Aktuality
09 březen

Získejte zpět 13 % z ceny ubytování

Získejte zpět 13 % z ceny ubytování

Moravskoslezské Beskydy nabízí spoustu zajímavých cílů pro aktivní turisty. Z Resortu Sepetná máte na dosah ty dva nejvyšší - Smrk (1276 m n. m.) a hlavně Lysou horu (1323 m n. m.). Už tušíte, proč je cashback 13 %? Stačí během vašeho pobytu vyšlapat do cca třinácti set metrů a budete mít ubytování levnější. V ceně ubytování je také snídaně a vstup do krytého bazénu.

Přicházíme jako první v Ostravici a okolí s touto speciální odměnou za zdolání jednoho ze dvou nejvyšších vrcholů Moravskoslezských Beskyd, kam mnozí z vás mají určitě namířeno.

Jak to funguje? Je to jednoduché...

1. Rezervujte si ubytování v Resortu Sepetná (Hotel a bungalovy Sepetná, Penzion Sluníčko, Chata Měsíček) na 2 a více nocí.

Ubytování můžete rezervovat on-line na rezervace.sepetna.cz, ale i telefonicky nebo emailem. Kontakty: +420731444355, sepetna@sepetna.cz 

Cena ubytování zahrnuje také snídani formou rautu včetně teplých a studených nápojů a volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná. 

2. Zdolejte během vašeho pobytu Lysou horu nebo Smrk. Na vrcholu se vyfoťte. Tuto fotku pak ukážete “jako důkaz” na recepci. My vám následně “za odměnu” odečteme 13 % z ceny ubytování. O tuto částku pak bude nižší váš doplatek při vyúčtování pobytu.

Níže uvádíme termíny platnosti a další podmínky akce.


Ještě něco navíc...

1. V případě, že si na celou dobu ubytování objednáte také večeře pro všechny osoby nad 3 roky, dostanete od nás na túru svačinový balíček.

2. Přijeďte mimo víkend (pobyt nezahrnuje noc z pátku na sobotu nebo soboty na neděli) a získejte od nás poukázku v hodnotě 100 Kč:

  • buď na konzumaci v Chatě Maraton na Lysé hoře
  • nebo do Beskydského pivovárku v Ostravici (na konzumaci, lahev místního piva atp.)

3. Vystavíme vám zdarma regionální slevovou kartu Beskydy Card plnou různých výhod. 


Resort Sepetná má ideální polohu pod Lysou horou. Však tady každoročně v lednu má svůj basecamp extrémní závod LH 24. Blíže vrcholu už skoro bydlet nemůžete. Kousíček od vašeho ubytování se napojíte na jednu ze dvou turistických tras (ze Sepetné je to na vrchol cca 6 km; na recepci pro vás máme mapu okolí zdarma), nedaleko začíná také Lysohorská magistrála pro cyklisty.

Osmikilometrový výšlap z centra Ostravice na Smrk, který je také přezdívaný jako “Beskydská K2”, je srovnatelnou alternativou. Dvojkou je totiž možná i proto, že nahoře není žádná horská chata nebo hospoda. Ale zase tady najdete více klidu a potkáte méně turistů. Nedaleko vrcholu se můžete zastavit u památníků Johna Lennona nebo Jana Palacha. Cestou zpět doporučujeme na rozcestí Nad Holubčankou odbočit vpravo a dojít lesní cestou k Bučacím vodopádům, což jsou jedny z největších kaskádových vodopádů v této části Karpat.


Platnost a podmínky akce

Akce platí pro ubytování od 13. 4. do 13. 12., kromě květnových prodloužených víkendů (1.-3. 5., 8.-10. 5.), letní sezóny (26. 6.-30. 8.), státního svátku v září (25.-28. 9.) a termínu 23. 10. - 1. 11..

Akce platí jen pro individuální pobyty na 2 a více nocí, proto je maximální počet pokojů na jednu rezervaci 2.
Zpětný bonus získáte i v případě, že vrchol zdolá jen jedna osoba (pokud například váš partner turistice neholduje).

Cashback 13 % se počítá pouze z ceny ubytování se snídaní a volným vstupem do krytého bazénu. 

Pokud nebude možné poskytnout vstup do krytého bazénu z důvodu opatření a nařízení Vlády ČR proti šíření koronaviru, neposkytujeme v rámci této akce další slevu či náhradní plnění. 

Vzhledem k tomu, že zpětný bonus je podmíněn zdoláním vrcholu (během rezervace je cena bez slevy), doporučujeme vám uhradit zálohu za pobyt maximálně do výše 87 %. Nevyplácíme zpětný bonus v hotovosti. Vrácenou částku ale následně můžete využít k úhradě služeb, které si necháte během pobytu připsat na hotelový účet (restaurace, RelaxCentrum atp.).

Cena pobytu nezahrnuje pobytový poplatek OÚ ve výši 20 Kč za noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se platí v hotovosti na recepci při příjezdu. Nelze na něj uplatnit cashback.

Check-in: 14:00, check-out: 10:00

Příplatek za psa: 250 Kč/noc, pobyty 4 a více nocí - paušál 990 Kč/pobyt

Zdarma: parkování, wifi internet, úschovna kol, dětský koutek/hřiště

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby


Resort Sepetná nabízí celou řadu sportovních a relaxačních služeb. Dopřejte se po výšlapu masáž nebo privátní wellness, zahrajte si badminton nebo bowling, půjčte si kola nebo elektrokola. Více o službách najdete na relax.sepetna.cz.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome