Aktuality
15 září

Gastrovice - festival nejen o jídle

Gastrovice - festival nejen o jídle

Jsme tři nezávislá gastronomická a hotelová zařízení, která se rozhodla Vám představit své kuchařské schopnosti. 22. 9. jsme pro Vás připravili nultý ročník festivalu věnovanému nejen jídlu: Gastrovice. Těšit se můžete na 4chodové menu připravované šéfkuchaři! V termínu 21. - 23. 9. jsme pro vás připravili také speciální pobytovou nabídku - již je volno pouze v chatě Měsíček.

Kdy a kde se bude Gastrovice konat?

V sobotu 22. 9. 2018 se můžete těšit na speciální festivalové menu v restauraci hotelu Sepetná, Beskydském pivovárku a Hotelu Freud.   

Na každou hodinu (13 h, 15 h, 17 h) je vyhrazen omezený počet míst.

Voucher na toto speciální menu v jednotlivých restauracích si můžete rezervovat na webových stránkách Gastrovice - www.gastrovice.cz.

V Beskydském pivovárku se od 10 hodin bude konat malý jarmark dodavatelů. Budete tam moci ochutnat nebo si koupit zabijačkové výrobky, klobásy, sýry, bramborové placičky, zelňáky, preclíky a další dobroty. Samozřejmě i místní nefiltrovaná a nepasterizovaná piva. Dobrou náladu určitě podpoří kapela Švejkovci v dobových kostýmech. Více o programu v Beskydském pivovárku

Kdo pro vás připravil menu v hotelu Sepetná?

Menu pro vás sestavil šéfkuchař restaurace hotelu Sepetná Vilém Čechan, kterého můžete znát také z televize Polar a pořadu Jak šmakuje Moravskoslezsko. Celé menu bude připraveno samotným Vilémem formou live cooking nebo-li přímo před vámi a doprovázet ho bude beskydská muzika.

Co pro vás připravil?

 

 

Cena menu pro 1 osobu je 450 Kč.

Přes webové stránky festivalu Gastrovice www.gastrovice.cz si můžete koupit voucher na toto 4chodové menu pro zvolený počet osob a rezervovat si takto místa v restauraci od 13 h nebo 15 h nebo 17 h. Počet míst pro každý čas je omezen. POZOR! V hotelu Sepetná již byla místa na 13 h vyprodána. 

Na případné dotazy rádi odpovíme i telefonicky (+420603852111) nebo emailem (sepetna@sepetna.cz).

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome