Aktuality
14 květen

Den dětí pod Lysou horou

Den dětí pod Lysou horou

Červen patří dětem a my pro ně hned na začátku pořádáme oblíbenou akci Den dětí pod Lysou horou. Dětské akce nás baví a v jejich pořádání nejsme žádní nováčci, takže se těšte 1. 6. v areálu koupaliště Sluníčko na pořádnou nálož zábavy! Celý den se ponese v duchu her a soutěží pro děti, tradičně pokácíme májku za pomoci hasičů a chybět nebude ani občerstvení. Vstup zdarma

Den dětí, který u nás připadá na 1. června je již stálicí mezi námi pořádanými dětskými akcemi a je součástí Beskydského hudebního léta. Tento den je především o dětech a my se ho pro ně snažíme vždy uspořádat jak nejlépe umíme. Slovo nuda v tento den neznáme! A tímto heslem se řídíme při plánování každého programu. 

Program

  • spoustu her a soutěží pro děti s animátory RC Sepetná Galileo school a Beskyďáčkem
  • kácení máje s ukázkou techniky hasičů
  • malování na obličej
  • dočasné tetování
  • rýžování zlata
  • skákací atrakce
  • a další

Vstup na akci je pro všechny ZDARMA! A nemusíte si dělat starosti ani s počasím, akce se bude konat i v případě, že nebude moc příznivé. Program by samozřejmě musel být redukován a přizpůsoben vnitřním prostorám penzionu Sluníčko.


Den dětí 2018

A jak vlastně Den dětí probíhal minulý rok? Užili jsme si spoustu zábavy, legrace a sluníčka po celý den! Koukněte do galerie níže, kde najdete fotky z ročníku 2018.


Den dětí samozřejmě není jedinou akcí, kterou u nás letos pořádáme. Beskydské hudební léto, to jsou hlavně letní koncerty. Letos pořádáme hned tři a na jejich interprety se můžete podívat na webových stránkách www.beskydskehudebnileto.cz. Jako první vystoupí 28. června držitelka dvou Andělů za rok 2018 Barbora Poláková.

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome