Aktuality
03 duben

Novinky z restaurace Sluníčko

Novinky z restaurace Sluníčko

Rozhodli jsme se provést pár změn v restauraci Sluníčko, kterou najdete kousek od parkoviště u Opičárny či transformátoru, odkud mnozí z vás vyráží na Lysou horu. Rozšiřujeme nabídku bezmasých jídel, čímž snad potěšíme všechny, kterým v českých restauracích tato jídla chybí a už je nebaví jíst jen smažák. Nově akceptujeme stravenky. Vyrážíte na hory se psem? Jsme dog friendly.

Rozšíření nabídky bezmasých jídel

Ti z nás, kteří neholdují masu a obejdou se i bez něj, se tak mohou těšit na větší výběr bezmasých pokrmů. Vegetariánská kuchyně je v Česku často opomíjena a podle nás je to veliká škoda, jelikož i bez masa se dají uvařit chutná a plnohodnotná jídla. Ale vyberou si u nás i "smíšené" páry, rodiny či skupinky horalů, v jídelním lístku máme samozřejmě nadále i pokrmy s masem. 

Novou nabídku spouštíme již v pondělí 4. března. Neváhejte a přijďte do restaurace Sluníčko ochutnat, co jsme si pro vás připravili. Těšit se můžete na klasická jídla v bezmasé verzi, jako jsou třeba halušky s brynzou sypané opečenou cibulkou či střapačky se zelím. Dále vám nabídneme třeba kapustové závitky plněné sýrem podávané na salátu nebo tagliatelle s bazalkovým pestem a parmazánem, které jsou dokonce bezlepkové.

Na celý jídelní lístek se můžete podívat ZDE.

Budeme velice rádi, když nám na e-mail recenze@sepetna.cz napíšete, jaké jídlo jste ochutnali a co na něj říkáte. Vaše postřehy, nápady nebo také doporučení a poznatky, co vám v jídelníčku chybělo, co byste změnili a naopak co se vám líbilo, jsou pro nás důležité! S nimi se můžeme posunout zase o krok kupředu :) 

Jsme dog friendly!

Jistě víte, že s vašimi čtyřnohými miláčky můžete bez problému přijet na Sluníčko na dovolenou nebo pobyt. U nás však není problém vzít svého pejska také do restaurace. Nebude tak na vás muset čekat uvázaný někde venku a vy si budete moct v klidu vychutnat svůj oběd. Samozřejmostí je ale i respekt k dalším návštěvníkům restaurace. Během výstupu na Lysou horu si tak nemusíte lámat hlavu s tím, kde vás se psem pustí a budete se moci najíst v naší restauraci. 

Víkendová menu

Aby těch změn nebylo málo, chystáme také víkendová obědová menu a to vždy od pátku do neděle od 11:00 do 15:00. Na výběr budete vždy mít ze dvou jídel, z nichž jedno bude opět bezmasé. Chybět také nebude polévka vhodná i pro vegetariány. 

Rozhodli jsme se také akceptovat platbu stravenkami Sodexo - gastro passy a Naše stravenky.

S případnými dotazy se na nás můžete obrátit na tel. +420603852100 nebo e-mail: slunicko@sepetna.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome