Aktuality
17 leden

Rezervujte zimní a velikonoční pobyty bez rizika

Rezervujte zimní a velikonoční pobyty bez rizika

Uvědomujeme si, že aktuálně je pro vás těžké plánovat a rezervovat pobyty na nejbližší období, když nikdo z nás neví, kdy bude ubytování v hotelech opět povoleno. Ale také z vašich telefonických a emailových dotazů víme, že se zajímáte o pobyty během zimy, jarních prázdnin nebo Velikonoc. Proto jsme upravili obchodní a rezervační podmínky pro pobyty do 5. dubna. Více v článku. 

Malý rezervační poplatek jako garance

U rezervací pobytů v Resortu Sepetná do 5. dubna (což je Velikonoční pondělí) nyní požadujeme jako garanci zaplacení rezervačního poplatku jen ve výši 100 Kč za každou rezervovanou noc (a pokoj). Tento poplatek je splatný do 5 pracovních dnů od uskutečnění rezervace.

V případě nezaplacení poplatku bude rezervace automaticky zrušena. Pokud se pobyt v rezervovaném termínu uskuteční, tak vám jej odečteme z konečného doplatku. 

60% záloha až 14 dnů před příjezdem

Toto je nejpodstatnější změna, zálohu ve výši 60 % nevyžadujeme hned po rezervaci, ale (nejpozději) 14 dnů před příjezdem.

Z hlediska případného zrušení rezervace pak mohou nastat tyto situace: 

  • pokud už nebude vládními nařízeními zakázáno ubytování:  zdarma zrušení rezervace nejpozději 14 dnů před příjezdem, rezervační poplatek 100 Kč/noc propadá 
  • pokud zákaz bude stále trvat: zaplacenou zálohu včetně rezervačního poplatku vám vrátíme do 14 dnů od plánovaného příjezdu; rozhodnete-li se však pro přesun rezervace a nebudete vyžadovat vratku, navýšíme zálohu o 10 %, které můžete čerpat na služby Resortu Sepetná v novém termínu.

V ostatních případech platí standardní obchodní podmínky Resortu Sepetná.

Chcete-li uplatnit různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele, tak nás prosím kontaktujte. 


Současně s rezervací vám můžeme také sjednat za výhodných podmínek pojištění proti zrušení pobytu u Evropské pojišťovny.

Platí pro zrušení pobytu z důvodu:

  • akutního onemocnění nebo úrazu vás nebo vašeho nejbližšího příbuzného
  • onemocnění COVID-19 vás nebo vašeho spolucestujícího
  • nezaviněné ztráty zaměstnání
  • rozvodového řízení
  • konání opravné zkoušky v termínu pobytu
  • rozsáhlého poškození vašeho bydliště

Spoluúčast hosta na případném stornu je 20 %, v případě hospitalizace pak 10 %. Rádi vám zašleme informační leták a odpovíme na vaše dotazy. 

Pokud je pobyt zrušen z důvodu vládních opatření, tak se zaplacené pojištění dle podmínek ERV nevrací, ale přesouvá na nový termín. 


Aktuálně nabízíme zimní pobyty včetně pobytů během jarních prázdnin s celou řadou výhod nejen pro rodiny s dětmi, ale máme v nabídce také oblíbené velikonoční pobyty od čtvrtka/pátku do pondělí. 

Rádi vám připravíme cenovou nabídku, zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420731444355, +420603852111, sepetna@sepetna.cz 

Zimní pobyty si můžete rezervovat také v našem on-line prodejním systému na stránce rezervace.sepetna.cz, on-line prodej Velikonoc bude spuštěn do 8. února. 

I když je doba nejistá, tak přesto musíme "něco dělat" a myslet na budoucnost Resortu Sepetná, kde jste doposud rádi jezdili. Věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.  

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome