Aktuality
10 červen

Jízdní řád “rozvolnění” Resortu Sepetná

Jízdní řád “rozvolnění” Resortu Sepetná

Od pondělí 24. 5. se u nás na Sepetné můžete opět ubytovat. Restauraci Sepetná otevíráme každý den od 11:00. Krytý bazén jsme otevřeli od 7. 6., v provozu je i bowling a badminton nebo třeba masáže. Hotel Sluníčko včetně restaurace a privátního wellness je otevřen od 18. 6.. Koupaliště, kde ještě dokončujeme rekonstrukci, bude otevřeno od 25. 6.. Těšíme se na vás!

Restaurace

Restaurace Sepetná je otevřena každý den od 11:00, nyní již včetně vnitřních prostor. Platit budou pravidla pro provoz dle nařízení vlády ČR.

Parkování u hotelu Sepetná se vrací od 28. 5. do původního režimu, tedy parkovné pro neubytované hosty stojí 100 Kč/auto. Platba probíhá na recepci, při útratě nad 100 Kč v restauraci je parkování zdarma. Volná kapacita parkoviště se řídí obsazeností hotelu. 

Vydejte se odsud za krásami hor tyčících se nad Resortem Sepetná. Ostrá hora, Tribulka a Smrčina nabízí mnoho krásných výhledů a míst, která jsou pro mnohé skryta ve stínu Lysé hory. Více informací a doporučené okružní tipy na výlet naleznete na našem webu www.poznavejtebeskydy.cz.

Pozn. Nezapomeňte se vybavit potřebnými dokumenty na případnou kontrolu testu, očkování nebo potvrzení o prodělání covid 19. Více informací zde

Restaurace Sluníčko je od 18. 6. opět otevřena. Neubytovaní hosté mohou restauraci navštívit denně v čase 11:00-17:00. Pro info - oblíbená Dřevjanka U Zbuja je v současné době mimo provoz . 


Ubytování 

Od pondělí 24. 5. je v provozu hotel Sepetná a bungalovy Sepetná.  Od 18. 6. je v provozu Hotel Sluníčkochata Měsíček.

Pokud tedy chcete vyrazit na hory ještě před letní sezónou, tak už je to opět možné. Tipy na výlety v okolí Sepetné najdete na našem informačním webu www.poznavejteBeskydy.cz. V provozu už jsou i sportovní a relaxační služby včetně krytého bazénu, půjčovny elektorokol atd.. Informace najdete níže v článku. 

Nyní nás můžete kontaktovat s dotazy na rezervace na těchto kontaktech: +420731444355, sepetna@sepetna.cz. Rezervaci můžete provést také online na rezervace.sepetna.cz.

Samozřejmě ani u ubytování se nevyhnete možné možné kontrole testů, očkování nebo potvrzení o prodělání nemoci. Detailnější informace najdete zde


Krytý bazén a další služby v RelaxCentru Sepetná

Krytý bazén je od  7. 6. opět v provozu mimo parní kabiny. Vzhledem k nařízené omezené kapacitě návštěvníků mají přednost hosté ubytovaní v Resortu Sepetná. Provoz je nyní rozdělen do hodinových bloků, vstup pro návštěvníky je vždy v celou hodinu od 10:00 do 20:00.

Zájemci z řad veřejnosti si mohou ohledně volné kapacity v bazénu v daném dni zavolat na tel. +420736503014.

Z relaxačních služeb můžeme nyní nabídnout našim hostům také masáže. Nabídku najdete zde

Bowling, badminton, stolní tenis - služby jsou i pro veřejnost v provozu od středy 2. 6.. Podmínky pro vstup (potvrzení) jsou jako u bazénu. 

Privátní wellness v hotelu Sluníčko je od 18. 6. v provozu. 

Více o sportovních a relaxačních službách

I v rámci bazénů a dalších relaxačních či sportovních služeb je nutné dodržovat platné předpisy z hlediska prokázání bezinfekčnosti. Tato pravidla se nyní sjednotila pro všechny služby. Více informací najdete zde


Půjčovna

V rámci půjčovny nabízíme možnost půjčení kolelektrokol (varianta na 2 hodiny), vyhlídkové vozítko a také segway vozítka. U všech přepravních prostředků je potřeba rezervace předem. Segway vozítka se půjčují také na 1 h s průvodcem kolem Ostré hory, proto je nutné si předem dohodnout termín vyjížďky.

Dále pak nabízíme k půjčení koloběžky. Vzhledem k dočasnému přerušení provozu Dřevjanky U Zbuja, kde byl situován start sjezdu na koloběžkách, pracujeme na jiném formátu této oblíbené aktivity a sjezd tedy není nyní k dispozici (jedině si půjčit koloběžku, vyjít s ní na Albínovo náměstí a pak si sjet zpět k hotelu). Koloběžky se ale čím dál častěji objevují na cyklostezce kolem řeky Ostravice, tak vám je rádi půjčíme na projížďku, ale počítejte s tím, že nazpět na Sepetnou je to do kopce :)


Koupaliště

Na koupališti Sluníčko dokončujeme rekonstrukci, která probíhala v loňském roce. Ještě finišují některé práce, které nebylo kvůli počasí možné udělat dříve. Termín otevření koupaliště je plánován na 25. 6.

Když už jsme u areálu koupaliště Sluníčko, tak ani letos se neuskuteční tradiční Dětský den pod Lysou horou a pravděpodobně ani koncerty Beskydského hudebního léta


Situace se stále vyvíjí, snažíme se informace aktualizovat co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

Poslední aktualizace: 14. 6 .2021

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome