pobyt na 2-7 nocí a použít slevový kód. Výhodná akce platí v termínu 9. 7. - 16. 7. 2023. 

Rezervační systém Resortu Sepetná: rezervace.sepetna.cz 

Promo kód: LETO

Více informací jak probíhá on-line rezervace - rezervace krok po kroku zde

* promo kód je platný pro nabídku "Ubytování se snídaní"


Pro platbu akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele.

Rádi vám poradíme, zodpovíme dotazy. Zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz 

Možností na turistiku a výlety je v okolí Resortu Sepetná celá řada. Rádi vám poradíme, kde se vydat, případně se můžete podívat na naše informační stránky www.poznavejteBeskydy.cz.

Nejen po výletu či procházce určitě oceníte bohatou nabídku masáží a jiných relaxačních služeb. Dále můžete využít bowling, badmintonové kurty nebo stolní tenis. Kompletní informace o relaxačních a sportovních službách najdete na relax.sepetna.cz.  

Přijeďte do Beskyd načerpat pozitivní energii.

 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome