Aktuality
25 leden

Léto v Beskydech

Léto v Beskydech

Už jste v létě zažili koupání v nejvýše položeném koupališti s tobogany v Beskydech? Nebo procházku po stezce v oblacích? U nás zažijete nejen to, ale i mnoho dalších aktivit. Ubytování přímo uprostřed Beskyd pod Lysou horou, to je léto v RC Sepetná. Připravili jsme výhodné letní balíčky a právě zahájili jejich prodej. Tak neotálejte, letní prázdniny u nás jsou vyhlášené!

 

To pravé léto zažijete v RC Sepetná

Léto plné nezapomenutelných zážitků je již v prodeji a balíčky, které pro vás každoročně připravujeme jsou opět nabité výhodami jako je animační program pro děti i dospělé, vstupy na koupaliště Sluníčko zdarma, krytý bazén v RelaxCentru Sepetná po dobu pobytu zdarma, který přijde vhod zvláště za nepříznivého počasí, bohaté snídaně formou rautu a na večeři výběr z teplého bufetu. 

Ubytování nabízíme hned v několika střediscích. Užít si tak můžete pohodlí horského hotelu Sepetná, rodinnou atmosféru v penzionu Sluníčko, nebo si vychutnejte klid a soukromí v bungalovech či chatě Měsíček.


Aktuální nabídka ubytování

 

 


Animační program

Během prázdnin bude již tradičně probíhat animační program, který je vždy přizpůsoben počasí a tak se nemůže stát, že byste se během letního deštivého dne u nás nudili. Naši animátoři program pečlivě připravují několik týdnů dopředu a vše je promyšleno do nejmenšího detailu. Při jeho tvorbě vždy myslí na všechny věkové kategorie. Právě proto jsou animační programy u nás tak oblíbené, to své si v něm najde opravdu každý.

Letos se opět můžete těšit na oblíbené aktivity jako je aquazorbing, který se dá uspořádat jak na venkovním koupališti, tak i za deštivého dne v krytém bazénu. Chybět samozřejmě nebudou výlety a dobrodružné výpravy po okolí.

Tipy na výlety

Jak jistě víte, RC Sepetná je svou polohou ideálním startovním místem pro mnoho výletů. Leží přímo na křižovatce mnoha turisticky značených tras. Výšlap na královnu Moravskoslezských Beskyd - Lysou horu by si měl vyzkoušet každý návštěvník. Alternativou pro rodiny s dětmi, které tento výstup ještě nezvládnou může být některá ze stezek po medvědích tlapkách. Vydat se můžete přes Satinské vodopády na Medvědí skálu a poté se občerstvit v dřevjance u Zbuja. Velmi oblíbenou stezkou je také ta k přejím a srubu Petra Bezruče. Během cesty se můžete zastavit na výbornou zmrzlinu pod horami v obci Ostravice. 

Náš tip na zajímavý výlet pro vás je nově otevřená stezka v oblacích Valaška. Nachází se pod vrcholem Tanečnice na Pustevnách, je dlouhá 610 metrů, přičemž lesní úsek k věži je dlouhý 390 metrů a zbytek tvoří chodník na 22 metrů vysokou kaskádovitou věž. Součástí stezky je i zřejmě nejdelší skleněná vyhlídková plošina v Evropě.

Doporučujeme

V létě jsou u nás nejoblíbenější typy ubytování v bungalovech a chatě Měsíček. Nabízejí klid a soukromí navíc také veškeré zázemí a komfort hotelu Sepetná a penzionu Sluníčko. Vhodné jsou jak pro rodiny s dětmi tak pro skupiny přátel. Z těchto důvodů jsou bungalovy i chata vyprodány ze všech ubytovacích kapacit nejdříve, doporučujeme tedy dlouho neotálet.

*Rezervovat můžete on-line zde nebo na tel.: 731 444 355

 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome