Aktuality
14 květen

Nemusíte nikam letět. Moře zážitků v Beskydech

Nemusíte nikam letět. Moře zážitků v Beskydech

Možná jste zachytili v médiích zprávy, že letos v létě to bude kvůli uzemněným Boeingům 737 MAX s dopravou k moři složitější a na last minute nabídky cestovky nedoporučují čekat. Nemusí vás to trápit. U nás v Beskydech máme také moře. Moře zážitků, které tady na vás čekají. Nabízíme atraktivní letní rodinné pobyty se spoustou služeb v ceně. Tady jsou 3 důvody, proč přijet…

1. Animační program pro děti i dospělé

Vaše děti mají možnost si vyzkoušet netradiční aktivity, poznat krásy rázovitého regionu pod nejvyššími vrcholy Moravskoslezských Beskyd a zabavit se. Dospělí, kteří se ale celé řady aktivit mohou účastnit také, si na chvíli mohou od dětí odpočinout. Každý den se koná několik aktivit, celkově jich pak během týdne nabízíme více než 20. Je na vás, kterou si vyberete, aktivity jsou na sobě nezávislé. Snažíme se, abychom nijak neomezovali vaše další dovolenkové plány. 

Jaké aktivity vás čekají během letošního léta?

 


2. Koupání za každého počasí

Voda a koupání k létu neodmyslitelně patří. A tak je určitě největším lákadlem koupaliště Sluníčko s tobogany a dalšími atrakcemi, které navíc v případě špatného počasí doplňuje krytý bazén v RelaxCentru Sepetná. I krytý bazén nabízí 90metrový tobogan. V RelaxCentru si můžete také společně zahrát bowling, badminton nebo třeba stolní tenis, případně si dopřát masáže či koupele. 


To pravé léto zažijete na Sepetné a Sluníčku

Letní pobyty pod Lysou horou jsou opět nabité výhodami. V ceně pobytu máte například animační program pro děti i dospělé, vstupy na koupaliště Sluníčko, krytý bazén v RelaxCentru Sepetná a bohatou polopenzi. 

Ubytování nabízíme hned v několika střediscích. Užít si tak můžete pohodlí horského hotelu Sepetná, rodinnou atmosféru v penzionu Sluníčko, nebo si vychutnejte klid a soukromí v bungalovech či chatě Měsíček.

Více o pobytech: 

Léto v hotelu Sepetná 

Léto v bungalovech Sepetná

Léto v penzionu Sluníčko a chatě Měsíček


3. Moře dalších zážitků

Medvěd, vodník, skřítek Dobby a dalších několik desítek dřevěných zvířat či postav v Ráji dřevěných soch přímo v Ostravici.

Nová stezka v oblacích na Pustevnách. Tam můžete vyjet lanovkou z Trojanovic (původní lanovka z roku 1940 byla první sedačkovou lanovkou v Evropě).

Východ či západ Slunce na Lysé hoře. Satinské vodopády. Originální medvědí stezky.  

Vyhlídkový sjezd na koloběžkách. 4,5km okruh pro inline bruslení kolem přehrady Olešná.

Lanový park Opičárna kousek od hotelu. Dětský outdoorový zábavní park na Bílé. Originální beskydská zmrzlina na Čeladné.

Hrad Hukvaldy. Trúba, uši z perníkového těsta, mamuti či brontosauři Zdeňka Buriana nebo jeskyně Šipka ve Štramberku. Muzeum vozidel Tatra v Kopřivnici. Skanzen v Rožnově. 

Svět techniky v Dolní oblasti Vítkovic. Důl Landek, ZOO nebo DinoPark v Ostravě.

Pravá beskydská ovce valaška na Gruni. Pozorování hvězd uprostřed Beskydské oblasti tmavé oblohy.

Dančí obory nedaleko od vašeho ubytování. Výlet na huculech v údolí pod Lysou horou.

Máme ještě ve výčtu možností na program pokračovat? :-)

Pokud byste pak přece jen chtěli vidět nějaká (malá) letadla létat, když už jsme na začátku psali o těch velkých, která teď kvůli chybě softwaru nečinně stojí na zemi, tak vám doporučíme výlet na letiště ve Frýdlantu nad Ostravicí. Třeba pohled na větroně se nikdy neomrzí.

Tipy na výlety najdete také na našich stránkách www.poznavejteBeskydy.cz. Na řadě míst v regionu můžete využít výhody a slevy Beskydy Card, kterou od nás v rámci pobytu dostanete zdarma. 


Přijeďte v létě objevit Beskydy. Je tady krásně a určitě se nudit nebudete. A pokud jste tady už byli, tak věřte, že jen jedna návštěva nestačí. 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome