Aktuality
03 únor

Veřejné bruslení v Ostravici

Veřejné bruslení v Ostravici

V areálu ZŠ a MŠ Ostravice stojí velké kluziště s mantinely. Obec Ostravice zajistila pro občany a veřejnost tuto ledovou plochu, kde je možné si zabruslit v rámci rozpisu pro veřejné bruslení. Brusle se zde nepůjčují a děti do 12 let musí mít během bruslení na hlavě ochrannou přilbu. Doporučujeme přibalit brusle, ať si můžete během pobytu v Beskydech užít atrakci, která k zimě určitě patří.

Aktualizace 4. 3.: Sezóna bruslení byla pro tuto zimu ukončena. 


Jak ke kluzišti

Od RC Sepetná sjedete dolů ke světelné křižovatce, kde odbočíte doprava směrem na Frýdek - Místek a hned (cca 50 m) doleva. Jedete kolem obecního úřadu, pošty a po pravé straně uvidíte budovu školy (cca 200 m), za kterou se nachází kluziště. 

Vstupné a vybavení

Dospělý 80 Kč

Děti do 15 let 40 Kč

V areálu se platí vstupné dle platného ceníku na webových stránkách obce Ostravice. Návštěvník musí mít své brusle a děti do 12 let ochrannou přilbu (je možné si zapůjčit na recepci hotelu Sepetná). 

Otevírací doba

Během celého týdne jsou vypsány časy pro veřejné bruslení, kdy mohou navštívit kluziště také hosté Rekreačního centra Sepetná.

Úterý a pátek 15:00 - 16:30 h

Středa 09:00 - 11:00 h

Sobota a neděle 13:00 - 16:30 h

Pondělí - neděle 17:15 - 18:45 h 

Aktuální informace o stavu ledové plochy a provozu

V případě nepřízně počasí si provozovatel vyhrazuje právo kluziště uzavřít. Proto doporučujeme sledovat aktuální informace na webu obce Ostravice nebo se informovat na níže uvedených kontaktech.

Tel. +420 558 412 541

Email: podatelna@obec-ostravice.cz

www.obec-ostravice.cz

 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome