Aktuality
01 únor

Na lyže do Beskyd

Na lyže do Beskyd

Letošní lyžařská sezóna je v plném proudu a na řadě míst panují výborné podmínky. Vyrazte s rodinou nebo přáteli na lyže do Beskyd. Do cca 15 km od Resortu Sepetná najdete několik lyžařských areálů, kde můžete lyžovat nejen přes den, ale i ve večerních hodinách. Po návratu na Sepetnou pak relaxujte v krytém bazénu s vířivkou, parní kabinou a dalšími atrakcemi.

Podívejte se na 5 sjezdovek nedaleko Resortu Sepetná. Držitelé Beskydy Valašsko Card mohou na řadě míst využít slev na skipasy.

A co běžkaři?

Hosté ubytovaní v některém ze středisek Resortu Sepetná mají jako bonus volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná. Pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží a lyžařské obuvi (včetně vysoušení). 


Náš tip na letošní zimu - víkend s přáteli na horách

Naplánujte si společný víkend s přáteli, které už jste nějakou dobu neviděli. Přes den můžete lyžovat na sjezdovkách v Malenovicích nebo na Bílé, před večeří relaxovat v bazénu na Sepetné a potom posedět v restauraci u dobrého jídla a pití.

Druhý den pak třeba můžete vyrazit na Lysou horu nebo Smrk, případně ochutnat místní pivní speciály v Beskydském pivovárku.

Doporučujeme ubytování v bungalovech Sepetná nebo chatě Měsíček, které jsou ideální pro skupinky přátel.

Rezervujte si pobyt on-line na rezervace.sepetna.cz.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome