Aktuality
02 červen

Hurá! Přichází léto, dovolená volá

Hurá! Přichází léto, dovolená volá

Léto plné dobrodružství si vychutnáte v Resortu Sepetná. Za krásami Beskyd se vydejte pěšky i na kole. Letní pobyt u nás pod Lysou horou si můžete užít několika způsoby. V naprosté pohodě u venkovního bazénu či na vzduchové trampolíně, při turistických výšlapech horskými stezkami, na kole beskydskou přírodou anebo využít bohaté nabídky aktivit. Každý den můžete prožít úplně jinak...

Rezervujte léto plné dobrodružství již nyní, on-line na rezervace.sepetna.cz

Poznávejte Beskydy s dětmi

Naplánovat program pro všechny členy rodiny je někdy náročné. Ale my vás v tom nenecháme. Brzy aktualizujeme 21 tipů na aktivity s dětmi v Beskydych. Víte, že přímo v Ostravici můžete potkat medvěda (i když jen vyřezávaného v Ráji dřevěných soch)? Nedaleko na Čeladné je skvělá bobová dráha a kousek od hotelu je lanový park Opičárna. Tipy na další výlety jsme pro vás sepsali na našich informačních stránkách www.poznavejteBeskydy.cz.

Dostanete od nás jako dárek kartu Beskydy Valašsko Card, která vám přinese slevy na aktivity a vstupy v regionu. Na recepci si také můžete vyzvednout zdarma mapu okolí, kterou pro vás v rámci projektu Po medvědích tlapkách vytiskl místní spolek cestovního ruchu Beskydhost. Projděte si medvídkové trasy, které vás zavedou na místa, která mnohdy neznají ani místní.

Animační program

Naši animátoři připravují jako každoročně doprovodný animační program , kde si vaše děti (ale někdy i vy) vyzkouší zajímavé aktivity nebo vyrazí za poznáním okolí. Vy si v mezidobí můžete dopřát třeba masáž nebo kávu na terase restaurace, odkud jsou nádherné výhledy na okolní přírodu. 

Koupání za každého počasí

Malé i velké děti se mohou vyřádit ve vnitřním bazénu v RelaxCentru Sepetná nebo na koupališti Sluníčko (cca 1 km od hotelu Sepetná). Tam i tam jsou jedním z hlavních lákadel tobogany. Koupaliště prošlo během covidové doby rekonstrukcí a v areálu je nyní i parádní vzduchová trampolína. Bezplatné vstupy do krytého bazénu a na koupaliště máte v rámci pobytu jako bonus navíc.

Pobyty na 5 nebo 7 nocí nebo víkendové pobyty

Tato nabídka je platná pro pobyty v období od 1. 7. do 28. 8.. Pobyty prozatím prodáváme od neděle do pátku či neděle nebo během víkendů. Při dodržení nájezdových dnů jsou možné i pobyty delší než 7 nocí. Na začátku prázdnin, kdy jsou státní svátky a nemusíte tedy čerpat tolik dnů dovolené, jsou naopak v nabídce kratší varianty. 

Cena pobytu zahrnuje:

  • ubytování ve vybraném typu pokoje v Hotelu Sepetná nebo v prostorných bungalovech u hotelu (zatím jen týdenní pobyty)
  • snídaně formou švédských stolů včetně studených a teplých nápojů
  • večeře formou rautu + 1x rozlévaný nealko nápoj k večeři 0,3 l nebo malé pivo nebo 0,2 l vína
  • doprovodný animační program hlavně pro děti

Další bonusy navíc:

  • volný vstup do krytého bazénu s 90m toboganem a dalšími atrakcemi v RelaxCentru Sepetná, volný vstup na koupaliště s tobogany a vířivkou v areálu Sluníčko (podmínky bonusového vstupu do bazénů)
  • slevová karta Beskydy Valašsko Card

V ceně pobytu zahrnuto parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek, dětské hřiště. 

Cena pobytu nezahrnuje místní poplatek z pobytu (20 Kč/osoba 18-69,9 let). Tento poplatek se platí v hotovosti na recepci při příjezdu.

Dětské ceny/slevy jsou rozděleny do několika věkových kategorií a liší se dle typu pokoje a lůžka (pevné lůžko / přistýlka). Dítě do 2,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc).

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, od 4 nocí paušálně 990 Kč/pobyt. 

Check-in: 14:00, check-out: 10:00

Jak rezervovat?

Rádi vám připravíme cenovou nabídku, zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420731444355, sepetna@sepetna.cz.

Rezervaci samozřejmě můžete provést také online na rezervace.sepetna.cz.

Při závazné rezervaci vyžadujeme zálohu ve výši 60 % celkové částky.

Akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele.

Těšíme se na vaši návštěvu

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome