Aktuality
20 únor

Hledáte ubytování co nejblíže Lysé hoře?

Hledáte ubytování co nejblíže Lysé hoře?

Lysá hora je největším turistickým magnetem regionu. Po celý rok láká tato královna Beskyd s typickým vysílačem návštěvníky na vrchol. Resort Sepetná je ideální základnou pro výšlap z Ostravice, dvě turistické trasy jsou pár kroků od hotelu. Nahoře jste plus mínus za dvě hodinky, blíže už ubytovaní být nemůžete :-) Po zdolání určitě oceníte nabídku relaxačních služeb. 

Proč se ubytovat právě na Sepetné nebo Sluníčku, když se chystáte na Lysou horu? 

  • můžete si vybrat z různých typů ubytování a pokojů (Hotel Sepetná | Bungalovy Sepetná | Hotel Sluníčko | Chata Měsíček)
  • na Sepetné jste vlastně už na "trase" - červená nebo modrá (z Albínova náměstí zelená až na Lukšinec a odtud červená) turistická značka prochází v podstatě kolem
  • délka obou tras je 6-6,5 km
  • nemusíte nikam jezdit nebo hledat parkování, což je tady v okolí občas problém a stres. U našich ubytovacích kapacit parkujete zdarma. 
  • na Lysou se můžete vydat od jara do podzimu také na kole nebo elektrokole, v zimě pak na běžkách
  • po výletu určitě oceníte bohatou nabídku relaxačních služeb - krytý bazén, masáže, koupele, saunu nebo privátní wellness (více na relax.sepetna.cz)

Lysou horu znají dobře i zaměstnanci Resortu Sepetná, řada z nich tam chodí velmi často. I když je to "jen" třináctistovka, tak má svá specifika. Klidně se jich zeptejte, rádi vám poradí. Třeba různé alternativní a méně obvyklé výstupy. Nádherným zážitkem je třeba výlet za svítáním nebo západem slunce. Ne až tak daleko je také třetí, méně frekventovaná, turistická značka - žlutá od přehrady Šance. A což tak si dopřát nějaký extrémní výkon - nejdřív vyrazit na protější beskydskou K2 - Smrk, pak dolů k přehradě Šance, nahoru na Lysou a dolů... na večeři a do postele nebo ještě předtím do bazénu :-)

Ale nebojte, Lysá hora je pro každého. Tady v regionu ji zdolalo skoro každé malé dítě. Je to prostě zážitek, bez kterého by nebyl váš pobyt v Beskydech kompletní.

Tak co, kdy ji zdoláte vy?


Pobyty můžete rezervovat telefonicky nebo emailem. Kontakty: +420 603 852 111, sepetna@sepetna.cz. Rezervaci můžete provést také online na rezervace.sepetna.cz.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome