Aktuality
05 červenec

Vyhlídková trasa na koloběžce

Vyhlídková trasa na koloběžce

Chcete spojit poznání okolí s troškou adrenalinu? Pak vyrazte na výlet k Dřevjance U Zbuja a zpět k hotelu Sepetná se vydejte na koloběžce. 4km vyhlídková trasa začíná na Albínově náměstí a nabízí mnoho dalekých výhledů do údolí a na okolní hory. Během zastávek na trase můžete pohlédnout na Lysou horu, Ondřejník, golfové hřiště nebo kostel sv. Ignáce z Loyoly v Malenovicích.

Všechny dopravní prostředky jsou před a po jízdě řádně dezinfikovány.

Jak půjčení koloběžky probíhá? 

Jelikož víme, že největší zážitek na koloběžce je při jízdě z kopce, přichystali jsme pro vás 4km vyhlídkovou jízdu Dřevjanka U Zbuja - hotel Sepetná. Pořádně to dolů sviští, ale také si zde můžete vychutnat rovinku a vyzkoušet si techniku jízdy na kvalitní koloběžce značky Kostka. Doporučujeme naplánovat si procházku k Dřevjance U Zbuja a zpáteční cestu si užít na koloběžce. Můžete využít dobrodružnou trasu se zastávkou na Medvědí skále. Koloběžky se na vyhlídkovou jízdu půjčují včetně ochranné přilby a platí se jednotná záloha 200 Kč.

Až si 4km sjezd vychutnáte, koloběžky vrátíte na recepci hotelu Sepetná, kde vám bude taky vrácena část zálohy dle ceníku

Doporučujeme si před výletem vždy zkontrolovat otevírací dobu Dřevjanky U Zbuja, na níž je závislý provoz koloběžek. Naleznete ji také na našich webových stránkách relax.sepetna.cz/kolobezky.


Nakoukněte jaké pro vás máme koloběžky a výhledy :) 


 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome