Aktuality
12 červen

Letní sleva 13,23 % za zdolání LH

Letní sleva 13,23 % za zdolání LH

Lysá hora (1323 m n. m.). Magnet, fenomén, královna Moravskoslezských Beskyd. Zjistěte i vy, v čem tkví kouzlo hory s vysílačem, kterou si oblíbili turisté, rekreační i extrémní sportovci. Připravili jsme akční nabídku na LETNÍ VÍKENDY. Zdolejte Lysou horu pěšky nebo na kole a my vám z ceny pobytu odečteme 13,23 %. Plus získáte další výhody - bazén, koupaliště, slevovou kartu.

Rekreační centrum Sepetná má ideální polohu pod Lysou horou. Však tady každoročně v lednu má svůj basecamp extrémní závod LH 24. Blíže vrcholu už skoro bydlet nemůžete. Kousíček od vašeho ubytování se napojíte na jednu ze dvou turistických tras (ze Sepetné je to na vrchol cca 6 km; na recepci pro vás máme mapu okolí zdarma), nedaleko začíná také Lysohorská magistrála pro cyklisty. 

Přicházíme jako první v Ostravici a okolí se speciální nabídkou. Odměníme vás za to, že zdoláte vrchol! 1323 m n. m. = sleva 13,23 %. 

Jak tato akce funguje?

1. Rezervujte si letní víkendový pobyt - 2 noci od pátku v penzionu Sluníčko nebo 3 noci od čtvrtka v hotelu Sepetná.

Rezervujte si pobyt ve vámi požadovaném termínu na rezervace.sepetna.cz. Pobyty je možné rezervovat také telefonicky nebo emailem. Kontakty: +420731444355, sepetna@sepetna.cz 

2. Během pobytu zdolejte pěšky nebo na kole Lysou horu, na vrcholu se vyfoťte a tuto fotku pak ukažte na recepci. My vám následně odečteme z ceny pobytu slevu 13,23 % (více o slevě níže). 

Navíc máte v ceně pobytu…

  • snídaně formou švédských stolů včetně teplých a studených nápojů
  • večeře formou teplého bufetu + 1x rozlévaný nealko nápoj k večeři 0,3 l nebo malé pivo nebo 0,2 l vína
  • vstup na koupaliště Sluníčko (počet vstupů dle podmínek daného pobytu)
  • volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná
  • Beskydy  Card - slevovou kartu pro návštěvníky Beskyd
  • možnost využít v době pobytu animační program pro děti i dospělé (děti mohou také získat malou odměnu za splnění úkolů čarodějnice Hany)

Přijeďte si užít letní víkend do Beskyd. Kromě Lysé hory pro vás máme celou řadu dalších tipů na výlety. Více najdete na našich stránkách www.poznavejteBeskydy.cz


Další informace

Nabídka je platná na vybrané letní pobyty od 30. 6. do 25. 8. - pobyt na 2 noci od pátku do neděle v penzionu Sluníčko nebo pobyt na 3 noci od čtvrtka do neděle v hotelu Sepetná (dvoulůžkový pokoj standard nebo dvoulůžkový pokoj s balkónem). 

V ceně ubytování zahrnuto parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, dětský koutek a hřiště.

Cena nezahrnuje ubytovací poplatek OÚ ve výši 12 Kč/noc pro osoby od 18 do 70 let. Tento poplatek se hradí při vyúčtování pobytu na recepci.

Sleva za zdolání vrcholu Lysé hory je platná pouze pro osoby na pevném lůžku. Slevu poskytneme i v případě, že vrchol zdolá jen jedna osoba. 

Vzhledem k tomu, že sleva je podmíněna zdoláním vrcholu (během rezervace je cena bez slevy), doporučujeme vám nehradit zálohu za pobyt v plné výši. Slevu ale následně můžete využít k úhradě služeb, které si necháte během pobytu připsat na hotelový účet (restaurace, RelaxCentrum atp.). 

V případě, že nebudete moci zdolat během pobytu Lysou horu z akutních zdravotních důvodů nebo z důvodu extrémně špatného počasí, tak od nás získáte jako "cenu útěchy" kredit 300 Kč na sportovní a relaxační služby RC Sepetná (bowling, badminton, masáže, privátní wellness a další). Kredit lze použít k úhradě" vybraných služeb, případně bude odečten jako sleva z ceny služby pokud je vyšší než hodnota kreditu. Nevyčerpaný kredit nevracíme, nelze jej vyčerpat na ubytovací služby (doplatky, příplatky atp.), úhradu v restauraci nebo kiosku.

Tuto nabídku nelze kombinovat s jinými slevami. Slevy se nesčítají. 

Velká část pokojů nabízí možnost 1-2 přistýlek. Cena osoby na přistýlce (ubytování, polopenze, další služby) je 690 Kč za noc. Sleva pro dítě od 4 do 11,9 let - 200 Kč/noc. Dítě do 3,9 let - zdarma, bez nároku na lůžko (postýlka 100 Kč/noc). 

Příplatek za psa: 250 Kč/noc 

Check-in: 14:00, check-out: 10:00 

Akceptujeme různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. Více o možnostech platby


Tip pro vás || Půjčte si u nás kolo nebo elektrokolo.  Více o půjčení kol

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome