Aktuality
19 říjen

Jak se vládní opatření projeví v Resortu Sepetná?

Jak se vládní opatření projeví v Resortu Sepetná?

Přes vládní omezení se snažíme mít alespoň jedno ze středisek Resortu Sepetná v provozu! Stále se můžete se ubytovat na horách a strávit hezké chvíle na čerstvém vzduchu v Beskydech. Nebo si udělat "home office" v přírodě. Pro hotelové hosty je dle výjimky otevřena restaurace. Krytý bazén a vnitřní sportoviště jsou bohužel mimo provoz, stále funguje naše půjčovna (kola, ekola).

Dle Usnesení vlády ČR číslo 1021 ze dne 12. 10. 2020 je umožněn provoz ubytovacích zařízení včetně stravování. V Resortu Sepetná dodržujeme všechna platná hygienická opatření, nad rámec jsou naše pokoje pravidelně dezinfikovány ozónem.

A ač jsou vnitřní sportoviště uzavřena, tak to velké "přírodní hřiště" kolem našeho resortu, tedy Moravskoslezské Beskydy, je vám k dispozici. Stále můžete vyrazit na procházku či túru do podzimně zabarveného okolí resortu. Kromě tradičních turistických cílů tady najdete spoustu skrytých míst, kde nebude problém dodržet pravidla distancování. Tipy na výlety najdete zde.


Přehled informací

Hotel Sepetná

19.-21. 10. - zavřeno

Restaurace - podrobnější informace najdete zde

RelaxCentrum Sepetná

Dle nařízení vlády České republiky je RelaxCentrum včetně bazénu, bowlingu a dalších služeb uzavřeno pro ubytované i veřejnost. Výjimku tvoří pouze masáže. Ty je možné si stále rezervovat, naši nabídku najdete zde

Půjčovna

Elektrokola, horská kola, vozítka segway a elektrovozítko jsou k zapůjčení pouze za příznivého počasí. Koloběžková sezóna na vyhlídkové trase Zbuj-Sepetná již byla ukončena. Koloběžky je možné si půjčit pouze k projížďce kolem hotelu Sepetná. K dispozici jsou také koloběžky pro děti. Více informací


Penzion Sluníčko

19.10. - otevřeno / 20.-21. 10. zavřeno

Restaurace -podrobnější informace najdete zde (19. 10. nabízíme také možnost objednání jídla s sebou pro neubytované hosty)

Aktuálně je uzavřen také areál Sluníčko z důvodu provádění plánované údržby. Privátní wellness bude uzavřeno do doby platnosti vládních opatření.


Blíží se také podzimní prázdniny, kdy hosté, kteří si zakoupili nabídku "Podzimní prázdniny v Beskydech", mají jako bonus animační program. Ten bude muset být také přizpůsoben aktuálním opatřením s důrazem na individuální aktivity. 


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Děláme vše proto, abyste se u nás cítili dobře a bezpečně. Těšíme se na vás. 

Kontakty

Rezervace (bez omezení): +420 731444355, sepetna@sepetna.cz nebo online na rezervace.sepetna.cz.

Recepce Sepetná: +420 603852111, sepetna@sepetna.cz 

Recepce Sluníčko: +420 603852100, slunicko@sepettna.cz 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome