Aktuality
08 duben

1. vlna předprodeje vstupenek na BHL

1. vlna předprodeje vstupenek na BHL

Dnes spouštíme první vlnu předprodeje vstupenek na všechny koncerty Beskydského hudebního léta. Vstupenky budou od dnešního dne k dostání pouze v on-line verzi. V první vlně vydáváme na každý koncert omezený počet lístků za zvýhodněné ceny, tak neváhejte a zajistěte si místo na koncertu svého oblíbeného interpreta ještě dnes. Více informací o předprodeji naleznete v článku.

Jak je to s předprodejem?

Od dnešního dne (1. 4. 2019) je spuštěna první vlna prodeje lístků na jednotlivé koncerty. Každý z koncertů má omezený počet lístků, které jsou momentálně v hodnotě 290 Kč. První vlna prodeje skončí ve chvíli vyprodání vymezených lístků, poté bude následovat druhá vlna, kdy už lístky pořídíte za zvýšenou cenu. S koupí lístku moc neotálejte, ty z první vlny jsou totiž vyprodány během pár dní a výhodněji už je nikde nepořídíte.

Nákup on-line a informace o jednotlivých koncertech zde.

Koncerty BHL

Datum: 28. 6. 2019
Barbora Poláková
předkapela: Alter Via

cena: 290 Kč

Datum: 16. 8. 2019
Janek Ledecký
předkapela: Cross Orchestra

cena: 290 Kč

Datum: 31. 8. 2019
Michal Hrůza & Kapela Hrůzy
David Stypka & Bandjeez

cena: 290 Kč

 

Děti do 12 let, ZTP, ZTP/P): 150 Kč (pevná cena, která se nebude měnit)

Rádi byste se dozvěděli o Beskydském hudebním létě více? Podívali se na starší ročníky? Přejděte na www.beskydskehudebnileto.cz.


Blíží se nám také tradiční dětské akce jako je Rej čarodějnic a strašidel nebo také Den dětí. Tyto dny patří dětem a my jsme si pro ně připravili spoustu her a soutěží, zábavný program, který pobaví i dospělé. Na tyto akce je vstup ZDARMA.

Další akcí na kterou se můžete letos těšit a které jsem součástí, je dobročinný úklid Beskyd pod názvem Poděkuj horám. My jsme se letos rozhodli podpořit spolek Čisté Beskydy a na tuto akci věnovat obnos, který vytěžíme v našem ovečkovém bazaru, který je součástí charitativní akce ''Každá ovečka se počítá''. Společně uklidíme hory a poté se sejdeme u dobrého jídla, pití a muziky v areálu koupaliště Sluníčko, kde proběhne afterparty.

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome