Aktuality
16 září

Ukončení koloběžkové sezóny

Ukončení koloběžkové sezóny

Od 14. 9. 2020 není Dřevjanka U Zbuja otevřena pro veřejnost. Z těchto důvodů už nebude možné se zde občerstvit a zapůjčit si koloběžky pro vyhlídkovou jízdu k hotelu Sepetná. Pro letošní rok je tak ukončena koloběžková sezóna vyhlídkové trasy Zbuj - Sepetná. Půjčovna Resortu Sepetná s elektrokoly a dalšími přepravními prostředky zůstává nadále v provozu.

 

Koloběžková sezóna byla pro letošní rok ukončena, ale půjčovna dalších přepravních prostředků je během slunečných podzimních dnů otevřena. Stále je možné si vychutnat Lysou horu na kole či elektrokole nebo se třeba projet kolem Ostré hory vyhlídkovým vozítkem. 

Jak půjčení koloběžky probíhá? 

Jelikož víme, že největší zážitek na koloběžce je při jízdě z kopce, přichystali jsme pro vás 4km vyhlídkovou jízdu Dřevjanka U Zbuja - hotel Sepetná. Pořádně to dolů sviští, ale také si zde můžete vychutnat rovinku a vyzkoušet si techniku jízdy na kvalitní koloběžce značky Kostka. Doporučujeme naplánovat si procházku k Dřevjance U Zbuja a zpáteční cestu si užít na koloběžce. Můžete využít dobrodružnou trasu se zastávkou na Medvědí skále. Koloběžky se na vyhlídkovou jízdu půjčují včetně ochranné přilby a platí se jednotná záloha 200 Kč.

Až si 4km sjezd vychutnáte, koloběžky vrátíte na recepci hotelu Sepetná, kde vám bude taky vrácena část zálohy dle ceníku

Doporučujeme si před výletem vždy zkontrolovat otevírací dobu Dřevjanky U Zbuja, na níž je závislý provoz koloběžek. Naleznete ji také na našich webových stránkách relax.sepetna.cz/kolobezky.


Nakoukněte jaké pro vás máme koloběžky a výhledy :) 


 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome