Aktuality
05 květen

Letní prázdniny v Resortu Sepetná

Letní prázdniny v Resortu Sepetná

Přemýšlíte už, kam letos vyrazíte na letní dovolenou? Již nyní nabízíme rodinné pobyty Hotelu Sepetná nebo Hotelu Sluníčko s polopenzí, animačním programem, koupáním za každého počasí přímo u hotelů, které najdete v krásném prostředí pod dvěma nejvyššími vrcholy Moravskoslezských Beskyd. A víte, že i tady v Beskydech máme moře? Moře zážitků, které tady na vás čekají.

Podívejte se na naší nabídku

Letní prázdniny v Hotelu Sepetná

Letní prázdniny v Hotelu Sluníčko


Jak pobyty rezervovat?

Rádi vám připravíme cenovou nabídku, zavolejte nám nebo napište. Kontakty: +420731444355, sepetna@sepetna.cz

Rezervaci můžete samozřejmě provést také online na rezervace.sepetna.cz.

Pro platbu akceptujeme také různé druhy benefitních poukazů a karet od firem Sodexo, UP, Edenred, Benefit Plus, benefity.cz, případně příspěvky z FKSP fondu vašeho zaměstnavatele. 


5 důvodů, proč se v létě vydat právě do Beskyd?

1. spousta možností pro aktivní dovolenou, turistiku pěšky i na kole (které vám rádi půjčíme) nebo poznávání tohoto jedinečného koutu České republiky. Tipy na výlety najdete na našich info stránkách www.poznavejteBeskydy.cz.

Vystavíme vám také zdarma regionální Beskydy Valašsko Card, která je nabitá spoustou slev a výhod na vstupy a aktivity v této turistické oblasti.

2. v Resortu Sepetná se můžete koupat za každého počasí. Navíc bezplatný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná nebo na koupaliště Sluníčko máte jako bonus navíc!

3. rodiče určitě ocení, že pro děti máme, jako již tradičně, připravený zajímavý animační program. A řady aktivit, třeba výletů s animátory do okolí, se mohou účastnit rodiče také, aby mohli trávit čas se svými potomky, 

4. v ceně pobytů je zahrnuta polopenze - snídaně formou švédských stolů včetně studených a teplých nápojů a večeře formou rautu včetně jednoho nápoje pro každého hosta.

5. u nás si můžete vybrat z různých typů pokojů a dvou středisek - Hotelu Sepetná a Hotelu Sluníčko. Máme nabídku jak pro rodiny (dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, rodinné pokoje, pokoje lux, apartmá, prostorné bungalovy u Hotelu Sepetná nebo ubytování ve stylové Chatě Měsíček), tak samozřejmě pro všechny, kteří chtějí strávit letní dovolenou ve dvou. 


Těšíme se vás!

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome