Aktuality
10 leden

LH 24 - Extrémní závod

LH 24 - Extrémní závod

Během posledního lednového víkendu (26. - 27. 1. 2019) proběhne už 8. ročník lysohorského extrémního vytrvalostního závodu Renault - Kilpi 24 hodin na Lysé hoře. Základním táborem všech závodníků bude již tradičně Rekreační centrum Sepetná. Každý rok se na start staví přes 1000 profesionálních běžců i nadšených amatérů, kteří se po dobu 24 hodin vydávají k vrcholu Lysé hory a zpět. 

Restaurace hotelu Sepetná i penzionu Sluníčko budou po celou dobu závodu od pátku 25.1. od 17 hodiny uzavřeny pro veřejnost a otevřeny pouze závodníkům se zakoupenou vstupenkou do gastro zóny. Personálu kuchyně i restaurace tak začíná rovněž 24 hodin, kdy musí být gastro zóna stále obsluhována a doplňována. 

Věříme, že závodníci ve většině případů nepřijedou na závod sami, ale psychickou podporu jim dělá rodina, partner, partnerka či přátelé. Myslíme také na ně a již nyní je připraven kiosek, který bude zajišťovat občerstvování a zahřívání tolik potřebného supportu. 

Nezapomínejme ani na parkování, které nebude v těchto dnech ani u jednoho ze středisek možné. Rovněž doprava v okolí bude omezena a přizpůsobena závodu. Pro veřejnost budou v centru Ostravice připraveny parkovací plochy na které budou odkazovat pořadatelé LH24.

Uzavřeno bude také RelaxCentrum a to nejen po dobu závodu, ale také po něm. Od 25.1. do 1.2. 2019 budou v RelaxCentru Sepetná probíhat sanitární dny

 

Tato nejnáročnější vytrvalostní sportovní akce Lysé hory je prověrkou pro všechny, kteří se jí účastní. Samotných závodníků, organizátorů, fanoušků, ale i nás, zaměstnanců RC Sepetná. A my se na ni společně s vámi rok co rok těšíme! Protože život o výzvách přece je.

Nahlédněte do galerie minulých ročníků:

Zajímavost: K povinné výbavě všech závodníků patří také nesmeky nebo-li protiskluzové návleky. Jedny z nejoblíbenějších a doporučovaných závodníkům ředitelem závodu, Liborem Uhrem, si mohou při pobytu zapůjčit také hosté RC Sepetná při vlastním výstupu na Lysou horu na recepcích hotelu a penzionu. Více se dozvíte zde

Rezervace
Nemáte kompatibilní prohlížeč

Váš prohlížeč je příliš zastaralý, prosím použijte modernější prohlížeč nebo jsi nainstalujte například: Google Chrome