Aktuality
08 prosinec

Prostě ve formě se Sepetnou

Prostě ve formě se Sepetnou

Slévárna GIFF a. s. pořádá 2. ročník skoroceloroční soutěže s příhodným názvem Prostě ve formě. Cílem je dosažení 30 zajímavých cílů mezi něž patří mohyla Johna Lennona na úpatí hory Smrk nebo i hrob Maryčky Magdonové na Starých Hamrech. Již 2. ročník soutěž podporujeme i my. Na sportovní akci jsme věnovali nejen trochu toho sportu! Výherci si můžou zahrát třeba badminton.

Soutěž Prostě ve formě započala 1. 2. 2018 a trvala do 30. 11. 2018. Cílem soutěži je dosažení 30 beskydských vrcholů, případně zajímavých míst. 


Seznam vrcholů a zajímavých míst, které soutěžící navštívili v roce 2018 a také veškeré informace o soutěži se dozvíte na webových stránkách soutěže www.prosteveforme.cz. Probíhající soutěž jste mohli sledovat na jejich facebookových stránkách. Již jsou připraveny podmínky pro příští rok a zapojit se můžete i vy!


Rekreační centrum Sepetná již po druhé do soutěže věnovalo hodnotnou cenu do tomboly na závěrečný galavečer a soutěžící můžou získat malé ceny také během celého jejího trvání.

Například v pátek 13. 7. 2018 pořádali organizátoři "Event na Emě". Jedním z 30 cílů je totiž také Sopka Ema (Halda Ema), která je jediným vrcholem u nás, který byl vytvořen lidskou rukou. Její útroby stále hoří a tak si na jejím vrcholu krom výhledů na Ostravu, můžete vychutnat také pravý sirný zápach. Soutěžící vynesli společně s organizátory na Emu lavičku, kterou tam poskládali a také zabetonovali. Posezení na ní si tak teď můžete vychutnávat i vy. Na haldě proběhla také malá tombola a soutěžící si mohli vylosovat přes 30 cen. Jednou z nich byla také aktivní hodinka v tělocvičně RelaxCentra Sepetná s badmintonovou raketou v ruce. 


Soutěžícím gratulujeme ke zdolání všech určených cílů a zároveň děkujeme, že jsme toho mohli být součástí.

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome