Aktuality
14 květen

Léto v Beskydech

Léto v Beskydech

Beskydská horská příroda, koupání za každého počasí a animační program pro všechny věkové kategorie - to je léto v Rekreačním centru Sepetná. Vybrat si můžete standardně z pobytů na 5 nebo 7 nocí, ale ve vybraných termínech i z balíčků na 3, 4 nebo 6 nocí. Neotálejte, volné kapacity ubývají. Zažijte to pravé léto v léto v Beskydech a věřte, že u nás se nudit nebudete!

Léto v hotelu Sepetná 

Na úpatí Ostré hory leží komfortní horský hotel s 34 dvoulůžkovými pokoji, 4 stylovými apartmá, selským pokojem a několika pokoji Lux ve **** standardu.

Bohatá polopenze formou rautu je součástí letních pobytových balíčků.

V areálu penzionu Sluníčko (cca 10 min procházky) se můžete svlažit na koupališti s tobogany a dalšími atrakcemi.

Animační program Vám zařídí využití volného času do poslední minuty. Nedržíme se standardu přímořských letovisk, chceme vám nabídnout nové zážitky a poznání.

 

 Léto v penzionu Sluníčko

Smrčina ve svých hustých lesích ukrývá nejen trasy na procházky a divoké borůvčí, ale i rodinný penzion s 16 pokoji,včetně rodinných a pokojů Lux. 

Restaurace s terasou vám při vychutnáváni oroseného chmelového moku ukáže ty nejkrásnější výhledy na masiv Ondřejníku a do údolí Ostravice.

RelaxCentrum Sepetná (cca 10 min procházky) je ideální schovkou před ostrým letním sluncem. Jako hosté RC Sepetná můžete jeho bazén a další atrakce využívat zdarma.

Animační program nabízí vždy suchou i mokrou variantu a tak se nikdy nestane, že by vás zaskočila letní přeháňka.

! TIP ! Penzion je pro letní sezónu vyhlášený obzvláště pro rodiny s dětmi a tak je pravděpodobné, že bude vyprodán dříve než dozrají všechny lesní jahůdky. Volné termíny zjistíte třeba zdeRezervujte včas! 

 

Léto v bungalovech Sepetná

Pod Medvědí skálou hledejte ubytování v 10 stylových bungalovech s nádherným výhledem na okolní beskydské vrcholy. 

V bungalovech jste přírodě nejblíže, ale přesto máte zajištěno zázemí včetně restaurace v blízkém hotelu Sepetná a o krok dále v největším krytém nerezovém bazénu v Beskydech v RelaxCentru Sepetná.

Ani bungalovům se zábava animačního programu nevyhne. Hned za nimi se totiž v lesích ukrývají zbojníci...

 

! TIP ! Bungalovy jsou v létě velmi oblíbené a proto i rychle vyprodané. Doporučujeme rezervovat co nejdříve. Během léta zbývají poslední volné termíny.

 

Léto v chatě Měsíček

Posledním typem ubytování je, díky kamennému a dřevěnému obkladu, nenápadná chata Měsíček, ozvláštněná prvky Dušana Jurkoviče, autora chaty Libušín na Pustevnách.

Malé apartmá je pro útulnost a propojení s přírodou ideální pro strávení slunných dní. Venkovní posezení s ohništěm vám ani nebude chtít dovolit opustit ho.

Velké apartmá je opravdu velkorysé prostoru. Z ložnice i obývacího pokoje je přístup na společnou prostornou terasu, která se line okolo celého apartmá.

Pokud po zábavě zatoužíte nebo se budete chtít svlažit - využijete animačního programu nebo koupaliště Sluníčko. 

Doporučujeme! Společným znakem obou apartmá chaty je soukromí a klid. Její rekonstrukce proběhla v roce 2014 a z turistické chaty vznikla komfortní apartmá přizpůsobená nárokům dnešní doby s využitím přírodních materiálů s vyřezávanými prvky.

 

 

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome