Aktuality
09 leden

LH 24 - Extrémní závod

LH 24 - Extrémní závod

Během třetího lednového víkendu (18. - 19. 1. 2020) proběhne už 9. ročník lysohorského extrémního vytrvalostního závodu Kilpi 24 hodin na Lysé hoře. Základním táborem všech závodníků bude již tradičně Resort Sepetná. Každý rok se na start staví přes 1000 profesionálních běžců i nadšených amatérů, kteří se po dobu 24 hodin vydávají k vrcholu Lysé hory a zpět. 

Restaurace Sepetná a restaurace Sluníčko budou po celou dobu závodu od pátku 17. 1. od 17 hodiny uzavřeny pro veřejnost a otevřeny pouze závodníkům se zakoupenou vstupenkou do gastro zóny. Personálu kuchyně i restaurace tak začíná rovněž 24 hodin, kdy musí být gastro zóna stále obsluhována a doplňována. 

Věříme, že závodníci ve většině případů nepřijedou na závod sami, ale psychickou podporu jim dělá rodina, partner, partnerka či přátelé. Myslíme také na ně a již nyní je připraven kiosek, který bude zajišťovat občerstvování a zahřívání tolik potřebného supportu. 

Nezapomínejme ani na parkování, které nebude v těchto dnech ani u jednoho ze středisek možné. Rovněž doprava v okolí bude omezena a přizpůsobena závodu. Pro veřejnost budou v centru Ostravice připraveny parkovací plochy, na které budou odkazovat pořadatelé LH24.

Uzavřeno bude také RelaxCentrum a to nejen po dobu závodu. V termínu od 13. 1. do 20. 1. 2020 budou v RelaxCentru Sepetná probíhat sanitární dny

 

Tato nejnáročnější vytrvalostní sportovní akce Lysé hory je prověrkou pro všechny, kteří se jí účastní. Samotných závodníků, organizátorů, fanoušků, ale i nás, zaměstnanců Resortu Sepetná. A my se na ni společně s vámi rok co rok těšíme! Protože život o výzvách přece je.

Nahlédněte do galerie minulých ročníků:

Zajímavost: K povinné výbavě všech závodníků patří také nesmeky nebo-li protiskluzové návleky. Jedny z nejoblíbenějších a doporučovaných závodníkům ředitelem závodu, Liborem Uhrem, si mohou při pobytu zapůjčit také hosté Resortu Sepetná při vlastním výstupu na Lysou horu. Více se dozvíte zde

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome