Aktuality
21 duben

Letní pobyty v prodeji

Letní pobyty v prodeji

Asi všichni tušíme, že letošní léto bude jiné. Ale budeme dělat vše proto, abyste si ho u nás užili a odpočinuli si od problémů posledních měsíců. Doporučujeme rezervovat letní pobyty co nejdříve, vzhledem ke zvýšené poptávce po dovolené v ČR volné termíny ubývají. Garantujeme vám změnu rezervace zdarma ještě 14 dnů před pobytem. Přečtěte si také o dalších "koronaopatřeních".

Letní pobyty na Sepetné nebo Sluníčku jako obvykle zahrnují v ceně kromě ubytování v krásném prostředí pod Lysou horou i další služby. Detailnější informace o pobytech v jednotlivých ubytovacích kapacitách: 

Léto v hotelu Sepetná

Léto v bungalovech Sepetná

Léto v penzionu Sluníčko nebo chatě Měsíček

Resort Sepetná, který najdete uprostřed beskydské přírody cca 2 km od centra obce Ostravice,  nabízí také celou řadu dalších doplňkových služeb - půjčovnu kol, elektrokol a segway vozítek, 4km vyhlídkovou trasu na koloběžkách, bowling, tělocvičnu s badmintonovými kurty, stolní tenis, saunu, masáže a další wellness nebo beauty procedury, privátní wellness, kurty, dětské koutky a hřiště. Je také ideální základnou pro pěší turistiku nebo výlety na kole, autem nebo veřejnými dopravními prostředky. Nudit se tady opravdu nebudete. 


Nyní vás ale zajímají také informace o dalších tématech a opatřeních souvisejících s aktuální situací kolem koronaviru...

Garance změny rezervace

Chápeme, že máte nyní dilema, zda již řešit letní dovolenou nebo ještě počkat. Na druhou stranu, už nyní registrujeme vyšší poptávku a Resort Sepetná byl populární destinací i v "normálních" časech. Takže volné termíny opravdu ubývají. Proto pro vás nyní máme navíc garanci změny rezervace zdarma ještě 14 dnů před příjezdem. Tato garance vám zajistí, že se se bát nemusíte. Kdyby náhodou, tak přijedete v lepších časech. 

Jak to bude fungovat?

1. rezervujete si váš letní pobyt

2. do týdne od rezervace zaplatíte zálohu (právě kvůli zvýšenému zájmu o letní pobyty) *

3. pokud se 14 a více dnů před začátkem pobytu rozhodnete, že v daném termínu nakonec nechcete přijet (důvody zkoumat nebudeme), tak vám na částku zaplacené zálohy vystavíme voucher, který budete moci využít na jiný pobyt s příjezdem do 31. 12. 2021 (podmínky a cena nového pobytu se mohou samozřejmě lišit; až budete znát nový termín, tak vám připravíme novou cenovou kalkulaci, voucher bude sloužit k plné nebo částečné úhradě nového pobytu).

Případné zrušení nebo změna pobytu méně než 14 dnů před pobytem se řídí standardními obchodními a storno podmínkami. Více zde

* chcete-li platit různými druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele, tak nás prosím kontaktujte. Naše recepční s vámi platbu vyřeší. 


Opatření v oblasti hygieny

Vysokými hygienickými standardy se řídíme běžně. Ale nyní je toto téma ještě důležitější. Již od začátku března a ještě před oficiálním doporučením byly prostory Resortu Sepetné několikrát denně dezinfikovány, veřejné prostory jsme vybavili antibakteriálním mýdly, toto opatření bude samozřejmě trvat i po obnovení provozu. Stejně tak budeme dodržovat všechna ostatní nařízení vlády a doporučení KHS, která se budou týkat zajištění bezinfekčnosti celého Resortu Sepetná.

Informace o fungování krytého bazénu


Snídaně nebo večeře na pokoj?

Aktuálním opatřením přizpůsobíme také provoz našich restaurací. Ale pokud přesto nebudete chtít přijít do styku s ostatními hosty, tak budeme bez příplatku podávat snídaně i večeře přímo na váš pokoj. Vzhledem k tomu, že normálně je u nás v létě stravování formou rautu, tak zatím u stravování ladíme detaily.


Animační program bude více individuální

Animační program je součástí našich pobytů řadu let a máme s ním bohaté zkušenosti. Hosté si mohou vyzkoušet různé aktivity nebo vyrazit s našimi animátory za poznáním krás okolí.

V letošním roce, kdy děti jsou většinou doma už od března, rodiče možná ocení ještě více to, že se děti na nějaký čas zabaví s animátory při různých aktivitách a oni sami budou mít chvilku pro sebe.

Samozřejmě i animační program přizpůsobíme aktuální situaci, bude v něm méně hromadných aktivit a více se zaměříme na individuálnější programy.


Prozradíme vám skryté beskydské poklady, ze kterých vám spadne rouška :-)

Lysá hora, Pustevny, skanzen v Rožnově, Dolní oblast Vítkovice, muzeum vozů Tatra v Kopřivnici. To byly vždy hlavní body, které naši hosté vyhledávali. Neříkáme, že letos se tam nepodíváte. To se uvidí dle možností.

Nyní je ale asi vhodná doba k tomu, abychom vám prozradili naše tajná místa, kde chodíme, když nechceme nikoho potkat, kde se kocháme skrytými krásami beskydské přírody nebo kde třeba sbíráme borůvky či ostružiny.

Na tato místa můžete i bez nepohodlné roušky, protože tam často budete úplně sami. Tipy postupně zveřejníme na našem informačním webu www.poznavejteBeskydy.cz.

Pro rodiny s dětmi jsme připravili 21 tipů na výlety a aktivity v okolí Sepetné. 


Resort Sepetná byl vždy zárukou příjemně prožité letní dovolené. Věříme, že se stejným pocitem budete odjíždět i letos. A nebojte, že byste letos byli ochuzeni o dovolenou u moře. I tady v Beskydech ho totiž máme. Je to moře zážitků. 

Rezervace: +420731 444 355, sepetna@sepetna.cz  

Rezervace ubytování a pobytů jsou možné také on-line na rezervace.sepetna.cz.

Těšíme se na vás!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome