Aktuality
20 červenec

Koupaliště Sluníčko - kde zaparkovat?

Koupaliště Sluníčko - kde zaparkovat?

Koupaliště Sluníčko je po rekonstrukci opět v provozu nejen pro ubytované, ale  také pro veřejnost. Plochu u Lanového bludiště Opičárna už delší dobu není možné využívat k parkování. Proto doporučujeme v případě návštěvy koupaliště využít možnost parkování u Hotelu Sepetná a udělat si k Hotelu Sluníčku malou procházku. Po předložení účtenky z koupaliště je parkovné zdarma.

Parkoviště u Hotelu Sluníčko je vyhrazeno pro hosty ubytované v Resortu Sepetná (kromě hostů ze Sluníčka a Měsíčku také pro hosty Hotelu Sepetná včetně bungalovů).

Původní parkovací plocha u Opičárny či "trafa" je majitelem pozemku (Lesy ČR) uzavřena, pokuta za vjezd do CHKO Beskydy může být 1000 Kč a více. Kromě Hotelu Sepetná je nejbližší parkoviště v areálu Na pile poblíž vlakového nádraží v Ostravici.


Další možnosti parkování

Přehled parkovacích ploch v Ostravici najdete zde

Na koupaliště autobusem

K přiblížení z centra obce na zastávku "Sepetná" pak můžete využít víkendový turistický shuttle bus - TU-BUS. Více informací naleznete zde.

Koupaliště je situováno v horách, což sice omezuje parkovací možnosti, ale právě proto bylo vždy využíváno také pěšími či cykloturisty, kteří spojí výlet do Beskyd s letním osvěžením. Držitelé Beskydy Card mají na koupališti slevu 20 %. Slevu na celodenní a odpolední vstupné mají také občané Ostravice. 

Další informace o koupališti Sluníčko najdete zde

Těšíme se na vaši návštěvu!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome