Aktuality
13 leden

Víkend v Beskydech se slevou 30 %

Víkend v Beskydech se slevou 30 %

Využijte výhodné nabídky v Hotelu Sepetná nebo Hotelu Sluníčko a prožijte začátek roku na horách. Lysá hora si sníh stále drží a výhledy bývají v těchto dnech nádherné. Kromě bazénu budou služby jako bowling, badminton, sauna, stolní tenis nebo sportovní trenažér od pátku do neděle k dispozici. Nabídka pobytů s 30% slevou platí v termínu 13. - 19. 1. 2022.  

Pobyt s 30% slevou platí v uvedeném termínu a je včetně snídaně. V RelaxCentru Sepetná probíhá pravidelná odstávka bazénu, ale ostatní služby je možné využívat.

Jak rezervovat s 30% slevou?

V rezervační systému Resortu Sepetná stačí zvolit Hotel Sepetná nebo Hotel Sluníčko a pobyt na 2 a více nocí v termínu 13. - 19. 1. 2022. Zobrazí se nabídka pokojů se slevou 30 %. 

 

Rezervace pobytu

 

Pro platbu akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele.

Rádi vám poradíme, zodpovíme dotazy. Zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz 


Možností na turistiku a výlety je v okolí Resortu Sepetná celá řada. Rádi vám poradíme, kde se vydat, případně se můžete podívat na naše informační stránky www.poznavejteBeskydy.cz.

Nejen po výletu či procházce určitě oceníte bohatou nabídku masáží a jiných relaxačních služeb. Dále můžete využít bowling, badmintonové kurty nebo stolní tenis. Kompletní informace o relaxačních a sportovních službách najdete na relax.sepetna.cz.  

Přijeďte do Beskyd načerpat pozitivní energii a vykročit v novém roce tím správným směrem.

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome