Aktuality
16 červenec

Léto v Beskydech - pro páry i pro rodiny s dětmi

Léto v Beskydech - pro páry i pro rodiny s dětmi

Rezervujte si letní dovolenou už dnes. Připravili jsme pobytové balíčky jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Letní pobyt u nás si můžete užít několika způsoby. V naprosté pohodě u venkovního bazénu či na vzduchové trampolíně, při turistických výšlapech horskými stezkami, na kole beskydskou přírodou, při animačním programu nebo při koncertu. Každý den můžete prožít úplně jinak...

Rezervujte si pobytové balíčky na 5 | 7 nocí nebo víkendové pobyty

Tato nabídka je platná pro pobyty v období 30. 6. do 3. 9. 2023. Pobyty prozatím prodáváme od neděle do pátku či neděle nebo během víkendů. Při dodržení nájezdových dnů jsou možné i pobyty delší než 7 nocí. Na začátku prázdnin, kdy jsou státní svátky a nemusíte tedy čerpat tolik dnů dovolené, jsou naopak v nabídce kratší varianty. 

Letní prázdniny pod Lysou horou s polopenzí a animačním programem

Léto v Beskydech pro dva s polopenzí a elektrokoly


Rezervace pobytu: rezervace.sepetna.cz 


Poznávejte Beskydy s dětmi

Naplánovat program pro všechny členy rodiny je někdy náročné. Ale my vás v tom nenecháme. Máme pro vás připravených 21 tipů na aktivity s dětmi v Beskydych. Víte, že přímo v Ostravici můžete potkat medvěda (i když jen vyřezávaného v Ráji dřevěných soch)? Nedaleko na Čeladné je skvělá bobová dráha a kousek od hotelu je lanový park Opičárna. Tipy na další výlety jsme pro vás sepsali na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz.

Dostanete od nás jako dárek kartu Beskydy Valašsko Card, která vám přinese slevy na aktivity a vstupy v regionu. Na recepci si také můžete vyzvednout zdarma mapu okolí, kterou pro vás v rámci projektu Po medvědích tlapkách vytiskl místní spolek cestovního ruchu Beskydhost. Projděte si medvídkové trasy, které vás zavedou na místa, která mnohdy neznají ani místní.

Animační program

Naši animátoři připravují jako každoročně doprovodný animační program , kde si vaše děti (ale někdy i vy) vyzkouší zajímavé aktivity nebo vyrazí za poznáním okolí. Vy si v mezidobí můžete dopřát třeba masáž nebo kávu na terase restaurace, odkud jsou nádherné výhledy na okolní přírodu. 

Koupání za každého počasí

Malé i velké děti se mohou vyřádit ve vnitřním bazénu v Relaxcentru Sepetná nebo na koupališti Sluníčko (cca 1 km od hotelu Sepetná). Tam i tam jsou jedním z hlavních lákadel tobogany. Koupaliště prošlo během covidové doby rekonstrukcí a v areálu je nyní i parádní vzduchová trampolína. Bezplatné vstupy do krytého bazénu a na koupaliště máte v rámci pobytu jako bonus navíc. 

Beskydské hudební léto 2023

Svůj pobyt si můžete také naplánovat v termínu, kdy bude v areálu Hotelu Sluníčko probíhat některý z koncertů. Na program a termíny koncertů se můžete podívat zde: beskydskehudebnileto.cz

Půjčovna Hotelu Sepetná

Během pobytu můžete poznávat Beskydy na kole, elektrokole, koloběžce nebo třeba s průvodcem si objet Ostrou horu na segway vozítku. Více informací o půjčovně...

 


Více informací nejen o letních pobytech najdete v naší sekci: Pobyty v Beskydech

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome