Aktuality
28 květen

Zpět do Beskyd - 13 % zpět z ceny ubytování

Zpět do Beskyd - 13 % zpět z ceny ubytování

Možnost zajet si na pár dnů do Beskyd je zpět! Konečně si zase můžete dopřát aktivní odpočinek na horách. Na červen jsme pro vás v hotelu a bungalovech Sepetná připravili speciální nabídku - stačí během vašeho pobytu zdolat jeden z uvedených turistických cílů v okolí Sepetné a budete mít ubytování se snídaní nakonec levnější o 13 %. A máme pro vás ještě další výhody navíc.

Proč je sleva zrovna 13 %? Původně totiž tato akce byla zaměřena jen na dva cíle, třináctistovky - Lysou horu a Smrk (1276 m n. m., tedy skoro 1300). Ale vzhledem k tomu, že někteří z vás možná během karantény ztratili fyzičku :-), tak jsme přidali i cíle, které jsou blíže. Takže, která zajímavá místa jsme pro vás vybrali - Medvědí skálu, Satinské vodopády, Ráj dřevěných soch, rekonstruovanou hráz přehrady Šance, plus už zmíněné dva nejvyšší vrcholy Moravskoslezských Beskyd.

Jak to funguje? Je to jednoduché... 

1. Rezervujte si ubytování v hotelu nebo bungalovech Sepetná na 2 a více nocí od 26. 5. do 26. 6. (poslední odjezd).

Ubytování můžete rezervovat on-line na rezervace.sepetna.cz, ale i telefonicky nebo emailem. Kontakty: +420731444355, sepetna@sepetna.cz 

Cena ubytování zahrnuje také snídani včetně teplých a studených nápojů. 

2. Navštivte během pobytu jeden z vybraných cílů (na recepci si můžete vzít mapu zdarma, případně vám rádi poradíme). Tam se vyfoťte. Tuto fotku pak ukážete “jako důkaz” na recepci. My vám následně “za odměnu” odečteme 13 % z ceny ubytování. O tuto částku pak bude nižší váš doplatek při vyúčtování pobytu.


Jako bonus navíc mají hosté, kteří si ubytování rezervují přímo u nás (on-line nebo přes recepci), volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná.  

Aktuálně se provoz bazénu řídí nařízeními Vlády ČR, tak aby byla zajištěna všechna potřebná hygienická a bezpečnostní opatření pro omezení nákazy koronavirem. Může tak docházet k provozním omezením (např. kapacita návštěvníků) oproti běžnému provozu. Informace získáte na recepci hotelu nebo webové stránce krytého bazénu. 

Více o podmínkách a omezeních bonusu


5 dalších výhod navíc...

Jejich čerpání je také podmíněno návštěvou jednoho z uvedených turistických cílů. Pokud cíl nenavštívíte, pak tyto výhody neplatí (kromě bodu 4).

1. Vezměte do přírody na čerstvý vzduch také své děti. Pro děti (od 3 do 11,9 let) máme malý dárek - vstupenku na nedávno otevřenou bobovou dráhu Boboffka (dospělí si mohou na recepci hotelu koupit vstupné za zvýhodněnou cenu).  

2. V případě, že si na celou dobu ubytování objednáte také večeře pro všechny osoby nad 3 roky, dostanete od nás na túru k vybranému cíli svačinový balíček (je potřeba nahlásit na recepci den před výletem do 18:00).

3. Přijeďte mimo víkend (pobyt nezahrnuje noc z pátku na sobotu nebo soboty na neděli) a získejte 10% slevu na sportovní a relaxační služby (masáže, půjčovna elektrokol, bowling, badminton atp.)

4. Vystavíme vám zdarma regionální slevovou kartu Beskydy Card plnou různých výhod.

5. Zašlete nám fotku z vybraného cíle na email promo@sepetna.cz nebo nám ji nasdílejte na náš profil na Facebooku s hashtagem #zpetvbeskydech. Na konci této akce vylosujeme jednoho z vás, kdo získá dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na služby Resortu Sepetná.

Pozn. zasláním fotky nám dáváte oprávnění sdílet ji na webových stránkách a sociálních sítích Resortu Sepetná


Platnost a podmínky akce

Akce platí pro ubytování od 26. 5. do 26. 6. (poslední odjezd)

Akce platí jen pro individuální pobyty na 2 a více nocí, proto je maximální počet pokojů na jednu rezervaci 2.
Zpětný bonus získáte i v případě, že cíl zdolá jen jedna osoba (pokud například váš partner turistice neholduje).

Cashback 13 % se počítá pouze z ceny ubytování se snídaní. 

Pokud vám byla již poskytnuto nějaká jiná sleva (např. na přesun pobytu v době uzavření během nouzového stavu), tak slevy se nesčítají. Je potřeba si vybrat, kterou slevu uplatníte. 

Vzhledem k tomu, že zpětný bonus je podmíněn zdoláním cíle na místě (během rezervace je cena bez slevy), doporučujeme vám uhradit zálohu za pobyt maximálně do výše 87 %. Nevyplácíme zpětný bonus v hotovosti. Vrácenou částku ale následně můžete využít k úhradě služeb, které si necháte během pobytu připsat na hotelový účet (restaurace, RelaxCentrum atp.).

Cena pobytu nezahrnuje pobytový poplatek OÚ ve výši 20 Kč za noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se platí v hotovosti na recepci při příjezdu. Nelze na něj uplatnit cashback.

Check-in: 14:00, check-out: 10:00

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, pobyty 4 a více nocí - paušál 990 Kč/pobyt

Zdarma: parkování, wifi internet, úschovna kol, dětský koutek/hřiště

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome