Aktuality
01 březen

4. ročník charitativní akce "Každá ovečka se počítá"

4. ročník charitativní akce "Každá ovečka se počítá"

Pokud umíte plést, háčkovat, pracujete se dřevem nebo třeba hlínou, tak můžete vlastnoručně vyrobit ovečku a darovat ji do naší "salaše". V letošním roce touto formou nově podpoříme akci Poděkuj horám, kterou 8. 5. pořádá spolek Čisté Beskydy, z.s.. Ta je zaměřena na úklid Beskyd, a tak je kromě oveček možné letos posílat i výtvory zvířátek typických pro beskydskou krajinu.

Vaše výrobky zasílejte, prosím, do 18. 4. poštou na adresu RC Sepetná, "Každá ovečka se počítá", Ostravice 0956, 739 14 Ostravice. Můžete je také odevzdat osobně ve Frýdku-Místku - sběrná místa.

Během velikonočního víkendu (přesný termín upřesníme) se v hotelu Sepetná bude konat bazar, kde budeme tyto rukodělné výrobky prodávat. Případně je dále budeme nabízet na recepci hotelu Sepetná nebo penzionu Sluníčko.

Co se stane s utrženými penězi?

Výtěžek z 4. ročníku bude věnován na podporu akce Poděkuj horám, hlavně pak na zajištění pytlů, rukavic a dalších potřeb pro sběr odpadků. Akce se uskuteční ve středu 8. 5. a samozřejmě budeme potěšeni, pokud se také připojíte. V loňském roce dorazilo na tuto úklidovou akci přes 3 tisíce dobrovolníků.

Více informací o akci Poděkuj horám

Soutěž o nejhezčí výrobek

Ze všech zaslaných výtvorů bude zvolen ten nejhezčí a autorku nebo autora odměníme víkendovým pobytem v Rekreačním centru Sepetná. Hlasovat můžete na této stránce od 1. 3. do 25. 4. (24:00). Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem do 30. 4.

Sledujte soutěž nebo hlasujte na stránce soutez.sepetna.cz

Soutěže se ale nemusíte účastnit, můžete výtvory jen darovat a ve vzkazu napsat, že nechcete být zařazeni do hlasování.

A co ostatní dárci?

Nikdo neodejde s prázdnou. Každého autora odměníme 10% slevou na služby RC Sepetná, které může využít na sportovní a relaxační služby RelaxCentra, vstup na koupaliště Sluníčko, konzumaci v restauraci hotelu Sepetná či penzionu Sluníčko. Slevu je možné využít také na ubytování za pultovou cenu v hotelu a bungalovech Sepetná, penzionu Sluníčko nebo chatě Měsíček.

Připravujeme také speciální pobytový balíček spojený s akcí Poděkuj horám.

Slevový kupón vám zašleme elektronicky na vaši emailovou adresu po vyhlášení nejhezčí ovečky.

Děkujeme za vaši podporu!


Podívejte se jak dopadly minulé ročníky charitativní akce: 

3. ročník akce Každá ovečka se počítá 

2. ročník akce Každá ovečka se počítá 

1. ročník akce Každá ovečka se počítá


Fotogalerie z uplynulých ročníků

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome